Kafeteria, kawiarnia itp

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Anegrim
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2007, 21:37

Kafeteria, kawiarnia itp

Post autor: Anegrim »

Czy w Ostrołęce jest tylko 1 miejsce gdzie można spokonine i w dobrym nastroju wypić kawę lub cherbatę?? I to jeszcze na 3 piętrze nad hausem gdzie nie można trafić;/ Jest może jeszcze coś o czym nie wiem ;D??

A tak wogóle to co sądzicie właśnie o tej kafeteri nad Hausem i Wiadomościami/kurierem czy jakoś tak?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Post autor: Infom »

po pierwsze piszę się Herbatę :)

a po drugie chyba już nie ma takiego drugiego miejsca ma powstać coś podobnego kawiarenka z jazz-em :)

aha jest jeszcze Cafe Fusy przy pizza Rica :)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

nie jest to 3 piętro tylko 2 i jest winda wiec komu nie chce się wchodzić aż tak wysoko zapraszam do windy:)
i wydaje mi się ze stosunkowo łatwo tam trafic;p na ulicy jest dosyć duża reklama ;p
wg.mnie nie ma takiego drugiego miejsca w Ostrolece gdzie można posiedzieć w tak milej atmosferze a w czwartki nawet z żywą muzyka!

ul.gołębia zapraszam!
Anegrim
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2007, 21:37

Post autor: Anegrim »

Byłęm tam dziś bo wcześniej to byłą nei moja opinia ;) To prawda jest na 2 piętrze ;D A trafić jest naprawde trudno strasznie są kręte korytarze. Ale już sama obsługa mi się podobała . Lokal też ;) Ogólnie fajnie tylko nie na każdą kieszeń
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Kafeteria? bardzo sympatyczny lokal na spotkania, herbatka bardzo dobra ;) ceny też nie są aż tak wygórowane :) chodź co niektóre rzeczy mogłyby być tańsze
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

No , żeby był klimat to zdecydowanie kafeteria jak wyżej ;]
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Moim zdaniem kateteria jest świetna i wcale nie tak trudno do niej trafić. Nie ma w Ostrołęce drugiego takiego lokalu. Właścicielka jest sympatyczna i mimi, że nie przepadam za herbatą i kawą to często tam bywam, bo jest też pyszna szarlotka i grzane winko ;)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Miejsce troszke skomplikowane do znalezienia ale z drugiej strony to w zacisznym miejscu:))) i obsługa tez miła:)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Lucas
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2007, 14:24

Post autor: Lucas »

Nom bardzo fajne miejsce :) ale jedyne co mozna zarzucic i doczepic sie czegos to godz. zamkniecia:( 24.00 to trochi wczesnie jak juz sie tak fajnie siedzi a tu trza sie zwijac:/ ale kasia pelasia ja Cie tam jeszcze nie widzial choc czesto tam ostatnio zagladam...:)
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Hej Lucas :) No faktycznie ostatnio rzadko tam bywam, bo dobrze wiesz gdzie jestem na co dzień :), ale lokal znam i cenię. Do zobaczenia :)))
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

Fakt, w tej "Art Caffe" jest całkiem całkiem. No i łącze jest 6MB! A do kawy dają ciasteczko i wodę :D Mogliby jakieś koncerty na żywo robić.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

Incognitus,jeśli chcesz posłuchać muzyki na żywo z pianina to wpadnij do Kafeterii,w każdy czwartek od 18.00.
Grają różne standarty,jazzik i jest naprawdę ciekawie...zwłaszcza przy grzanym browarku albo grzanym winie...no i ten klimat,echh rozmażyć się można.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Re: Kafeteria, kawiarnia itp

Post autor: pufty »

ZAPRASZAMY
Koncert zespołu ORTUS HISTORIAE odbędzie się w piątek o godzinie 19 w kawiarnii Kafeteria,barokowa muzyka,śpiew,poezja a całość wygląda naprawdę ciekawie...przyjdźcie i zobaczcie na żywo,tego w Ostrołęce jeszcze nie było.Pamiętajcie,Kafeteria,piątek rzzpoczęcie godz 19.00.Zaczynamy przed samym lokalem tańcem barokowym,do zobaczenia.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Re: Kafeteria, kawiarnia itp

Post autor: pufty »

DARMOWY INTERNET W KAFETERII! Zapraszam serdecznie! :)
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Kafeteria, kawiarnia itp

Post autor: kasia pelasia »

Jest jeszcze Art cafe na Hallera, ale w Kafeterii moim skromnym zdaniem fajniej
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kafeteria, kawiarnia itp

Post autor: Qrzysio »

Odnośnie kafeterii:
Ciągle jest zepsuta kasa fiskalna? Niedawno rzekomo była, jak zapytałem, czy mogę otrzymać paragon. Trochę słabo to wygląda.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Kafeteria, kawiarnia itp

Post autor: przeklinak »

dawno się nie orientowałem więc mam pytanie ta "Kafeteria" jeszcze funkcionuje ? jeżeli tak to czy dalej na Gołębiej jest ?
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Re: Kafeteria, kawiarnia itp

Post autor: grubcio »

Tak dalej funkcjonuje :) tym razem lokal został przeniesiony obok krosa sie wchodzi na przeciwko sukni napewno trafisz jest duża drewniana tablica
(L)egia Warszawa!
ODPOWIEDZ