COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: madafaka »

Hmmm...co do imprezy to dobrze,że coś sie dzieje,tylko dlaczego praktycznie sami TRANSOWCY!!!???W sumie u nas przejdzie ta impreza,ponieważ dużo ludzi słucha tego,ale na 2 scenie można zapodac przecież dj-ów którzy preferują minimal,minimal-techno itd.np.3 Channels,SLG,Sonic Trip itd.
A i 16 jest Creamfields we Wrocku... :wink:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: Y@rosh »

OXYGEN to transowa agencja... :roll: a to co u nas na topie to za gramanica wymiera :wink:
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: GlowA »

jak dla mnie jak na nasze mozliswosci LU naprawde super tylko aby sie odbyła imprezka :) i trzeba uczulic ochroniarzy na białe rekawiczki i wszelkie tego typu przejawy :P
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: GlowA »

skład nie jest składem moich marzeń ale jak na nasz region to jeszcze tekiego składu nie widziałem :) Simmon Patterson ,Marcus Schossow tych panów powinienes kojarzyć tego 1 po nutce Buldozzer ( jak nie słyszałes tej nutki to moge Ci dac na PW :P ) a Marcus też wydł hicior "Horny" też moge Ci przesłac , w sumie nutki pierwszej swierzosci nie są ale były na PL niejednego DJ , ostatnio jestem troche zajety i nie mam czasu na swierzynki ehhh ta praca :/ no i jak wspominales Cream jest w wrocku a tam to dopiero cuda w LU :faja:
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: madafaka »

niestety żadnego nie kojaże,poniewaz nie słucham trancu,obracam sie przy minimalach,schranzu itd.a propo imprezy i tak spodziewam się dużo wixy w białych rękawiczkach itd.więc napewno w Nowogrodzie nie zawitam,ale to moje prywatne zdanie na temat tej imprezy,jeżeli kogos obraziłem to najmocniej przepraszam... :D
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: NJoy »

madafaka pisze:Line Up super???Hmmm...zależy kto co lubi,ja raczej sie tam nie pojawie...50 zł na dzień dobry to duzo powiem szczerze,jeżeli chodzi o cene,dejota żadnego nie słyszałem z tego towarzystwa a i dam porównanie 1 i 2 Sierpnia w Płocku jest Audioriver,bilety kosztuja 25 zł!!!A będzie Loco Dice,Extrawelt,Guy Gerber itd.także można powiedziec ***** skład za tak mała cene a Line up jeszcze jest nie zamknięty,także możemy spodziewac sie kolejnych gwiazd... :D
Transowi didzeje zawsze sie cenili.. lans i tyle :crazy:
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: madafaka »

to niech się cenią dalej,moja noga tam nie postanie...noooo chyba,że naprawdę do tego Line Up dorzucą pare nazwisk,które grają duzo cięższą muzę... :)
adriann88
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:57

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: adriann88 »

pamietam dwa lata temu w nowogrodzie odbyłą sie impreza Vison of Sound... grał wtedy Paul van Dyke..nie było moze az tak zajbiscie ale nie ie bło tez najgorzej... a co do ceny biletów 50 zł... to drogo?? człowieku...to jest bardzo tanio.. .. za 25 zł to sobie mozesz isc do cyrku... ja sie napeno pojawie na tej imprezce..
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: GlowA »

Paul van Dyk w nowogrodzie pierwsze slysze :) chyba pomylilo Ci sie z Preanem van dijkiem :P królem polskiej ....
adriann88
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:57

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: adriann88 »

kurcze głowa sory pomylił mi sie.. mój bład!!!!!

wtdey grął jeszcze z tego co pamietam 4 strings, cezar kane, i jescze paru innchy
nie pamietam zabradzo..

ale teraz widac z marcus schossow i peterson.. to juz swaitowa ekipka.. pare kozaków wydali..,.
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: Chemik »

Vison of Sound bylo w Mragowie xP. W Nowogrodzie byl Escape to Freedom i Escape Festival
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: madafaka »

adrian88 piszesz,że za 25 zł.to mogę isc do cyrku to zapraszam ciebie do tego cyrku 1 & 2 Sierpnia do Płocka to zobaczysz czy to jest cyrk... :D Ta impreza w Nowogrodzie to się chowa przy Audioriver a pisze,że drogo,to moje prywatne zdanie...mogę wydac dużo kasy na bilet,ale żebym wiedział na co...np.55 euro nie żałowałem wydac na Time Warp 8)
adriann88
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:57

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: adriann88 »

