Co myślicie o Dj'ach w Elbie?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Co myślicie o Dj'ach w Elbie?

Post autor: zamot »

IMO są oni czasami beznadziejni i przez nich odechciewa się aż chodzić do Elby. Dzisiaj jak tam bylem to raz leciał hip hop, raz pop, raz techno, raz znowu hip hop, raz disco polo i tak przez całą noc. Co kawałek to inny rodziaj muzyki, a co za tym idzie przejścia między kawałkami były beznadziejne. Dzisiaj jak leciała w miare fajna muza, wszyscy się już rozkręcili i bylo ok ot DJ musial puscic pare gniotów typu "każde pokolenie" KOMBI czy Brodkę lub inną Kowalską.
Mimo tego będe tam dalej chodził bo czasem jednak panowie DJ'e puszczą coś sensownego no i wjazd jest za piątaka, a czasem za darmo :]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Tam nadal trzeba tańczyć między stolikami? :mrgreen:

Swoją drogą: Jedno przekleństwo albo totalne zjechanie kogoś w tym temacie spowoduje jego zamknięcie.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

W elbie jest spoko... ale wczoraj krolowala stara chata. Mowie to mimo iz nie jestem wielkim fanem disco.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Qrzysio pisze:Tam nadal trzeba tańczyć między stolikami? :mrgreen:
Jakoś nigdy nie musiałem i nie widziałem aby ktoś tak tańczył ;)
RaQ

Post autor: RaQ »

a tma graja jacyś dj? :roll: :roll:
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Dj to taka metafora (trudne słowo) ;)
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

ta dj'e.... tacy sami dj'e jak i wszędzie............. :lol:
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Mogliby troche iść do przodu - grać house. Tak jak to teraz jest w Kissie...
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

moim zdaniem Elba to pub w którym kilku ludzi tanczi ( czasami troche wiecej niz kilku :) ) A z muzyką to naprawde niezła aferka jest. Jak ostatni raz byłem w Elbie to słyszałem w swych uszach piosnke słynnego polskie rapera nowe ery MEZA i jego bardzo wpadajacy mi w ucho utwór Ważne. Byłem w szoku kiedy po jego piosence puścili jakieś techno. Dj .. hm moze nie uzywajmy slowa DJ bo kojazy mi sie to z muzyka elektryczno-dance-owo ( techo i różne jego odłamy ) W Elbie puszczają muzykę z płyt i czasami ję remixują. A Mały i Sparkey nadaają się do takiej muzy w sa raz :)

Przepraszam że zboczyłem troche z tematu ale nie mogłem się oprzeć
---
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:18

Re: Co myślicie o Dj'ach w Elbie?

Post autor: --- »

zamot pisze:raz leciał hip hop, raz pop, raz techno, raz znowu hip hop, raz disco polo i tak przez całą noc. Co kawałek to inny rodziaj muzyki
Najlepsze określenie Elby --> "Dla każdego coś miłego"
Rózne towarzystwo to i różna muzyka.
Mi się to podoba bo jak leci jakieś techno przez 15 min to troche jest to nude (czyt. wkurzające) podobnie z innymi rodzajami muzyki.
Ten świat jest śmieszniejszy niż ja......
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

wkurza to, ze nie mozna czasem normalnie potanczyc bo po techno dj wrzuca brodkę :/

hahaa - Co z tego ze DJ'e w Elbie muzę puszczają z kompaktów? Jakby mieli kase to by puszczli z winyli. Zreszt watpie aby to poprawilo sytuację.
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

balony ? :lol:
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Niii Kopytko
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Mały graj tak jak grasz'' dla kazdego cos dobrego'' pozdro dla Ciebie
djvampire
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2005, 15:59
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: djvampire »

Racje znów ma Dodziu.
Nierozumiem nie podoba sie to tam nie ide i tyle.
The Truth Is Out There
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Post autor: Pit Tong »

no chiba ma??
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
borysek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2005, 19:39

Post autor: borysek »

