DJ FIKI Najlepszy DJ Ostrołęki i okolic.. :)

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Saviola
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2005, 16:31

DJ FIKI Najlepszy DJ Ostrołęki i okolic.. :)

Post autor: Saviola »

Bez wątpienia najlpeszy dj jaki gra w ostrołęckich klubach i okolicach..
Zibiego juz nie ma, a tylko on mogł z nim konkurować i konkurencje przegrał? bo gdzie gra? nigdzie?

Nauka Fikiego u Casteam-a nie poszła na darmo!!

Tak trzymaj ziom i pamiętaj jestes najlepszy !!!
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

ObrazekObrazekObrazek
no i co??
Świetnie że twój kolega (ty?) jest najlepszym DJ w Ostrołęce i okolicach i że chcesz zrobić mu (sobie?) reklamę ale nie tu! Obrazek
Jak jest opcja zeby ocenzurować wulgaryzmy to Qrzysio powinien do tych słów dodać jeszcze: DJ, Fiki, Zibi, Avalon itp. Moze by nie robili już tych bezplatnych reklam które zaśmiecają forumObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Chyba wam powywalam te autoreklamy.... co na to inni?
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

powiedz gdzie gra, to wezme moich kolegów z gwizdkami i białymi rękawiczkami, nażremy się piguł i będzie git :lol:
Saviola
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2005, 16:31

Post autor: Saviola »

po 1 nie biore piguł i nie tancze w rekawiczach tylko oceniam jakos i styl gry a tej fikiemuy nie brakuje .. pozdro
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

slyszalem jak gra i dla mnie to dj z dyskotek szkolnych w gimnazjum 8) dla mnie do konca pozostanie jak to ktos kiedys napisal "dj fiki ze wsi lipniki" :]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Horvat pisze:powiedz gdzie gra, to wezme moich kolegów z gwizdkami i białymi rękawiczkami, nażremy się piguł i będzie git
Dobre.... dla tych ćpunów to kazdy DJ dobry... a "X" jest do :ass: ...przynajmniej niećpuny tak twierdzą...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

No comment... Ludzie przestańcie wchodzić innym w :ass: bo w końcu za ciasno się zrobi... :wink:
Jesusicku Fiki najlepszy DJ... Nie myślałem że dożyję tych czasów ale cóż. Naprawdę przykro takie rzeczy słyszeć.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
skorpion
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:38

Post autor: skorpion »

PS. Qrzysio
Forum jest po to,aby wyrażać swoje opinie i spostrzeżenia-prawda?
Nie podoba mi się ,że osoba pracująca w redakcji jest stronnicza,co można wywnioskować z kilku twoich postów!. Jest to w końcu forum "Mojej Ostrołęki"a nie redakcji "Mojej Ostrołęki". Myślę, że świadczy to o twoim braku profesjonalizmu.
A tak na marginesie, to o czym mamy pisać w dziale rozrywka-karuzela za 3 tygodnie na ul.gorbatowa?
A co do tematu:
FIKI - nie ma znaczenia czy jesteś z lipnik czy z warszawy. Nie mówię o Ostrołęce, bo tu nie można nic osiągnać. Jak się wyróżnisz to cię zaraz zdołują/np.stadion pana Wargulewskiego.
A o tym jak grasz niech świadczą tłumy na parkiecie-to jest najlepsza ocena! - przykład sobotniej imprezy.
Gratulacje dla tych co w ciebie uwierzyli i pomogli
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Czy to że ktoś pracuje w redakcji ma znaczyć że nie wono mu zabierac głosu w pewnych sprawach ??? Przecież Qrzysio jest na forum jako najnormalniejszy użytkownik.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

no commend... 8)
Qrzysio ostatnio masz chyba pełne rece roboty z tym forum...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

He! No ciekawie ciekawie....

