Którą imprezę wybrać??

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Którą imprezę wybrać??

Post autor: Akna »

Którą imprezę wybrać :?: Mamy do wyboru tego samego dnia czyli 26.08.2005 dwie imprezy:

SUMMER ENERGY NIGHT Stara Chata OSTROŁĘKA
Zabawa będzie na 3 parkietach (2 sale + plener). Całą imprezę oświetlać będzie firma "GRODA"
Zagrają:
ENCLAVA
CASTEAM
NOT COMPLETE DJ's
MISS ALEX
MARSHYA
GRASSOWA

rezydenci

Lub

ESCAPE TO FREEDOM (impreza plenerowa pod dachem) NOWOGRÓD
Zagrają:
4 STRING (Holandia)
PERAN VAN DIJK (Holandia)
Tiday,
Cez Are Kane,
Carrsten Hell,
Demon,
Hose,
Jonson,
Master,
Dodziu.

Z Łomży i Ostrołęki będą postawione autobusy.

Obie imprezy zapowiadają się fajnie. Nie umiem się zdecydować, którą wybrać. A wy gdzie wolicie być :?: Gdzie będzie fajniej :?: :!: To nie fer :!: , czemu trzeba wybierać, nie można było ich zorganizować w innych terminach. :cry:
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

No kurde jasne ze NOWOGROD :D bedzie peran i 4 strings :D tego nie mozna przegapic :D
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ja z moimi znajomymi wybieramy do Nowogrodu.
Jedzie nas grupa ok. 30 osób... :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Ja bym postawił na Nowogród. Zawsze tocoś nowego. W starej chacie nie będzie nikogo kogo nie spotkamy w najbliższym czasie na imprezach w okolicach Ostrołęki.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

nie przepadam za takimi imprezami ale w 100% wybralbym Nowogrod poniewaz zagraj lepsi dj-je i mam przeczucie ze w Starej Chacie nic ciekawego nie bedzie
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

Pewnie ze Nowogród...Nie ma nawet nad czym sie zastanawiać...Najpierw kilka kółek na Nowogrodzkim moście z kolegami z Łomży a potem zabawa do rana.... :D
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
RaQ

Post autor: RaQ »

chciałbym zoabczyc 4 strings i peran-a.. ale ciekawe czy będą ;) ... ;]
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Hmmm bilbo chyba chciał się tu jako koneser pokazać, ale mu zbytnio nie wyszło. Myślę, że takiego wydarzenia jak Escape nigdy jeszcze w naszych okolicach nie było i warto się tam znaleźć.
POzdrawiam
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

mysle ze peran i 4 strings napewno bede wiec nie masz sie o co martwic raqu,bilbo zastanawiam sie jaka TY nutkie lubisz...pozdro
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

Buhaha ale mnie Bilbo rozbawiłeś swoja wypowiedzą.
Tak naprawdę zakładając ten temat wiedziałam że na 100% będę w Nowogrodzie, ale chciałam zobaczyć gdzie wybiera się więcej ludzi. I z tego co widzę to w Starej Chacie będą prawdopodobnie puchy, wszyscy wybierają się do Nowogrodu i wcale się nie dziwie.
A odnoście dropsów (resztę wypowiedzi pozostawię bez komentarza) to nie masz racji drogi kolego bo ja nigdy ich nie brałam i nigdy nie wezmę, również ekipa z która jadę a będzie nas ok. 20 osób tez nie dotyka tego typu używek, także będą tam również ludzie którzy ich nie biorą i wcale nie krzyczą jazda, ale gdzie Ty żyjesz :?:, jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłeś :?:, przecież one są wszędzie (ja się spotkałam nawet z tym na weselu) i wcale nie trzeba do tego takiej imprezy.
Ja na bank nie opuszczę takiej imprezy :!: :D i radze wybrać się tam każdemu kto lubi chociaż troszkę pobrykać przy takiej muzyce bo naprawdę WARTO tam być :!: , a Tobie Bilbo życzę miłego gnicie w domciu. :wink: POZDRO
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Ja wolę mniej komercyjne brzmienia np.Taranthulla Polish Open Air Festival i scene house/elektro Open Air ... a co do wypowiedzi Bilbo to zgodzę sie w 87%... :roll: 8) ..może 3 liga...
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

yarosh a Ty w której lidze grasz???
RaQ

Post autor: RaQ »

ja bede na tej i na tej imprezie ;) ale cos czuje ze zostane na miejscu ;)
bilbo
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2005, 0:37

Post autor: bilbo »

