Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
pumcia26
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2008, 9:46

Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: pumcia26 »

HEJ!
ZDARZA WAM SIĘ ZAGLĄDAĆ DO CIUCHOLANDÓW W O-CE? KTÓRE SĄ NAJLEPSZE, A KTÓRE TO ISTNY CHŁAM???
ZAZWYCZAJ CHODZĘ DO CTO NA KOŚCIUSZKI, ALE WKURZAJĄ MNIE DZIEWCZYNY, KTÓRE TAM SPRZEDAJĄ :x TOWAR JEST CORAZ DROŻSZY I GORSZEJ JAKOŚCI, A NAJLEPSZE RZECZY TRAFIAJĄ DO PRACUJĄCYCH TAM DZIEWCZYN I ICH ZNAJOMYCH!!! SAMA WIDZIAŁAM JAK WYNOSZĄ CO LEPSZE RZECZY Z ZAPLECZA!!!
NIEDAWNO TRAFIŁAM NA NOWY SKLEP "AMELIA" KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ PO DRODZE DO PABU "POD PAPUGAMI" JEST TAM DUŻO FIRMOWYCH RZECZY I TEŻ RABAT -50% W SOBOTĘ. :P
Ostatnio zmieniony 08 lut 2008, 21:31 przez pumcia26, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: Zoja »

Dobra reklam :lol: ale i tak "C T O" na ul. Kościuszki bije na głowę wszelką konkurencję pod względem popularności wśród klienteli wszystkie second handy, lumpeksy tudzież ciucholandy w Ostrołęce - wystarczy się samemu przejść i zobaczyć co się dzieje, kiedy jest dostawa nowego towaru w poniedziałki lub -50% wyprzedaż w każdą sobotę :lol:
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: Soul »

Mi udało się zakupić pare fajnych rzeczy nad ptysiem na goworowskiej.W ciucholandach mozna kupić dużo ciekawych rzeczy ale trzeba miec czas i checi na "grzebanie"
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: kasia pelasia »

Pumcia26 chyba jesteś jakoś powiązana z tą Amelią ... :)
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: kamczatka »

Ja też słyszałam o Amelii, ale w Ostrołęce będę dopiero na Wielkanoc więc pójdę tam w wolnej chwili.
pumcia26
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2008, 9:46

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: pumcia26 »

kasia pelasia pisze:Pumcia26 chyba jesteś jakoś powiązana z tą Amelią ... :)
TERAZ JUŻ JESTEM Z NIĄ POWIĄZANA. ZAGLĄDAŁAM TAM CORAZ CZĘŚCIEJ I WŁAŚCICIEL DAŁ MI -30% RABATU NA ZAKUPY DO POINIEDZIAŁKU DO PIĄTKU. SUUUPER!!!
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: ANKA »

Witam!Otóż mam styczność z wymienionym sklepem CTO,który już od kilku miesięcy ma zmienioną nazwę na OZI. Droga klientko AMELI nie martw się dla wszystkich wystarczy ubrań w OZI. Możesz robić reklamę innym ciucholandom bo ten wcale nie odczuwa konkurencji, ludzie nie są zwabiani pod jakimś przymusem. Przychodzą bo chcą. A co do pracownic to wszędzie tak jest że zawsze coś upatrzą dla siebie a rzeczy często też są cofane do wyceny i wynoszone na magazyn czyli że nie są dla nikogo odkładane.Czy to jakaś zbrodnia???A jeśli masz pretensję o zawyżone ceny to kieruj je do samego szefostwa w Sopocie.Może zbawisz sieć tych sklepów w całej Polsce a jest ich full i obniżą wszędzie ceny.Miłych zakupów.Pozdrawiam!!!
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: kasia pelasia »

Masz rację Anka, temu sklapeow raczej nie grozi upadek, widać to po ilości osób przewijających się przez sklep, gdzie naprawdę można upolować fajne ciuszki.
pumcia26
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2008, 9:46

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: pumcia26 »

CZEMU JEST W TWOJEJ WYPOWIEDZI TYLE AGRESJI? NIKOGO NIE OBRAZIŁAM I NIKOMU NIE ROBIĘ REKLAMY, POPROSTU CHCIAŁAM POZNAĆ OPINIĘ KLIENTÓW ODNOŚNIE SKLEPÓW Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ. WIDZĘ JEDNAK ŻE TRAFIŁAM NA OSOBĘ KTÓRA NAPRAWDĘ DUŻO WIE O SKLEPIE "OZI". JESTEŚ BARDZO SZCZEGUŁOWO POINFORMOWANA ODNOŚNIE TEGO SKLEPU, TO BARDZO CIEKAWE??? MOŻE JESTEŚ JEDNĄ Z TYCH DZIEWCZYN, KTÓRE TAM PRACUJĄ?
JA DO TEGO SKLEPU NIC NIE MAM I TEŻ TAM ZAGLĄDAM. ROZUMIEM, ŻE DZIEWCZYNY, KTÓRE TAM PRACUJĄ ODKŁADAJĄ COŚ DLA SIEBIE, ALE CZY NIE MOŻNA O TYM MÓWIĆ GŁOŚNO???
POZDRAWIAM!
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: Y@rosh »

przykład z jednego z ciuchlandów przy piłsudskiego :
bluzka H&M 14 zł. (sklepowa cena około 80 zł)
tunika Atmosphere 12 zł (sklepowa oło 22 Funtów). oczywiście kupiłem 8)
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: kamczatka »

Tunika Atmosphere 22 funty :?: Nie wiem gdzie, ale PRIMARK w Anglii to najtańszy sklep z ciuchami i takk drogich tunik tam nie ma ;) Wiem, bo bywam i kupuję ;) Daj zdjęcie, to powiem Ci, ile taka tuniczka kosztuje :)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: Y@rosh »

niestety na ebay'u nie kupuję. cena tuniki około 12 nie 22, pomyliłem się , dzieki za spostrzegawczość :faja:
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: kamczatka »

Y@rosh no 12 pounds to już zdecydowanie tuniki kosztują ;) Na e-bayu też nie kupuję, po prostu mam rodzinę w Luton Beds i tam czasem zahaczam o Shopping więc orientuję się w cenach ;) Dlatego też w Polsce czasem śmieję się z lumpków, gdzie wystawiają rzeczy po takiej samej cenie, jak nówka w Anglii ;)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: Y@rosh »

heh. wasnie oto mi chodzi.. własciciele czasami przesadzaja z tymi cenami, choć 18 zł to i to i tak smieszna cena :lol:
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: draedlord »

A mnie tam stać na kupienie nowego nie śmiganego przez nikogo ciucha :twisted:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Co sądzicie o ciuchlandach w Ostrołęce?

Post autor: Y@rosh »

jest cos takiego jak proszek do prania ,heh :twisted:
ODPOWIEDZ