skorpion po co zaśmiecasz forum i piszesz w tym temacie, kiedy kierujesz wypowiedź tylko i wyłącznie do mnie.. uzyj prywatnych wiadomości do tego.. (i głowy przy okazji). Jak będzie trzeba to poakzęmy te nasze wypowiedzi w dziale Hyde-Park albo Sprawy techniczne (zależnie od tematyki). Jak widzę to nie jesteś zbyt często na forum, ale poczytaj, popatrz i może dojdziesz do wniosku ze w tym dziale ciągle wszyscy się kłóca o dyskoteki i DJ'ów. Nie wspomnę już o starym forum kiedy był taki bardzo bardzo dłuugi temat o HOPLI, z którego w końcowej fazie dowiedzieliśmy sią jacy to tamtejsi właściciele nie mówiąc brzydko są "ble"... i ogólnie że Pani właścicielka (pozdrawiam w imieniu redakcji :mrgreen: ) była inicjatorką co pisać w tym temacie! Dlatego też w swojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie wspomniałem o autoreklamie, wspominając między innymi tamten temat, jak również obserwując obecną sytuację na forum. Nie broinię niomu sie wypowiadać o marysi, krasnoludkach itp. Sa jednak zawsze jakieś granice (propagandy). Poza tym poddając ocenie jakąkolwiek osobę, automatycznie pojawiają się negatywne posty,a to czasami nie jest miłe.

PS. Na przyszłość przeczytaj netykietę i wiedz że nie pisze się wielkimi literami...musiałem przerobić cały Twój post.
Saviola
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2005, 16:31

Post autor: Saviola »

odezwał sie ten który puszcza cienką muze.. czyli sam dodziu ;] pozdro;]
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

sa_viola nigdy nie mówiłem o sobie ze gram dobra muzykie, nie mi to ocenia a o gustach i guscikach nie bedziemy dyskutowac ,tam gdzie gram na brak frekfencj nienarzekam..pozdro dla fikiego który chyba nieswiadomie padł tu ofiara...
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

:crazy:
Buhehehehehehe... :lol:
Dodziu nie ma sensu...
=----->
dj.chfast
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2005, 22:06

Post autor: dj.chfast »

dodziu pisze:no commend... 8)
Qrzysio ostatnio masz chyba pełne rece roboty z tym forum...
chyba KOMENT!!!
Wyrywać Chfasty
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

dj.chfast pisze:
dodziu pisze:no commend... 8)
Qrzysio ostatnio masz chyba pełne rece roboty z tym forum...
chyba KOMENT!!!
Comment :lol: :idea:
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

dj chfast chyba masz racje udzieliła mi sie ta atmosfera wokół tego tematu... 8)
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

znowu zaczynacie pier**lic który to dj jest najlepszy i gdzie to on nie gra...
:x
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
dj.chfast
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2005, 22:06

Post autor: dj.chfast »

dodziu pisze:dj chfast chyba masz racje udzieliła mi sie ta atmosfera wokół tego tematu... 8)
hehe :P
Wyrywać Chfasty
Awatar użytkownika
laif69
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:16
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: laif69 »

ja to wam powiem ze raz tam bylem i ten koles co tam gra to jest spoko nie wiem czy akurat tak trafilem czy tak dobrze gra ale mi sie podobalo
nie potrzebuje seksu,życie rucha mnie codziennie.
RaQ

Post autor: RaQ »

zawsze gra dobrze, o tym świadczy ilość osób jaka sie bawi w satrej chacie ;]

a to ze paru osobom sie nie podoba, pewnie dlatego ze chcieli by być na jego miejscu.. a niestety nie bedzie im dane ;)

pozdro dla pozywtynie zakręconych ze starej chaty i hopli ;)
Saviola
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2005, 16:31

Post autor: Saviola »

Ex Hoppler pisze:No comment... Ludzie przestańcie wchodzić innym w :ass: bo w końcu za ciasno się zrobi... :wink:
Jesusicku Fiki najlepszy DJ... Nie myślałem że dożyję tych czasów ale cóż. Naprawdę przykro takie rzeczy słyszeć.
przykro takie rzeczy słyszeć jak sie lata i liże tyłek za zibim co hopler? : :roll:
Zablokowany