Ostrołęccy Dj'e... czy oby napewno...??

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Nie zwazajcie na niego...To jakis miejscowy głupek który wlasnie załozył sobie neta i swiruje forum...załozył konto 30.X a napierdzielił ze 30 postów...On chyba tylko na chacie siedzi i pisze...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

To co grają w ostrołęce to nie muzyka ;o
brakuje klubu z soulem, r&b, trochę chilloutu, ewentualnie dobry rap..

zaściankowo.
be.with.me
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

kamilas1984 pisze:Słowa DJ używaja tylko ludzie przychodzacy na dystkoteki!!!
tak masz rację...

[ Dodano: 22:15, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze: W Ostrołęce jest duzo pseudo tzw dj: Vampir i jego spółka podbieraczy. !!!
czyli?
prosze o liste psełdo didżeji..?

[ Dodano: 22:28, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze: Z tego co wiem to nawet i ten koles ktory gra w Elbie pojawił sie z nikąd nikt nie wie dlaczego tak z nienacka. Mysle ze wykorzytał chwile pustki ale tamta pustka nie powstała z wyniku złej muzyki ale z mody na dyskoteki w Ostrołęce i był moment ciszy a muzyka Elba nigdy nie odbiegała od innych lokali bo wszędzie jest grane to samo i ta sama muzyka tylko moze w innej kolejnosci bo nie kazdy chłopak gra z pamięci !!!! !!!
a ty jestes jakis(aś) niedorozwinięty(a)
jak zył św. pamięci SEBA, robił os w stylu przesłuchu dj'i.... gralem wtedy trance typu LANGE, ABOVE & BEYOND, BLANK & JONES,TILLMANN UHRMACHER to było jakies 6 lat temu... żaden siur nie myslał wtedy o takiej muzyce. Pamietam jak klijenci z.***** z parkietu bo lecialo "techno"... Ostrołecka młodzież jest tak hu.jo.wo wychowana... h.uj wie na czym sie wychowali... Fleczer robi imprezy hip-hopowe.. i chwała mu zato, chłopak COŚ robi. wiadomo ze więcej jest ludzi w oce od tego klimatu, nieda sie ukryć....ale nie ma w OCE granego RNB i RAPU takiego jaki ON gra.. cwała... szanuje luddzi co coś robia... oby nie dla K.A.S.Y !!!!!! tylko wiadomo PASJA sie liczy!!!!

[ Dodano: 22:36, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze: poprstu cenia sie i nie robia świn innym i nie chodza do włascicieli i błagaja o to zeby grac a ich tekst to "Szefie ja zagram lepiej nawet za 30 zł " porażka wtedy taki ktos ma brak szacunku dla siebie.
!!!
a kto tak robił? proszę o szczegóły??? niewiedzialem że takie chamstwo jest w Ostrołeęce-mieście Dj'i"!!!?

[ Dodano: 22:43, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze:Dj Fuks - pierwszy dj grajacy rasowe techno Pakololo legenda jest dobry ale dlaczego on zawsze gra na koncu imprez hausowych a nie na poczatku albo w środku ?? !!!
ja CI odpowiem.. Fuks nigdy nie grał "rasowego" techno...tylko odłamy hałsowe i był "pierwszy"(grający) co "SŁUCHAŁ" niekomercyjnej muzyki... a nie grał... "puszczał" sobie muzyczke w Bazie mysląc że mixuje.. ale szacunek bo lubie fuxika.. pzdr

[ Dodano: 22:52, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze:lokal juz dzięki wam zszedł na psy.
!!!
lokal zszedł na psy przez środowisko... różni ludzie tam chcieli coś zrobić... nigdy nikomu nic nie pasowało.. h...uj wie o co ludziom chodzi.. czego wy k..u..rwa słuchacie..???
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

r0dzyn3k pisze:To co grają w ostrołęce to nie muzyka ;o
brakuje klubu z soulem, r&b, trochę chilloutu, ewentualnie dobry rap..

zaściankowo.
co rozumiesz przez dobry rap? bo wiesz ja ostatnio zagrałem lata 90 z polskiego rapu i "hip hopowcy" (śmieszne słowo) nieznając tego chcieli hg-nienawiść do ...-bo każdy chce być hardcore (jeszcze śmieszniejsze słowo). a może chodzi Tobie o N.W.A? talib kweli? a może wręcz przeciwnie jakieś klaskacze, syntetyki itp.? wszystko to pojęcie względne, są gusta i guściki. soul, r'n'b-gram-chociażby TLC, bądź Erykah Badu, czy Amp Fiddler.
chillout? dobry,ale chyba bardziej do klimatycznego pubu (coś jak Szlafrok w Wawie-polecam). ale wezmę to pod uwagę, bo sam też jaram się chilloutem-ale to już nie w elbie, a właśnie w pubie, który niedługo powstanie,a który mam nadzieję-uda mi się zrobić stricte klimatyczny.

