Co myślicie o Dj'ach w Elbie?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Żaaaaaaaaaaaaaaal ... i nic więcej :|
Co to jest forum ?
Po co jest forum ?
Dlaczego piszecie takie głupoty ? :|
A WIĘC ! Forum to jest właśnie to , forum jest po to , żeby wyrażać swoje opinie na dany temat , a czemu piszecie takie głupoty to nie mam zileonego pojęcia :|
NIE KAŻDEMU MUSI SIĘ PODOBAĆ TO SAMO I TEN TEMAT JEST PO TO ZAŁOŻONY , ŻEBY WYDAWAĆ SWOJE OPINIE ! :/
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

opinia ludzi jest ważna, nawet bardzo ważna... nie ma jednak takiej opcji, że zawsze ludziom się "dogodzi" Zawsze ktoś zagrał by co innego bądź usłyszał zupełnie inny gatunek muzyczny. Stąd biorą się opinie o dj-ach, prezenterach, zwał jak zwał... Niektórzy nie potrafią zrozumieć że np do bitu na 129 ciężko jest dograć coś na 100 i wtedy taki "znawca" puszcza famę o danym człowieku, że patałach, że znowu tego nie zagrał, że gra siano itp... I zazwyczaj taki jeden z drugim nie zrozumie jak czasem ciężko bywa tym bardziej w Ostrołęce, kiedy trzeba grać pod ludzi bo 2,3 numery nie z radio i czystka na parkiecie... ale znowu ktoś napisał "nie piszcie co Wam sie nie podoba" to tez złe podejście, tam gdzie gram często pytamy się ludzi jak wrażenia, opinia, co by zmienili, tak zwyczajnie poprostu, i to sporo pomaga, więc tez nie można być w ten sposób nastawionym na anty. Wiadomo, wszystkim sie nie da "dogodzić" ale skoro już pojawia sie jakaś ambitniejsza impreza co jest naprawdę sporadyczne to potem tylko komentarze na anty itp... czy w tym umierającym mieście nie ma ludzi, którzy wychodzą np w piątkowy wieczór pobawić się i naprawdę miło spędzić czas, a nie znowu krytykować z domowego komputera na forum anonimowo.... Kluby są od tego aby sie bawić, nie zawsze usłyszymy tam to co byśmy chcieli ale jest takie słowo jak tolerancja i radziłbym co niektórym nauczyć się definicji. Jakby zawitał u nas Bob Sinclair przykładowo to nawet jakby zagrał sieczkę, młockę bądź totalnie połamane bity nikomu by to nie przeszkadzało bo to przecież Bob Sinclair... a jest i w Oce kilka osób co wiedzą o co kaman... więc ... Kochani naprawdę, krytyka krytyką ale przed wieczornym wypadem postaw sobie pytanie jeden z drugim, wychodzę do klubu po co????? miło spędzić czas w gronie znajomych, poznać kogoś interesującego czy znowu znaleźć kolejny mankament o którym jutro napisze na forum i będę fajny (a) Pozdrawiam serdecznie i niech motywem przednim stanie sie w końcu tolerancja ( mam tu na myśli muzykę ;-) ]
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

no własnie też sądze że opinia jest wskazana , ja swoją opinie już tu wyrażałem kilka krotnie która niestety nadal sie nie zmieniła ,

Coexistence pisze:Kluby są od tego aby sie bawić, nie zawsze usłyszymy tam to co byśmy chcieli ale jest takie słowo jak tolerancja i radziłbym co niektórym nauczyć się definicji.
no z tym sie zgodzę napewno kluby są od zabawy , ale zabawa jest albo dobra albo hu*owa , a na to jaka jest wpływa wiele czyników między innymi muzyka , towarzystwo itp. Ja na imprezie w klubie zwracam szczególnie uwage na muze jeżeli grają kibel tak jak w O-ce to wybacz odrazu odechciewa mi sie tanczyc ... nie lubię jak grają hity z radia eska lub vivy bo to żenuła jest a u nas niestety muza tego pokroju w Ostrołęckich lokalach dominuje , z jednej strony może dlatego że ludziom to sie podoba :/
Coexistence pisze:. Jakby zawitał u nas Bob Sinclair przykładowo to nawet jakby zagrał sieczkę, młockę bądź totalnie połamane bity nikomu by to nie przeszkadzało bo to przecież Bob Sinclair...
hmm wiesz nie zawsze gosciu z wielkim nazwiskiem jest gwarantem dobrej imprezy czasem miej znany Dj potrafi dużo fajniej dobrać repertuar niz gwiazda wieczoru , no to też wpływa wiele czyników jeżeli impreza jest tematyczna muzycznie to znaczy że przychodzą tam ludzie słuchający danej odmiany muzyki i artystów dobiera sie tak żeby odbiorcom pasowali przykładem takiej imprezy jest Qlimax :) , i według mnie takie imprezki są najlepsze bo wiesz że bedą grali to co lubisz i w dodatku zawsze mają one swój specyficzny klimat jak na Sensation White , Black itp :) a jak Dj gra w klubie to powinien wyczuc po publicznosci , po ich reakcjach jaki rodzaj muzyki im odpowiada itp , ale przeważnie każdy dobry Dj ma swój styl i stara sie zaprezentować siebie z jak najlepszej strony. a co do wspomnianego przez Ciebie Boba Sinclara jak dla mnie ostatnio wali ostro komerche w sumie Guetta też ale za to on nadrabia strasznie super kontaktem z publiko i gra takie nutki co przecietnemu słuchaczowi zawsze wpadną w ucho tyle odemnie jak dla mnie temat rzeka moge dyskutować na ten temat bardzo długo :P
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

