INSPIRING WAVES part 3 :))))

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

a ja mam 189 i 30 w zwisie 8) ...hrehe :D

Obrazek
zawisza czysta
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2007, 14:50

Post autor: zawisza czysta »

też się zjawię na tej imprezce bo może być ciekawie a dodam więcej ,a nawet zaszpanuję że byłem na takich baletach jak mayday 2x,rtx 2x,ogrodzieniec 1x, AvB we wrocku
pozdr.
Adi
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Adi »

o nareszcie ktos kto troche ma wieksze pojecie o muzyce... dzieki chlopie :) troche Ci zazdroszcze takich imprez 8) pozdro :wink:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

zawisza czysta pisze:też się zjawię na tej imprezce bo może być ciekawie a dodam więcej ,a nawet zaszpanuję że byłem na takich baletach jak mayday 2x,rtx 2x,ogrodzieniec 1x, AvB we wrocku
pozdr.
to bardzo ładnie.... to przyjedz i do "jakiejś muzy" heh, wspieraj miejskie imprezy z niekomercyjna muzyką, napewno ciebie to taniej wyniesie, heh 8)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

nic ci te 195cm nieda...Mozesz sie chowac za konsoletą:)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Adi
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Adi »

o my gad :) nie pisz czlowieku juz w tym temacie 8) pozdro
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Off-topic będzie usuwany.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

sie zagralo, sie wrócilo.. i sie idzie spqać.... ogółem impreza wypaliło, choc przypadało 3 "facetów" na jedną"kobietę"... dlaczego w cudzysłowiu... dlatego ze trudno Niektórych, powtarzam niektórych mozna nazwac było facetami.. były 3 afery przypuszczam za darmo.... goscie sie lali, zachowywali sie jak młode bachy w przedszkolu. Było paru z włosami na żel, koguty na głowie wygolone i jakby zjedli kanapki z cfaniakiem kozaczyli.... hehe, no ale sytuacje zostawały opanowywane przez ochronę..;-) 8) 8) .. Djeje pokazali na co ich stać....Minner zagrał komercyjnie bardziej do ludzi, zachecał ich mikrofonicznie :P , Turek spoko technicznie super i dobór kawałków git....DML mysle że tez spoko(nie było mnie) :D , Adi brejkowo rozbujał, Vampir hałsy zapodawał, Novo.. Elektronowe Hałsay zagrały w głośnikach.. no i ja przywliłem na dobranoc progami.... no i komu w droge temu czas.. i jestem TU.. na wyrku.. heheh.. do nastepnej udanej Imprezy 8) :P
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

A no słychać było was oj było :P
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

jak byłes o 2 w chacie to napewno wypalila...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Cinek
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Cinek »

Impreza jak najbardziej udana :D Jestem pewien że Ci którzy przybyli tej nocy do MUZY to tego nie żałowali. Z niecierpliwością oczekuje kolejnej odsłony tej imprezy :D
Marcin
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

zawisza czysta już sie tak nie chwal bo nie ty jedyny na eventy muzyczne smigasz :) a tak wogule Y@rosh jestem ciekaw tracklisty twojego seta fajnie by było jakbys napisał ja w tym temacie z góry dzieki :]
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

a tak wogóle byłeś? bo sie nie znamy chyba, hehe 8)
a więc z tego co pamietam %-) :

1. Angello & Ingrosso - Umbrella (Marcus Schossow remix)
2. Kobbe & Leeds - Acid Disco (Leeds remix)
3. Dj.Remy - Scrap
4. ?? nierpamietam, heh :? :lol:
5. D-nox & Beckers - 7 hours -mój kawałek wszechczasów 8)
6. Prime 33 - Burn (Deadmau5 remix)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A możesz to wrzucić na jakiś serwer i wrzucić link?? Bo chętnie posłucham Twojej muzy.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

chyba sam sie zachwycasz tymi "swoimi" kawałkami bo ja i wiekszosc moich znajomych niewidzi w tym nic nadzwyczajnego...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Każdy lubi co innego... To jest muza niekomercyjna więc jest kierowana do ludzi wąskiego grona zainteresowanych... POZDRO Y@ROSH
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Czejen pisze:POZDRO Y@ROSH
D U P O LIZ
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Czejen pisze:To jest muza niekomercyjna więc jest kierowana do ludzi wąskiego grona zainteresowanych... POZDRO Y@ROSH
Nie zgadzam sie z Toba :D