a tak na marginesie-może ktoś potrzebować będzie jakiegoś sprzętu w najbliższych miesiącach?cdki?gramofony?miksery?bitmaszyny?itp.itd. jak coś to na mail fle@o2.pl

pozdrawiam...i wielkie dzięki YAROSH pozdrówki
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Niekomercyjni muszą sie 3mać razem...:-) J.E..Bać komerche we wszelakim rodzaju!!! 8)
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

a wiesz co Yarosh? może Ciebie to ździwi, ale ja gram to co po prostu lubię, a czy to komercja,czy też nie, to inna sprawa. chociaż zazwyczaj jest tak,że to co najbardziej komercyjne (o ile można tak napisać) nie podoba mi się hehehe pozdrówki trzymaj się
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Tyle postów napisałem bo dwa dni wolnego miałem :) pozdro all:)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

Aleś napisała!!!!!!!1
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

co do tej komercji to troche przegiąłem... moze kogoś urazilem.. jak tak to sorka. h.ooj tam, każdy lubi to co lubi.. nie moja sprawa... 8)
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

nie wiem czy zauważyliscie, ale czego byscie nie grali, jakiej muzyki to jest zle.. jak gdzies w oce leci trance, progresive house.. to nie jest komercyjne i wszyscy jada na tą muzyke lub tez dj.. jak gdzies leci rnb house itp.. to tez nie pasuje innym.. gdzies leci disco polo ... tez nie pasuje.. zauwazylem ze najlepiej jak by bylo 2 tys dj.. moze wtedy kazdy by mial swoj gust.. a co do imprez w elbie .. sa naprawde spoko .. ale oczywiscie ostroleceka czesc "klubowiczy" większa część w ogole nie kuma o co kaman.. tak to własnie jest ze trzeba jezdzic poza ostrołękę.. czasem az do wrocławia poznania czy tez do wilna zeby sie pobawić.. no ale cóż.. ostrołęka ostrołęką nikt to nikogo nie trzyma :) a tych co krytykują wszystko, nawet jak jest to dobre, zamknął bym razem z giertychem i lepperem w jednej celi :) pzdr :D
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

taka niestety prawda... mi tez zdaża się krytykowac ostro ale to jak jestem pijany :wink: hehe... nic niestety w tym miescie nikomu nie pasuje no ale to też dlatego że niema praktycznie dużego wyboru lokali, co się łaczy z muzyką... i wszycy marudzą:(:(:(:(:
hauzer
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:52

Post autor: hauzer »

bo ja bym juz dawno olał tych wielkich znawców :)))

co nie zmienia faktu, ze grac z seta w lokalu to nawet moja siostra by dala rade :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hauzer pisze:bo ja bym juz dawno olał tych wielkich znawców Smile))

co nie zmienia faktu, ze grac z seta w lokalu to nawet moja siostra by dala rade Smile

witam kolejnego wielkiego znawce
hauzer
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:52

Post autor: hauzer »

rozumiem, ze nie wierzysz w moja siostre :))

co to za problem odpalic seta zrobionego na kompie i udawać, ze sie cos robi suwakami ?!?!?!

no i skad zgadles poziom mojego 'znwstwa'. skoro okresliles mnie słowem 'wieki' ? mimo to dzieki za powitanie :)) ahaaaaa slowa moje byly skierowane do pana Jarka, ktorego znam osobiscie i on wie doglebniej o co mi chodzilo...