hmm... mówimy tu o Ostrołęce, a nie imprezach na miarę Polski bądź świata ;-) a co do komercji... nie ma co dyskutować, jak tacy ludzie jak Junkie Xl, Stonebridge czy Armand Van Helden robią remixy Britney Spears... Dokładnie, temat rzeka i nie ma się co rozpisywać bo robi sie offtop. a nawiasem... gdyby było tak jak piszesz w Oce każdy grał by dla siebie a nie dla ludzi...bo specyficzny klimat dla tutejszych to radio... i co byś nie robił nie zmienisz tego jedną osobą a nawet i w kilka... wiem niestety z praktyki. Ci co idą totalnie pod prąd grają dla siebie w domu bądź udało im się zabłysnąć nieco wcześniej jak, rynek nie był jeszcze tak zepsuty i przesiąknięty marketingiem sprzedaży i finansów, które w tym momencie wyznaczają trendy a nie jakość muzyki, Więc każdy kto gra wie.. że albo grasz i grasz pod ludzi umiejętnie mieszając w tym swoje propozycje albo grasz w domu dla ścian i samego siebie... okrutna prawda ale tak jest i nie zanosi się aby było lepiej
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Coexistence pisze:opinia ludzi jest ważna, nawet bardzo ważna... nie ma jednak takiej opcji, że zawsze ludziom się "dogodzi" Zawsze ktoś zagrał by co innego bądź usłyszał zupełnie inny gatunek muzyczny. . ........... ciężko bywa tym bardziej w Ostrołęce, kiedy trzeba grać pod ludzi bo 2,3 numery nie z radio i czystka na parkiecie... ale znowu ktoś napisał ............... ]
mam nadzieje że piszesz o graniu na dyskotekach a nie na "gatunkowych" imprezach,.. heh
zapraszam w grudniu do Bydzi na imrezę "Psycho Night 3" z moim udziałem.. zapraszam 0 wazeliny, hue hłe hłe :lol: jeah mada faka. żaden didzej nie bedzie puszczał muzy pod bublikę , hue hue

[ Dodano: 21:48, 30.11.2007 ]
Coexistence pisze: Kluby są od tego aby sie bawić, nie zawsze usłyszymy tam to co byśmy chcieli ale jest takie słowo jak tolerancja i radziłbym co niektórym nauczyć się definicji. ]
heh.. Gregory... Wiesz sam że Dyskoteki są po to żeby można było usłyszeć to co się chcę(nie ja)..:-), przecież jest koncert życzeń i inne atrakcje które proponuje nam wodzirej zwany Dysk Dżoukejem :lol: . do klubów się chodzi na "okolicznościowe" imprezy jakie dany lokal może nam zaprezentować w tym dniu ( czyli zróżnicowanie muzyczne każdego dnia) jak by było coś takiego u nasz w nieście, każdy by miał wybór.. (nie idę na hip-hop do elby, tylko na shranz do Avalonu.. nie ide na disko polo do Kufloteki tylko na Hardkor do Gibona... i nie było by tych durnych tematów na tym forum o didzejach czy "KLUBACH"(z pod ciemnej gwiazdy)) (tu zgodzisz się zemną) Mniej ludzi by narzekało że nie można się pobawić, bo to hip-hopa niema, techno, hałsu i innych gatunków których trudno mi wyliczyć na palcach rąk i nóg łącznie z wszystkimi palcami całej mojej rodziny (licząc i palce mężczyzn).. chyba mam rację choć czasami pisałem bez ładu... ale chyba wiadomo o co chodzi... :roll: ... si ju lejter moher faker
:lol:

[ Dodano: 21:49, 30.11.2007 ]
GlowA pisze:impreza jest tematyczna muzycznie to znaczy że przychodzą tam ludzie słuchający danej odmiany muzyki i artystów dobiera sie tak żeby odbiorcom pasowali przykładem takiej imprezy
egzekli gańdża boj

[ Dodano: 22:01, 30.11.2007 ]
Coexistence pisze:hmm... mówimy tu o Ostrołęce, a nie imprezach na miarę Polski bądź świata ;-) a co do komercji... nie ma co dyskutować, jak tacy ludzie jak Junkie Xl, Stonebridge czy Armand Van Helden robią remixy Britney Spears...
egzekli gregor :-) i Above Beyond robili remixy dla Łitnej Spirs 8)
ty.. a Leszek Stołnbridż to u mnie na osiedlu w zieleniaku robi.. spoko gość nawet ostatnio autograf mi dał na kapuście :lol:

Obrazek
ODPOWIEDZ