Bardzo duzo ludzi lubi muzyke niekomercyjna, lecz Ostroleka i jej dalekie okolice nie gustuja w takiej muzyce (oczywiscie nie wszyscy, widac, ze nawet na tej stronie jest duzo milosnikow muzyki niekomercyjnej), wystarczy zobaczyc ile osob w Polsce jezdzi na rozne eventy, sam bylem na AvB we Wrocławiu i SF w Kolobrzegu, a teraz czekam na SW rowniez we Wrocku, nie bylem w Kadzidle bo wypadlo mi cos innego, z checia poslucham setow, moze jest dostepna gdzies tracklista z tej imprezy.. jak cos to podawac :D

pozdr 8)
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

To się nie doczekasz ;p Nie jestem żadnym detektywem , żeby szukać dowodów , bo nawet nie mam najmniejszej chęci grzebać w Twoich postach ... Sam masz swoje sumienie i jestem pewien , że masz sobie coś do zarzucenia , dlatego nie warto oceniać innych ludzi .
Co do muzyki , to nie możesz napisać , że się nie znają , bo każdy ma swój styl i słucha , bądź robi to co się jemu podoba ;)
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

rbk pisze:...A tego całego Yarosha widziałem kilka razy i uwazam ze wioske robi...wiec...Czekam na przykłady...
heh.. rozbawiłes mnie.. niewiem czy piszesz poważnie czy jaja sobie robisz.. no ale h.u.j, niech będzie że robie wioskę..hehe :lol:
ja czekam na przykłady robienia tejże wioski...

[ Dodano: 08:53, 19.09.2007 ]
rbk pisze:chyba sam sie zachwycasz tymi "swoimi" kawałkami bo ja i wiekszosc moich znajomych niewidzi w tym nic nadzwyczajnego...
właśnie bo Ty i Twoi znajomi jesteście Nadzwyczajni i dlatego nic w tym niewidzicie.... zreszta pżecież nie karze Tobie słuchać niekomercyjnej muzyki... słuchasz czego chcesz....(Majka Jeżowska, Krzysiek Krawczyk, Natalia Kukulska, janek Rewiński) i wcale niepisze że ta muzyka jest zła... 8)

[ Dodano: 08:56, 19.09.2007 ]
rbk pisze:
Czejen pisze:POZDRO Y@ROSH
D U P O LIZ
ej no chłopaku.. ty naprawde masz jakieś problemy rodzinne.... powiedz pani pedagog w szkole że rodzice cie biją, że koledzy nadzwyczajnie sie z ciebie smieją.... wyżal sie bo źle z toba sie dzieje....powiedz mamie żeby kupiła ci kota albo jakies inne zwierzatko futerkowe, one spowoduja w tobie większą chęć kochania innych :roll:

[ Dodano: 08:58, 19.09.2007 ]
PEACE & LOVE rbk.. zapraszam cie na kolejne imprezy.. posłuchasz, ocenisz.. i bedziesz sie dobrze bawił
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

AriS także niemasz podstaw jak niechcesz podac przykładu...
AriS pisze:nie możesz napisać , że się nie znają , bo każdy ma swój styl i słucha , bądź robi to co się jemu podoba
Ja nienapisałem ze sie nieznaja...Cały czas wyrażam poprostu swoje zdanie na temat tej jego "niekomercyjnej" muzyki:) I poprostu wkurza mnie jak taki gnojek jak "czejen" liże d.upe każdemu DJ który pojawia sie na forum...W wielu jego postach na Forum widac ze niema pojecia o swiecie...hahahah wiec...
Y@rosh pisze:właśnie bo Ty i Twoi znajomi jesteście Nadzwyczajni
Każdy na swój sposób jest nadzwyczajny...A na żadna impreze z twoim udziałem nie pojde napewno bo jest wiocha i mi sie niepodoba...Yarosh a moze poprostu niedorosłes do przyjmowania krytyki jako normalnego zjawiska?To ze robisz jak to nazywasz "niekomercyjna muze" to nieznaczy ze musi sie wszystkim podobac...Ile razy słyszałem jaką pompe z ciebie ludzie robią to se niewyobrażasz tego...
Y@rosh pisze:powiedz mamie żeby kupiła ci kota albo jakies inne zwierzatko futerkowe, one spowoduja w tobie większą chęć kochania innych
Aha i tego kota to se kup sam...albo lepiej psa-on bedzie twoim prawdziwym przyjacielem i bedzie słuchal twojej muzy...A co do kochania innych to kocham swoja rodzine i swoją dziewczyne ale napewno niepokocham ciebie fajo 8)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Adi
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Adi »