prawda Yaroszy? :))

buziaki :D
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hauzer pisze:jakie rozkminki Smile))))))))
hauzer pisze:bo ja bym juz dawno olał tych wielkich znawców Smile))
po tych twoich wypowiedziach uznałem że musisz być naprawde obcykany w sprawach dj'ingu , skoro juz taki znawca wszedł na te forum to strach poruszać takie tematy :P
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

witam. wy to chyba nie macie własnego zycia prywatnego ... poszukajcie sobie jakiegos hobby .. albo jak chcecie grac na deck`ach to zacznijcie grac i pokazcie jacy jestescie super a później piszcie jackie to w Ostrołęce są h.ujowe kluby i denni dj`e... a narazie zamilczcie jak macie odrobine szarych komórek.. yoŁ
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Twoja wypowiedz jest raczej potwierdzeniem tego iz to raczej ty nie masz szarych komórek... a dlaczego?? bo nie tolerujesz podstawowego prawa człowieka jakie jest swoboda wypowiedzi i oceny :) nie oceniaj nas bo nas nie znasz :) osoby które napisały cokolwiek na tym forum miały zapewne okazje słyszec "Ostrołęckich Dj'ów" w akcji i ich opinie mimo że sprzeczne z moimi powstały na podstawie ich własnych spostrzeżeń!1Więc nie narzucaj nam swojej woli i nie zabraniaj nam sie wypowiadać :0 nie oceniaj nas bo do tego nie masz prawa przyjacielu...
pozdrawiam...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

mam takie samo prawo oceniac "was" jak "wy" oceniacie innych .. aaa i napewno nie jestem twoim przyjacielem... i nigdy nie bede :)
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Nie masz bo nas nie znasz a twoja ocena jest tylko przypuszczeniem nie popartym faktami "przyjacielu" ;) ...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
hauzer
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:52

Post autor: hauzer »

GlowA pisze:
po tych twoich wypowiedziach uznałem że musisz być naprawde obcykany w sprawach dj'ingu , skoro juz taki znawca wszedł na te forum to strach poruszać takie tematy :P
a to dlaczego tak uznales? czy to ja głosuje najwiecej, czy smieje sie tylko z wielkich znawcow? a i co do wejscia na forum, to pisze tu ( moze zadko, ale ) troche dluzej od ciebie. i co do obykania w sprawach Djingu, to chyba kazdy troche zorientowany klubowicz widzi jak Dj gra i pozna granie z seta ( o zgrozo!), jesli to w ogole graniem mozna nazwac... co do tych twoich odtroleckich Djow, ktorzy sie wybili... Sand - nie wiedzialem, ale skoro tak, to miło, quest to quest, ale widze tu sie konczy twoja wiedza... no trudno, nie bede mentorem.

jeszcze jedno: podeslij jakiegos linka do swojego seta, chetnie poslucham. robie czasem imprezy, jesli to cos przyjemnego, to kto wie...
Adee
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2007, 19:17
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Adee »

amsterdam pisze:Nie masz bo nas nie znasz a twoja ocena jest tylko przypuszczeniem nie popartym faktami "przyjacielu" ;) ...
to skoro on nie moze mowic na was to dlaczego w tym temacie naruszacie moj temat jak i moich znajomych i brzydko sie na nasz temat wypowiadacie ??:) ma takei same prawo jak i wy :) dobrze ze wam ktos jedzie tak jak wy jedziecie po nas nie znajac nas :) strasznie mnie wkur**** te miasto ;) musialem to napisac bo mi sie cisnienie podnosi jak czytam posty nie ktorych z tego zalosnego forum... pozdro
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

interesuję sie muzyką elektroniczną , lubię śmigać na eventy muzyczne nie tylko w Polsce , a co do mojej wiedzy muzycznej staram sie być na bieżąco z produkcjami i albumami , słucham dużo setów z wielkich imprez i mam takowe pojecie o poziomie grania ...
hauzer pisze:quest to quest, ale widze tu sie konczy twoja wiedza...


hmm prawdę mówiąc poza Sandem nie znam nikogo więcej z Ostrołęckich Dj którzy osiągnęli chociaż połowę tego co on jeżeli takowi są proszę podaj przykład argumentowany ...

hauzer pisze:jeszcze jedno: podeslij jakiegos linka do swojego seta, chetnie poslucham. robie czasem imprezy, jesli to cos przyjemnego, to kto wie...
hmm nie zajmowałem sie nigdy graniem na imprezkach nie miałem styczności z sprzętem chociaż nie ukrywam chętnie bym sobie gdzieś pograł może kiedyś jak wezmę sie za siebie :P ... jedynie tworzyłem kiedyś sety w prostych programach komputerowych typu virtual dj , tracktor , i w sumie nawet nie wiem czy tu u nas w regionie mój preferowany gatunek muzyczny by sie przyjął bo jaram sie hard/dark/tech trancem oraz z deka hardstylem a u nas ludzie raczej tego typu muzyki nie słuchają ... :/
ODPOWIEDZ