Wakacje w O-ce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Wakacje w O-ce

Post autor: M. »

Niedługo wyczekiwane z utęsknieniem wakacje..... heh Mam nadzieję, że zaplanowano jakieś rozrywki dla spragnionej wrażeń ostrołęckiej gawiedzi :D A tak na serio to zastanawiam się po prostu czy czekają nas w tym roku jakieś imprezki pod gołym niebem.... np. koncerty... Są jakieś przecieki z UM ? :P
Kiedyś to nawet "Lato z Radiem" mieliśmy...... pamiętacie?
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja tam wakacje mam juz od poltora miecha a przed soba jeszcze 4 miechy :D

a co do tego Lato z Radiem to w tym roku tez bedzie cos takiego w O-ce tylko ze Lato z Radiem Dla Ciebie chyba czy jakos tak nie pamietam w kazdym razie nawet na MO chyba obylo o tym napisane
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Post autor: mIcHaLos »

Jak dobrze pamietam to za czasow Prezydenta A.CZ takich imprez nie brakowalo - nie mozna bylo narzekać - Zawsze coś dla kogoś się znalazło i nikt nie narzekał na brak nudy. Jednak za panowania Moherowego Prezydenta R.Z jakich kolwiek imprez, koncertów w plenerze trudno było znaleźć nawet ze świecą :)

Pozdrawiam Mieszkanców O-ki
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Post autor: M. »

Brakuje mi tych czasów, kiedy przynajmniej w wakacje można się było spodziewać w naszej pięknej, umiłowanej Ostrołęce większych plenerowych imprez heh
Nic mi nie wiadomo o tego typu evencie A.D.2007... Ale jestem bardzo ciekaw(sk)a :P

P.S. Koleżanka ze studiów zamierza mnie odwiedzić w lipcu i chciałabym jej "udowodnić", że nie jest tak, że wszyscy omijają Nas szerokim łukiem :wink: W końcu jeśli nic nie wypali to mogę jej jeszcze pokazać kawałek naszej kultury i zabrać na odpust w Kamiance :lol:

[ Dodano: 20:19, 10.06.2007 ]
Dotarłam do artykułu o imprezie "Lato z Radiem dla Ciebie", ale z przykrością stwierdzam, że nie doszukałam się żadnych szczegółów. Kiedy, gdzie.... za ile :P
It's jungle out there...
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Zaraz po wakacjach będzie inscenizacja bitwy.
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Post autor: M. »

Chciałabym żeby częściej organizowano jakieś kino pod chmurką... np. raz w tygodniu :) pewnie nawet starsze produkcje cieszyłyby się dużą frekwencją... taki pomysł sprawdził się już w wielu miastach w Polsce :wink:
It's jungle out there...
ODPOWIEDZ