Ex Hopler koneser czy nie to malo wazne,wyrazilem swoja opinie.A coz to za wydarzenie???Jesli nie wystawiasz nosa poza "okolice" to moze i wielkie i wielcy dj'e dla Ciebie.
Dodziu jesli chodzi o "nutkie" to odpowiada mi jazz,d'n'b,h-h(w dobrym wydaniu) i przedewszystkim dobra elektronika.
Akna ciesze sie ze Cie rozbawilem ,ale jak sama napisalas dropsy sa wszedzie,a wszczegolnosci na imprezach z muzyka typu techno-polo(umpa umpa+prymitywna melodyjka)/czyt nowogrod,hopla,x-club,atom,itp.
Wracajac do obsady dj'i to zastanawiam sie jak mozna zalacic 15 czy 20 zl za takich outside'row?? Dla porownania podam ostatnie imprezy na ktorych grala cala czolowka swiatowa : Astigmatic w Gdyni(30 zl),Plock (o zl),Taranthula polish open air-gra czolowka polskich dj'i (40 zl). Podsumowujac to musialbym byc chory zeby zachwycac sie tym co bedzie w nowogrodzie i zaplacic 20 zl za takie marnoctwo...Pozdrawiam i zycze milej zabawy.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

bilbo gust masz dobry ale wiesz ze o gustach sie nierozmawia jednym sie podoba to drugim co innego...dla jednych line up w nowogrodzie jest dobrt dla innych nie to własnie jest rzecz gustu i niepowinienes pisac ze cos jest lepsze a cos gorsze...pozdro4you
RaQ

Post autor: RaQ »

hehe kazdy pisze co mu sie podoba.. a i tak kazdy bedzie sie bawił tam gdzie mu pasuje, jednemu pasuje, hopla, stara chata (czt. ja) :P innym sztachety w Przytułach innym.. w ogóle jazz :) kazdy niech sie bawi gdzie chce, słucha czego chce .. i po co o tym dyskutować? nie widze sensu..
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

Bilbo nie powiesz mi że na tych imprezach, które wymieniłeś ich brakuje. Lubisz d'n'b, h-h, a z tego co ja się orientuje to na tego typu imprezach jest najwięcej ućpanych ludzi, tam jest aż szaro od zioła, także wcale nie musi to być impreza typu tak jak to Ty nazwałeś „techno-polo”.

Oj Bilbo matematyk to z Ciebie nie jest za dobry :wink: . Napisze ci małe porównanie np. do Gdyni trzeba policzyć dojazd, wjazd na imprezę, ewentualnie jakiś nocleg, jakieś jedzenie, nie mowa już o żadnym alkoholu. Sumując to minimum trzeba liczyć 200zł. A wypad do Nowogrodu wyniesie jakieś 40 zł i nawet w tym browara można będzie wypić. Widzisz różnicę :?: bo ja ogromną i dlatego że jak na razie nie stać mnie na to aby sobie zafundować jednodniowy wypad za minimum 200zł Nowogród jest wydarzeniem i to dosyć dużym.
POZDRAWIAM
deep
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2005, 20:13

Post autor: deep »

impreza wnowogrodzie superrr!!! ciekaw jestem czy 4strings w pełnym składzie choć zależy mi tylko na Carlo. wiem że będą autokary za free na imprezę i spowrotem z pod dworca pks - ktoś zna może godziny kursów??? a 30 w ostoi Angleo!!!!, zapowiada się niezda tranc'owa impreza i mega pożegnanie wakacji 2005 a potem do budy:-((((, ale narazie bawimy się - i przestańcie się kłócić na tym forum!!!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Akna pisze:d'n'b

Chodzi chyba o r'n'b :?:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

d'n'b - drum 'n' bass :wink:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

a jeśli już rozwijamy skróty to: r'n'b - rock and beat - to pierwotna nazwa rock and roll'a - a teraz zarezerwowana dla klimatów tzw. czarnej muzyki - np. soul.
pzdr. :-)
bilbo
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2005, 0:37

Post autor: bilbo »

Mialem sie juz nie udzielac w tym temacie,ale dodam jeszcze swoje 3 grosze...ok zgadzam sie ze kazdy bedzie sie bawil tam gdzie mu sie podoba i zycze wszystkim ktorzy sie do Nowogrodu wybieraja dobrej zavbawy.Tyle ze skreca mnie jak slysze w rekalmie radiowej ze to jest mega wielkie wydarzenie i ze zagraja najlepsi polscy dj'e ... nie wspominajac o zagranicznych. Nie wiem moze sie nie znam ,aczkolwiek troche jezdze po imprezach i orientuje sie co sie dzieje na scenie klubowej,to chyba w roznej Polsce zyjemy skoro to sa ci "najlepsi", mnie osobiscie wkurza fakt ze ludzie sa robieni w przyslowiowego "gląba" i wmawiane im jest cos co mija sie z prawda.Fajnie ze wogole cos sie dzieje,ale zyczylbym sobie i wszystkim zeby wielkie wydarzenia byly naprawde wielkimi,zeby nie trzeba bylo jezdzic np.do Gdyni,Warszawy itp.. Na tym koncze swoj udzial w tym temacie bo dalsze pisanie mogloby prowadzic do niepotrzebnych sporow...Pozrawiam zwolennikow dobrej zabawy.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

bilbo pisze:Tyle ze skreca mnie jak slysze w rekalmie radiowej ze to jest mega wielkie wydarzenie
Reklamy mają kusić i przyciągać. Autorzy reklamy zapewne to mieli na celu.
pzdr.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

hehe, mocart,betowen i szopen nacpani w czerwonym polonezie... :-)
Danon
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 lip 2005, 8:36

Post autor: Danon »

Ciekawi mnie jedno ze na stronie Perana nie ma nic na temat wystepu w Nowogrodzie :| :roll: :roll: :roll:
Ostatnio zmieniony 21 sie 2005, 2:30 przez Danon, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany