Dyskoteki w O-ce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
..Ka$ia..
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 maja 2007, 22:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Dyskoteki w O-ce

Post autor: ..Ka$ia.. »

Witam :) Chciałabym poznać wasze opinie i propozycje jakie dyskoteki, kluby w Oce są najciekawsze? Co polecacie? Gdzie sie można wyszaleć? Gdzie lubicie uczęszczać? ^^
mrówka
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2007, 12:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mrówka »

W O- ce jakaś fajna dyskoteka?? Chyba zarujesz! Kiedyś moze i tak, a teraz odkąd chodzą tam dwunastolatki to nie ma co:)
Jak nie trzeba lata by marznać a zimy by poczuć ciepło tak są osoby na które nie trzeba patrzeć aby je zobaczeć i czuć że są ważne:)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

u mnie w domu, zapraszam !
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Kolejny temat taki sam jak pozostałe 10... :evil:
Obrazek
gagaga
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2007, 12:34

Post autor: gagaga »

Stara chata to teraz "klub" gejowski. Zastanawiam się również nad orientacją właściciela. To co zobaczyłam ostatnio bardzo mnie zadziwiło :shock: , ale zostawie to dla siebie. Najlepiej to chyba w kissie, chociaż strasznie ciasno. Ale da się to przeżyć.
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

gagaga pisze:Stara chata to teraz "klub" gejowski. Zastanawiam się również nad orientacją właściciela. To co zobaczyłam ostatnio bardzo mnie zadziwiło :shock: , ale zostawie to dla siebie.
Chyba Ciebie człowieku coś boli... chyba ostatnio dostaleś za jakąś afere i teraz mówisz że to klub gejowski...

Tylko tam można się dobrze pobawić w Ostrołęce już niebawem Summer Energy Night i będzie na pewno masa ludzi i wy narzekacie że nie ma się gdzie bawić moim zdaniem to wy nie umiecie się dobrze bawić pewnie tylko przed kompem siedzicie i tyle co pójdziecie do kuchni zrobić sobie coś do jedzenia.
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

Ja aukurat sie nie bawie dobrze w starej chacie poprostu jak płace hajs za wjazd jak to czasem w starej bywa 20 zł to oczekiwał bym czegos w zamian wiadomo ludzie atmosfera są ważni i ztym tez ciezko np w piątki sami małolaci ale muza w starej jest nie do wytrzymania , Dj nie gra żadnych nowosci tylko cały czas to samo żenada pier***e takie imprezy ;]
gagaga
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2007, 12:34

Post autor: gagaga »

A co do wjazdu to masz racje. to zdzierstwo, żeby tyle pieniędzy brać i to w takiej Ostrołęce. Brak słów...
ODPOWIEDZ