INSPIRING WAVES part 3 :))))

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

a kogo dokładniej słuchasz?jakies szczegóły? bo ja też się interesuję hip-hopem, dobrą techniafką tesz.... ja akórad kibicuje reprezentacji afganistanu...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

SNUZ, PFK, WWO, ZIPERA, MORWA,OSTR, a jesli chodzi o cos nowszego to HEMP GRU...a tiiihno to clysound,umberto tozzi,pakito,david guetta...to se kibicuj dalej afganistanowi...albo złoz papiery do WKU i moze na wycieczke pojedziesz...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

nie dyskutuj z debilem, napierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a nastepnie pokona doświadczeniem- niestety prawdziwe. Dajcie sobie chłopaki siana z tą ribokową podróbą ze stadionu. Na forum to każdy ma wielką buzie, ale w rzeczywistości 3/4 tych najgłośniejszych to synusie mamusi, którzy lecą na kaszkę do stołu mało sie nie pozabijają . Takiemu co nie napiszesz to on i tak potraktuje to po swojemu i możesz pluć mu w oczy a i tak będzie uważał sie za najmądrzejszego. Przez takich ludzi Polska jest jaka jest. Proponuje zamknąć temat bo impreza sie juz odbyła, a bluzgać sie to można w rzeczywistości w 4 oczy, a nie na forum publicznym zza szklanego ekranu komputera zachowując sie przy tym "co to nie ja"
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

hehe ale on mnie doświadczeniem narazie nie pokonuje.. heh

[ Dodano: 15:18, 19.09.2007 ]
rbk pisze:tiiihno to clysound,umberto tozzi,pakito,david guetta
AAAAHAHAHHHHAAAAAAHHHAAAAA
to nazywasz techniafką? buaaaaaaahahahha..
o kurdwa boki mozna zrywać....nie no.. to naprawde jesteś niedorobiony.. pozdrawiam i koniec tematu
ps. byłem w wojsku..............................
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

byłes w wojsku i po mydełko sie schylałes a teraz sa efekty...szkoda mi ciebie wielki Żiżeju
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

smiejcie sie smiejcie...nikt wam niebroni...Ja tak samo moge sie smiac z was...przybysze z kosmosu... :roll: Niekomercyjna muzyka to jest to...buahahahhaha
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

a juz niebawem możliwe że w ostrolece będzie impreza..:-)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

w kinie Jantar- spektakl o nazwie "Każdy może zostać DJem"
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

rbk co Ty sobą reprezentujesz ... czysta zazdrość i tyle ;]
Pokażmy jak blisko nam do dzieci neo .. tak to jest to .
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Y@rosh pisze:....nie no.. to naprawde jesteś niedorobiony.. pozdrawiam i koniec tematu
ps. byłem w wojsku..............................
tak jak napisałem.. ale on nie rozumie wogóle, oszołom i kretyn nieprzeciętny, nie obrażam go tylko wynika to z jego postów i jego
świato-poglądu, 0 otwarcia na cokolwiek, zamkniety w 4 scianach słuchający hip-hopu, zjeżdzającego sobie na ręcznym na meczu Legii....
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

hahhahha ooostro pojechałes...Kto tu jest niedorobiony to ja nie bede mowił fajo...Podniecasz sie tą swoja muzyką jakbys sie nazywał "Tiesto" co najmniej...Nielubie cie dziąślaku i tyle...Frajerniak jestes i robisz lamerską muze-moje zdanie...
AriS pisze:rbk co Ty sobą reprezentujesz ... czysta zazdrość i tyle ;]
A co ty sobą reprezentujesz?Niema czego zazdroscic...Trzeba płakac...A po drugie wcale niemam neo :?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

rbk pisze:hahhahha ooostro pojechałes...Kto tu jest niedorobiony to ja nie bede mowił fajo...Podniecasz sie tą swoja muzyką jakbys sie nazywał "Tiesto" co najmniej...Nielubie cie dziąślaku i tyle...Frajerniak jestes i robisz lamerską muze-moje zdanie...
pokazujesz ze jestes tępy... jak juz pisałem NIE JESTEM producentem i nie robie "muzy" a tymbardziej nie lubie tiesto... ładnie piszesz o mnie.... spoko.. miło mi, nie przejmuje sie opiniami chorych ludzi.. .... a jeżeli mnie obrażasz w taki sposób to powiedziec mi to w twarz ,zapraszam, z checią sie zapoznam... a jak sie nie chcesz zapoznac, to z czasem napewno sam to Zrobię....
pozdrawiam....
ps...
proszę .. nie prowokuj chłopcze i pisz jak cos na priv...
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Y@rosh nie słyszałeś o takim "czymś" jak dziecko ;] ... No rbk skoro jesteś taki wielki , mocny , twardy i w ogóle przed szkiełkiem ( czyt. monitorem ) to pokaż jaki z Ciebie Himen na rl , bo przez kabelki to każdy umie się wywyższać ... Poza tym po co ta cała rozmowa ... Ludzie mają ambicje , robią to co lubią , lepsze to niż siedzenie przed komputerem i obrażanie innych ludzi na forum ;)
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

A niema sprawy kolego...Zapoznamy sie przy pierwszej lepszej okazji...nie widze problemu...Aris chcesz sie i ty zapoznac?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Zablokowany