Jak ostatni raz byłem w Elbie to słyszałem w swych uszach piosnke słynnego polskie rapera nowe ery MEZA i jego bardzo wpadajacy mi w ucho utwór Ważne.
N.C ale pozdro od DJ'a buha ^^
Awatar użytkownika
Balon
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Balon »

Są słabi dj-e i są pustki. Może czasem zagrają jakąś fajną muzę co nie zmienia faktu, że i tak są pustki :)
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

wczoraj bylem tam na piwie bylo moze z 10 osob - wiecej tam nie pojde... a co d dj to wg. mnie graja tak jak wszedzie... dla mnie nie ma roznicy, moze dla tego, ze sie nie znam.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Ralfik
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 paź 2005, 12:56
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Ralfik »

Dj w elbie nie sa tacy zli lecz miejsca jest stanowczo za malo trzeba sie przeciskac jak w szatni w 2lo w strolece he he a tak na serio to najlepszy jest klub ibiza :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

heh.. warto czasami odświeżyć temat.. bez podtextów..:-)
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Post autor: Feeekey »

Dodziu ma racje i kilku ludzi tez emsi dobrze mowi nie piszcie o tym co sie nie podoba i nie chdzcie tam gdzie sie nie podoba inni robia postepy bo wyjezdzaja tam gdzie im sie podoba.Tak trzymac.Emsi mowi dobrze zrobcie impreze aby pokazac jak sie powinno grac w ostrolece.
do emsi: z jedna rzecza nie masz racji. nie jedz na s ch bo do tej pory na frekfencje nie narzekam bez urazy znamy sie pare latek i ja na lokal w ktorym ty bys gral nie pisal bym nic zlego.Stara chata ma swoja klientele kiss swoich elba,hopla,enigma,X-club,czy ibiza swoich.Jechac znowu na lokale k...wa NUDA.Pozdrawiam tych ktorzy znaja ciezka prace dja w o-ce i nie tylko czyli" kolegow z piaskownicy" robmy swoje to co lubimy bo tego czasami znosimy bezpodstawna krytyke innych.niech konsola lekka bedzie.

[ Dodano: 20:53, 29.11.2007 ]
sory mialo byc:bo do tego znosimy jeszcze :wink:
rrr.......
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Żaaaaaaaaaaaaaaal ... i nic więcej :|
Co to jest forum ?
Po co jest forum ?
Dlaczego piszecie takie głupoty ? :|
A WIĘC ! Forum to jest właśnie to , forum jest po to , żeby wyrażać swoje opinie na dany temat , a czemu piszecie takie głupoty to nie mam zileonego pojęcia :|
NIE KAŻDEMU MUSI SIĘ PODOBAĆ TO SAMO I TEN TEMAT JEST PO TO ZAŁOŻONY , ŻEBY WYDAWAĆ SWOJE OPINIE ! :/
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

