Kino w Ostrołęce - obciach jakich mało !

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Re: Kino w Ostrołęce - obciach jakich mało !

Post autor: arecki »

A pół godziny reklam oglądałeś? Pytam przekorą i poważnie, bo pewnie niedługo na to kino się przerzucę.
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Re: Kino w Ostrołęce - obciach jakich mało !

Post autor: Lecter »

O, to nasza nowa świecka tradycja :) Drzewniej wymagało kino 5 osób - sam kupowałem 2 lub 3 bilety - jeszcze w starym, co prawda, aby zobaczy film z dzieckiem - ale Kino Relax, gdzie puścili film tylko dla mnie - padło, mimo, że zasłużone dla Stolicy było. A może by tak sprzedawać bilety do naszego jedynego kina na e-bilecie?
Vincent_
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2009, 9:55

Re: Kino w Ostrołęce - obciach jakich mało !

Post autor: Vincent_ »

O tym jak usprawnić dystrybucję biletów (informację, promocję itp.) można dyskutować i to też ważny temat - tylko pewnie oprócz pisać na formum warto też wysłać maila do OCKu. Ważniejszy dla mnie temat to "dlaczego często nie ma tych 8 chętnych osób" żeby obejrzeć film?". Czy barierą jest cena biletu? Czy może nie doceniamy kina jako miejsca, w którym film oglada się jednak inaczej niż "na kompie"? Może repertuar nie jest zachęcający? Krótko mówiąc co zrobić, żeby kino nie stało puste?
Awatar użytkownika
Parkour93
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2009, 13:30

Re: Kino w Ostrołęce - obciach jakich mało !

Post autor: Parkour93 »

o matko co za ludzie hah wstyd. Ale wiecie nie ma to jak Ostrołęka :) xD
ODPOWIEDZ