Którą imprezę wybrać??

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

a jeśli już rozwijamy skróty to: r'n'b - rock and beat - to pierwotna nazwa rock and roll'a - a teraz zarezerwowana dla klimatów tzw. czarnej muzyki - np. soul.
pzdr. :-)
bilbo
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2005, 0:37

Post autor: bilbo »

Mialem sie juz nie udzielac w tym temacie,ale dodam jeszcze swoje 3 grosze...ok zgadzam sie ze kazdy bedzie sie bawil tam gdzie mu sie podoba i zycze wszystkim ktorzy sie do Nowogrodu wybieraja dobrej zavbawy.Tyle ze skreca mnie jak slysze w rekalmie radiowej ze to jest mega wielkie wydarzenie i ze zagraja najlepsi polscy dj'e ... nie wspominajac o zagranicznych. Nie wiem moze sie nie znam ,aczkolwiek troche jezdze po imprezach i orientuje sie co sie dzieje na scenie klubowej,to chyba w roznej Polsce zyjemy skoro to sa ci "najlepsi", mnie osobiscie wkurza fakt ze ludzie sa robieni w przyslowiowego "gląba" i wmawiane im jest cos co mija sie z prawda.Fajnie ze wogole cos sie dzieje,ale zyczylbym sobie i wszystkim zeby wielkie wydarzenia byly naprawde wielkimi,zeby nie trzeba bylo jezdzic np.do Gdyni,Warszawy itp.. Na tym koncze swoj udzial w tym temacie bo dalsze pisanie mogloby prowadzic do niepotrzebnych sporow...Pozrawiam zwolennikow dobrej zabawy.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

bilbo pisze:Tyle ze skreca mnie jak slysze w rekalmie radiowej ze to jest mega wielkie wydarzenie
Reklamy mają kusić i przyciągać. Autorzy reklamy zapewne to mieli na celu.
pzdr.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

hehe, mocart,betowen i szopen nacpani w czerwonym polonezie... :-)
Danon
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 lip 2005, 8:36

Post autor: Danon »

Ciekawi mnie jedno ze na stronie Perana nie ma nic na temat wystepu w Nowogrodzie :| :roll: :roll: :roll:
Ostatnio zmieniony 21 sie 2005, 2:30 przez Danon, łącznie zmieniany 1 raz.
dj.chfast
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2005, 22:06

Post autor: dj.chfast »

sciema ..nie przyjadą!!!
Wyrywać Chfasty
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

a ja mysle ze beda... 8)
djvampire
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2005, 15:59
Lokalizacja: Ostrołęka

N/C

Post autor: djvampire »

Wg Mnie wybierzcie co lepsze..Ja nic nie wybiore bo to niemoje klimaty.Choć jeśli miałbym wybrać coś to niewątpliwie byłby to NOwogród...Czemu akurat tam niewiem i to tyle jeden wielki ZONK;]
pozdrawiam wszyskich.
The Truth Is Out There
Danon
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 lip 2005, 8:36

Post autor: Danon »

no tak 4 strings tez widzialem ze pisze ale na stronie Perana nie ma nic ze gra na czyms takim jak "Escape to freedom " :( :(
RaQ

Post autor: RaQ »

hmm

tam jest wielka niewiadoma.. a tu wszystko jak na tacy.. wiec wybieram Stara Chate :) pozdro
PiQ
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2005, 0:43

Post autor: PiQ »

WITAM !

Teraz jak już jest po imprezce dopiero przeczytałem co tu było wypisywane !
Niedowiarkom to pewnie teraz łyso, że cały skład z plakatu się zjawił (a dodam nawet, że było więcej Dj'i niż było w line-up'ie podane) !

Według mnie ta impreza udała się w 150 % ! Klimat jaki stworzyli ludzie w Nowogrodzie przeszedł nasze wszelkie oczekiwania - DZIĘKI WAM ZA TO !

Mam nadzieję, że za rok 8) znowu dopisze frekfencja :D

Pozdrawiam !
-=* PiQ *=-
Zablokowany