opinia ludzi jest ważna, nawet bardzo ważna... nie ma jednak takiej opcji, że zawsze ludziom się "dogodzi" Zawsze ktoś zagrał by co innego bądź usłyszał zupełnie inny gatunek muzyczny. Stąd biorą się opinie o dj-ach, prezenterach, zwał jak zwał... Niektórzy nie potrafią zrozumieć że np do bitu na 129 ciężko jest dograć coś na 100 i wtedy taki "znawca" puszcza famę o danym człowieku, że patałach, że znowu tego nie zagrał, że gra siano itp... I zazwyczaj taki jeden z drugim nie zrozumie jak czasem ciężko bywa tym bardziej w Ostrołęce, kiedy trzeba grać pod ludzi bo 2,3 numery nie z radio i czystka na parkiecie... ale znowu ktoś napisał "nie piszcie co Wam sie nie podoba" to tez złe podejście, tam gdzie gram często pytamy się ludzi jak wrażenia, opinia, co by zmienili, tak zwyczajnie poprostu, i to sporo pomaga, więc tez nie można być w ten sposób nastawionym na anty. Wiadomo, wszystkim sie nie da "dogodzić" ale skoro już pojawia sie jakaś ambitniejsza impreza co jest naprawdę sporadyczne to potem tylko komentarze na anty itp... czy w tym umierającym mieście nie ma ludzi, którzy wychodzą np w piątkowy wieczór pobawić się i naprawdę miło spędzić czas, a nie znowu krytykować z domowego komputera na forum anonimowo.... Kluby są od tego aby sie bawić, nie zawsze usłyszymy tam to co byśmy chcieli ale jest takie słowo jak tolerancja i radziłbym co niektórym nauczyć się definicji. Jakby zawitał u nas Bob Sinclair przykładowo to nawet jakby zagrał sieczkę, młockę bądź totalnie połamane bity nikomu by to nie przeszkadzało bo to przecież Bob Sinclair... a jest i w Oce kilka osób co wiedzą o co kaman... więc ... Kochani naprawdę, krytyka krytyką ale przed wieczornym wypadem postaw sobie pytanie jeden z drugim, wychodzę do klubu po co????? miło spędzić czas w gronie znajomych, poznać kogoś interesującego czy znowu znaleźć kolejny mankament o którym jutro napisze na forum i będę fajny (a) Pozdrawiam serdecznie i niech motywem przednim stanie sie w końcu tolerancja ( mam tu na myśli muzykę ;-) ]
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

no własnie też sądze że opinia jest wskazana , ja swoją opinie już tu wyrażałem kilka krotnie która niestety nadal sie nie zmieniła ,

Coexistence pisze:Kluby są od tego aby sie bawić, nie zawsze usłyszymy tam to co byśmy chcieli ale jest takie słowo jak tolerancja i radziłbym co niektórym nauczyć się definicji.
no z tym sie zgodzę napewno kluby są od zabawy , ale zabawa jest albo dobra albo hu*owa , a na to jaka jest wpływa wiele czyników między innymi muzyka , towarzystwo itp. Ja na imprezie w klubie zwracam szczególnie uwage na muze jeżeli grają kibel tak jak w O-ce to wybacz odrazu odechciewa mi sie tanczyc ... nie lubię jak grają hity z radia eska lub vivy bo to żenuła jest a u nas niestety muza tego pokroju w Ostrołęckich lokalach dominuje , z jednej strony może dlatego że ludziom to sie podoba :/
Coexistence pisze:. Jakby zawitał u nas Bob Sinclair przykładowo to nawet jakby zagrał sieczkę, młockę bądź totalnie połamane bity nikomu by to nie przeszkadzało bo to przecież Bob Sinclair...
hmm wiesz nie zawsze gosciu z wielkim nazwiskiem jest gwarantem dobrej imprezy czasem miej znany Dj potrafi dużo fajniej dobrać repertuar niz gwiazda wieczoru , no to też wpływa wiele czyników jeżeli impreza jest tematyczna muzycznie to znaczy że przychodzą tam ludzie słuchający danej odmiany muzyki i artystów dobiera sie tak żeby odbiorcom pasowali przykładem takiej imprezy jest Qlimax :) , i według mnie takie imprezki są najlepsze bo wiesz że bedą grali to co lubisz i w dodatku zawsze mają one swój specyficzny klimat jak na Sensation White , Black itp :) a jak Dj gra w klubie to powinien wyczuc po publicznosci , po ich reakcjach jaki rodzaj muzyki im odpowiada itp , ale przeważnie każdy dobry Dj ma swój styl i stara sie zaprezentować siebie z jak najlepszej strony. a co do wspomnianego przez Ciebie Boba Sinclara jak dla mnie ostatnio wali ostro komerche w sumie Guetta też ale za to on nadrabia strasznie super kontaktem z publiko i gra takie nutki co przecietnemu słuchaczowi zawsze wpadną w ucho tyle odemnie jak dla mnie temat rzeka moge dyskutować na ten temat bardzo długo :P
ODPOWIEDZ