Chemik pisze:Vison of Sound bylo w Mragowie xP. W Nowogrodzie byl Escape to Freedom i Escape Festival
ale mi sie pieprzy w tej głowie juz wszytko... masz racje
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: Y@rosh »

madafaka pisze:adrian88 piszesz,że za 25 zł.to mogę isc do cyrku to zapraszam ciebie do tego cyrku 1 & 2 Sierpnia do Płocka to zobaczysz czy to jest cyrk... :D Ta impreza w Nowogrodzie to się chowa przy Audioriver a pisze,że drogo,to moje prywatne zdanie...mogę wydac dużo kasy na bilet,ale żebym wiedział na co...np.55 euro nie żałowałem wydac na Time Warp 8)
niema sensu gadać.. heheh.. szczerze? to sie usmiałem czytając adrianaa88.. aaaaaaaaaaahahahahaa. Paul Van Dyk.. nie no... tu nawet pomyłka nie jest do usprawiedliwienia.... możliwe że chłopak młody, zakochany, może przygotowuje się do egzaminu do gimnazjum... RESPECT :faja:
adriann88
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:57

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: adriann88 »

heheh ... pomylic sie mozna człwoieku... a mi sie smiac che jak ciebie widzc jak ty grasz jesli wogołe wiesz co to granie... bo słuchajac towje muzyki jak ty puszcczas ... tzn raz słyszałem.. bo wiecej nie miałem ochoty... szkoda ze nie organizuja juz tych "inspirg waves" (czy go wie jak to tam)w kadzidle w tym "klubie " Muza .. bo teraz nie masz dla kogo sobie grac.. bo to był chyba szczyt twoich możliwości..
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: Y@rosh »

adriann88 pisze:heheh ... pomylic sie mozna człwoieku... a mi sie smiac che jak ciebie widzc jak ty grasz jesli wogołe wiesz co to granie... bo słuchajac towje muzyki jak ty puszcczas ... tzn raz słyszałem.. bo wiecej nie miałem ochoty... szkoda ze nie organizuja juz tych "inspirg waves" (czy go wie jak to tam)w kadzidle w tym "klubie " Muza .. bo teraz nie masz dla kogo sobie grac.. bo to był chyba szczyt twoich możliwości..
a kto to organizował?
ale poważnie.. masz rację.... chłopie, znasz się na ludziach... muszę skończyć z graniem, oświeciłeś mnie... moje granie to wielkie nie porozumienie....
a ty jakie masz hobby? prezentujesz coś sobą? wiedzę na temat muzyki masz za..je.bistą widzę.. mylisz puszczanie muzyki z czymś innym o czym nie masz $ pojęcia
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: Y@rosh »

adriann88 pisze:heheh ... pomylic sie mozna człwoieku... ..
w tym temacie nie mozna sie pomylić, nie znasz sie, NE WYPOWIADAJ się, lub zapytaj jak nie wiesz...
adriann88 pisze:a mi sie smiac che jak ciebie widzc jak ty grasz jesli wogołe wiesz co to granie... bo słuchajac towje muzyki jak ty puszcczas ... tzn raz słyszałem.. bo wiecej nie miałem ochoty...
masz na razie za mały poziom intelektualny do muzyki technicznej , elektronicznej, różnie to można nazwać... z czasem może dojdziesz do rozróżniania co to trance od wixy itp. a jeżeli się nie znasz to służę pomocą...
pozdrawiam...
promo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2008, 17:11

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: promo »

"Nie mogę znieść tego tandetnego ,tranc'owego gówna - wszystko jest do bólu do przewidzenia, wszystkie breaki, perkusje i te głupie słowa o ekstazie i miłości. To wszystko jest robione, żeby ogłupić dużą liczbę naiwnych ludzi, którzy się za dobrze nie znają, i oczywiście dla pieniędzy..."
Chris Liebing
. . . . . . i wszystko jasne :-) !!!!! ale w zaścianku Treans jest numero one :-)
ps . może nie wszyscy widzą ale peran i pvd to ten sam gość :-) a tiesto to jego syn :-)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: Y@rosh »

Liebingowi chodzi gul że transiarze sa górą, ale to długo jeszcze nie potrwa, style sie zmieniają idą w technicznym kierunku, przykład Sandera Van Doorna....

Ps...
Armen to wnuczek tiesta 8)
promo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2008, 17:11

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: promo »

Y@rosh pisze:Liebingowi chodzi gul że transiarze sa górą, ale to długo jeszcze nie potrwa, style sie zmieniają idą w technicznym kierunku, przykład Sandera Van Doorna....

