konsultant ślubny

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Dorotka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2008, 22:03

konsultant ślubny

Post autor: Dorotka »

czy ktoś wie coś na temat tej konsultantki co się ogłasza w ogłoszeniach jako "Błękitna Polana"? A może już ktoś korzystał z jej usług?
Burgund
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2008, 15:46

konsultant ślubny

Post autor: Burgund »

Co za problem, zadzwoń do tej pani i wypytaj o wszystko :) Z tego co sie orientuję zaczęła swą działność bardzo niedawno, więc nie wiem czy jest ktoś kto korzystał już z jej usług. Pozdrawiam!
milosniczka_tanca
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2008, 21:55

Re: konsultant ślubny

Post autor: milosniczka_tanca »

Ujme to tak, do tej pory wszyscy sobie swietnie radzili z organizacja wlasnego slubu. Jest to ciezka praca, ale z drugiej strony sami decydyujemy o wszystkim plus cieszymy sie z tego co dokonamy. Czasami zastanawiam sie po co nam te wszystkie dziwne uslugi z zachodu :)))
Aona
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2008, 8:32

Re: konsultant ślubny

Post autor: Aona »

Jak to po co takie usługi? Bo czasu mało! Ciesz się, że sam(a) umiałaś zorganizować swoje wesele i to jeszcze świetne wesele, bo ja wszystkie pieniądze bym oddała żeby tego sama nie robić, bo dla mnie to jakaś abstrakcja. Za dużo tego latania, szukania i wogóle. Dostałam ulotkę tej konsultantki na pokazie sukienek ślubnych, fajną strone ma.
milosniczka_tanca
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2008, 21:55

Re: konsultant ślubny

Post autor: milosniczka_tanca »

Robisz jakas reklame tej pani tutaj, a moze sama nia jestes i chcesz sie zareklamowac? bo skoro dostalas ulotke, to masz chyba kontakt, zeby odezwac sie do niej i zapytac czym konkretnie sie zajmuje.
Aona
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2008, 8:32

Re: konsultant ślubny

Post autor: Aona »

od razu reklame, chyba ten post jest po to aby mówić o tym o co pyta Dorotka. Ja nie powiedziałam że nie wiem nic, tylko że dostałam ulotkę, widziałam stronkę i zdecydowałam się na pierwsze spotkanie zaraz po świętach. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