Młodzieżowy Miszmasz

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Everested
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2008, 16:32

Młodzieżowy Miszmasz

Post autor: Everested »

Serdecznie zapraszam w najbliższą sobotę 9 lutego o godzinie 13.00 na sportowy odcinek w Młodzieżowym Miszmasz :)
Młodzieżowy Miszmasz to program, który prowadzony jest przez młodych ludzi: Weronikę Dymerską i Jakuba Milewskiego na antenie Radia Oko od 15 września 2007r. Do dnia dzisiejszego w programie gościli znani Ostrołęczanie, ale także i gwiazdy show-businesu tj.: Piotr Rubik, Irena Santor, Grupa MoCarta, czy Maciek Molęda. Młodzi dziennikarze starają się pokazać, jak można ciekawie spędzić czas wolny nie koniecznie przed ekranem komputera. W najbliższych odcinkach nowe i coraz ciekawsze tematy. :wink:

Prosimy o komentarze, jak i pomysły lub propozycje na nowe, ciekawe tematy, o których chcielibyście usłyszeć na antenie Radia Oko (88,5 MHz). :)
dancykziom
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2008, 14:30

Re: Młodzieżowy Miszmasz

Post autor: dancykziom »

hehe:) i jestem pierwszy:D no Miszmasz jeste bardzo ciekawym pomysłem, w końcu to pomysł kumpla z ławki, to nie mógl być glupi:D ciekawe wywiady, dobry kontakt z młodzieżą, znajome glosy w radiuu:) wszystko na swoim miejscu, tylko żeby był częściej:D więc się Kubuś staraj:D pozdrawiam serdecznie redakcję RAdia OkO i prowadzących:)
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Re: Młodzieżowy Miszmasz

Post autor: M4T3O »

Słyszałem ostatnio, że był wywiad z ludźmi ze ,,Spoko Dzieciak'', chętnie bym posłuchał właśnie parę wywiadów z osobami, które działają w subkulturze hip-hop.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
kubam
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2008, 14:43

Re: Młodzieżowy Miszmasz

Post autor: kubam »

Program nie może być częściej niż raz na trzy tygodnie, gdyż nawał nauki nie pozwala nam na częstrze przygotowywanie odcinków. Jeżeli chodzi o Spoko dzieciak - to prawda rozmawialiśmy ponad 2 tygodnie temu z NumerRaz o warsztatach i nie tylko. Nie mówmy co już było, ale co będzie ... W najbliższą sobotę (09.02) jak zwykle o 13:00 odcinek sportowy na który zapraszam. Możecie przesyłać na e-mail: kuba.ostroleka@vp.pl" target="_blank pozdrowienia i życzenia walentynkowe dla swoich sympatii, które odczytamy w czasie trwania programu. Do usłyszenia.

Kuba Milewski :)
ODPOWIEDZ