Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Y@rosh »

Szykuje się niezła impreza .... 23.03.08 Next Contest @ ENIGMA ... POKAZ LASERKÓW :-d

SEBASTIAN SAND (Euphonic.de)
YAROSH (Revolusic.com, MixNtrix.com)
NOVO (Revolusic.com)
PETER (Dj.Mag Polska, Ftb)
Obrazek
więcej info za niedługo :-)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2008, 0:09 przez Y@rosh, łącznie zmieniany 1 raz.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Czejen »

Ja nie jestem... możesz powiedzieć ;D no Y@rosz rozkręcasz się z tymi imprezami :wink: i dobrze :twisted:
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: madafaka »

TDK TIME WARP w Mannheim!!!Line-Up poprostu wymiata:)))Mam nadzieję,że Time Table dobrze ułożą:)))Nie mogę się doczekac:)))
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Y@rosh »

madafaka pisze:TDK TIME WARP w Mannheim!!!Line-Up poprostu wymiata:)))Mam nadzieję,że Time Table dobrze ułożą:)))Nie mogę się doczekac:)))
no ale to nie Aszchabad :wink: heh, .... mówimy o Ostrołece. to nie będzie Techno lecz progressive,trance, i electro house, choć teraz co gra Liebing napewno sie znajdzie w mojej trakliście.... :-) ZAPRASZAM
Kolega
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2008, 15:19

Re: Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Kolega »

O tak!!!Szykuje się kolejna świetna impreza w Enigmie!Oczywiście organizatorzy i właściciele jak zwykle zapomnieli dodać!!!Wstęp 10zł w tym przepyszna zapiekanka extra :D ,przyjaciele szefostwa,czyli milicja incognito i frajerzy wstęp gratis!Zapraszamy!!! :D
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Y@rosh »

a znasz chłopie organizatorów? wstęp jest napisany na plakacie!! nikt nie pisze o zapiekankach tylko o muzyce, nie ważne jest miejsce imprezy , ważne co będzie grane.!!!! a jak masz jakąś inną miejscówkę niż Enigma, "1 postowiczu" to daj znać!.......
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: madafaka »

w takim razie szacuneczek Y@rosh ,że wogóle taka muzyka jest grana w O-ce,ale raczej nie bede,19-sto godzinny maraton mnie czeka,także musze zbierac siły przed Time Warp :D Hehe...Oby więcej takiej muzyki a nie WIXY :) Pozdrawiam serdecznie...
Kolega
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2008, 15:19

Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Kolega »

Dworzec PKS,park,ławka pod mostem,wszystko tylko nie Enigma i aż dziw mnie bierze,że Ty Yarosh zgodziłes sie tam grać!!!No cóz,nie ma dziś konkretnych ludzi,bo jak można jednego dnia jechać na elitę z Enigmy a następnego poklepywać się po plecach i u nich grać?!Najwidoczniej można.
2 postowicz.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Y@rosh »

nie no... gram w miejscu gdzie zabookowła "nas" agencja muzyczno-bookingowa SoundPharm Agency. Takze gram dla niej jak i dla ludzi a nie dla elity, jak to napisałeś. A zreszta różna klijentela przychodzi do wszystkich lokali. po 2 nie musze sie tłumaczyc co i jak, płaci mi agencja a nie TY "kolego" 8) .. pozdrawiam
Kolega
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2008, 15:19

Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Kolega »

Bardzo dobrze,że płaci Ci agencja,bo od właścicieli dostałbyś ale rachunek do zapłacenia.A tak w ogóle to niby zapewniacie świetną zabawę,muzykę,w końcu organizacją zajęła się profesjonalna agencja,tylko jedno mnie zastanawia.Co oznaczają te trzy pigułki po nazwie tej Twojej chlebodawczyni?Etopiryna to raczej nie jest.Czyj to pomysł?Wasz?Może frajera Bereta?Chyba już wiem kto na tym wszystkim najwięcej się nachapie! :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Qrzysio »

Nie chcę nic gadać, ale słyszałem... że wstęp na imprezę zamiast obiecanych na plakacie 10zł było po 20zł? Beret na wakacje odkłada? Jak to było naprawdę?

Nie wspomnę ogromnej promocji gdy otwierano Enigmę: "U nas zawsze dyskoteki za darmo!"
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Re: Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Chemik »

Ja wbijalem po 22 i placilem normalnie po 10 :) a co do imprezy to bylo przekozacko w Chu... ! :D Y@rosh wiecej takich imprez ! ! !
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: Y@rosh »

fakt impreza się udała, ludzi było 300% więcej niż oczeiwaliśmy :jupi: niedługo zdjęcia w galerii...
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Next Contest @ ENIGMA 23.03.08

Post autor: AriS »

Wejście przez cały czas było po 10 zl -.- .
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
ODPOWIEDZ