AAAhahaha :D :shock: teraz RBK pokazales sie :D po twojej wypowiedzi mozna stwierdzic ze masz pewnie cale 15 lat :D "Aha i tego kota to se kup sam" se kup ahahahahaha i kto tu jest malym "wiesniaczkiem" czlowieczku... nie pisz mi wiadomosci prywatnych bo napewno sie Ciebie nie przestrasze :D ahahaha no niemoge... 8) dawno mnie juz nikt tak na forum nie rozbawil jak Ty :wink: kim Ty czlowieku jestes ?? nie wypowiadaj sie juz w tym temacie bo to zalosne jest... polowa ostroleczan mysli ze wie wszystko o muzyce i zawsze musi swoje 2 grosze powiedziec 8) zabawne :wink: pozdro "maly wiesniaczku" hehe
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

jeszcze raz powtarzam że ja na siłe nikomu nie karzę słuchać tego co gram... czy erbeku widziales kiedys posta z nakazem słuchania?

dorosłem do przyjmowania krytyki, mogę krytykowac innych jak i ktos może MNIE krytykować jak np. TY... poprostu masz jakiś nieuzasadniony uraz do mnie i tyle.. spoko.. hehe. dobry kabaret robisz. współczuje dziewczynie, chociaż.. hmmm.. z drugiej strony fajnie mnieć kabareciarza za chłopaka 8) .

[ Dodano: 10:27, 19.09.2007 ]
rbk pisze: ...Ile razy słyszałem jaką pompe z ciebie ludzie robią to se niewyobrażasz tego...
ejj .. wooooooowww. to znaczy że jestem SŁAWNY jak juz ludzie omnie rozmawiają na mieście... ej napisz prosze co mówią.... proszę.. no weź... napisz... pfff

[ Dodano: 10:31, 19.09.2007 ]
rbk pisze: I poprostu wkurza mnie jak taki gnojek jak "czejen" liże d.upe każdemu DJ który pojawia sie na forum...W wielu jego postach na Forum widac ze niema pojecia o swiecie...hahahah
a ty ile masz lat? czejen jest poprostu uprzejmy...
to po tobie widać że niemasz pojecia o czymkolwiek... wstyd wogóle że sie wypowiadasz na tym forum.. weź lepiej usuń swój profil i niewypowiadaj się bo jak ktos z innego miasta patrzy co tacy ludzie jak ty wypisują to ma zdanie takie że Ostrołeka to WIEŚ!!!! i tyle

[ Dodano: 10:44, 19.09.2007 ]
rbk pisze: ...To ze robisz jak to nazywasz "niekomercyjna muze" to nieznaczy ze musi sie wszystkim podobac...
nie produkuje muzyki, niewiem kto ci takie głupoty powiedział...
-własnie nie musi sie podobac kazdemu bo jest niekomercyjna..
a czego słuchasz? na jakie imprezy chodzi? lubisz Legię?co jesz na śniadanie?
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

rbk pisze:Napewno ostrołeka przyjedzie...Do jakiejs tam MUZY...
sam wsiadłeś jako pierwszy na nas tym o to postem!!!!
Dziwny typ z ciebie, no ale i tacy prowadza żywot na tym świecie,..
czy możesz odpowiedzieć na moje pytania?
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Słucham klasyki polskiego hip-hopu przedewszystkim...ale lubie sie takze pobawic przy "dobrej" techniawce...Kibicuje Legii Warszawa...A na sniadanie jem kanapki i kaszke...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Zablokowany