Ps...
Armen to wnuczek tiesta 8)

roz.ebales mnie ! transiarze górą :-)))
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: Y@rosh »

Widać nawet po dj.magu, a o polskim nie wspomne... :?

01. Armin van Buuren (Highest Trance DJ)
02. Tiësto [UP 1]
03. John Digweed (Highest Prog DJ) [UP 5]
04. Paul van Dyk [DOWN 3]
05. Sasha [UP 5]
06. Above & Beyond [UP 3]
07. Carl Cox (Highest Techno DJ) [UP 4]
08. Ferry Corsten [DOWN 2]
09. Infected Mushroom (Highest PsyTrance DJ's) [UP 3]
10. David Guetta (Highest House DJ) [UP 21]
11. Deep Dish [DOWN 1]
12. Paul Oakenfold [UP 2]
13. Markus Schulz [UP 6]
14. Hernan Cattaneo [UP 1]
15. Sander van Doorn [UP 17]
16. Eddie Halliwell [UP 1]
17. James Zabiela [UP 4]
18. Astrix [UP 23]
19. Richie Hawtin [UP 14]
20. Marco V [DOWN 2]
21. Judge Jules [DOWN 5]
22. Fedde Le Grand (Highest New Entry) [NEW ENTRY]
23. Gabriel & Dresden [DOWN 3]
24. Erick Morillo [UP 1]
25. Roger Sanchez [UP 17]
26. ATB [DOWN 13]
27. Sven Väth [UP 17]
28. Yahel [NON-MOVER]
29. Umek [UP 53]
30. Andy Moor [NON-MOVER]
31. Gareth Emery [UP 3]
32. Benny Benassi [DOWN 6]
33. Axwell (Highest Climber) [UP 60]
34. Mauro Picotto [UP 37]
35. Sander Kleinenberg [DOWN 8]
36. Eric Prydz [NEW ENTRY]
37. Blank & Jones [UP 23]
38. Bad Boy Bill [UP 5]
39. Pete Tong [UP 18]
40. DJ Vibe [UP 7]
41. Tiga [UP 9]
42. Steve Lawler [DOWN 4]
43. Danny Tenaglia [UP 15]
44. Ronski Speed [UP 43]
45. Nic Fanciulli [NEW-ENTRY]
46. Steve Angello [UP 20]
47. Nick Warren [DOWN 11]
48. Matt Hardwick [UP 16]
49. Ricardo Villalobos [RE-ENTRY]
50. James Holden [UP 3]
51. Mark Knight [NEW ENTRY]
52. The Thrillseekers [DOWN 7]
53. Marco Bailey [RE-ENTRY]
54. Anderson Noise [UP 25]
55. Lange [DOWN 1]
56. Offer Nissim [DOWN 27]
57. Kyau & Albert [DOWN 9]
58. Justice [NEW ENTRY]
59. Matt Darey [DOWN 8]
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: madafaka »

Hmmm...o gustach mozna rozmawiac a romawiac godzinami...czy ja wiem,czy np.Liebingowi gul chodzi,facet powiedział co myśli i zgadzam sie z nim w 100%,ja tylko sie cieszę bo z tego co mi znajomi pisali Krzysiu na Mayday DE 2008 pięknie zagrał i wraca do starych dobrych lat co grał wcześniej,czyli duzo mocniejsze brzmienia... :D A co do rankingu???Hmmm...ja na te rankingi nie przywiązuje uwagi...WIXA rządzi(czyli Hazele itp.wielcy DJ-e...buahahahahaha) i nic tego nie zmieni:wink: Są mało znani Dj-e którzy naprawde świetnie grają,np: na Time Warp 2008 Johnny.D.takiego live acta zagrał,że naprawdę szacuneczek dla kolesia to co zrobił,poprostu byłem w siódmym niebie a chłopak ma dopiero 21 lat,nalezy wspomniec również o Seebase,Ame,Stefano Libelle,Nekes,Lovarro and Styles...itd.kto sie obraca przy muzyce elektronicznej może i zna tych Dj-ów :) Pozdrawiam ludzi którzy nie słuchaja WIXY :D
promo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2008, 17:11

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: promo »

po co kopiujesz listę djmag'a :-)))) czy nie widzisz że na tych top trensiarzy glosuje wixa!
wiesz jaka jest różnica między trancami a np. deephouse? - trance to zwykły banan :-) . . .
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: NJoy »

TO JEST ANGIELSKI MAG JAK WIDZISZ....
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: COLORS OF SOUNDS / 16.08.2008 / Nowogród

Post autor: Y@rosh »

promo pisze:"...wszystko jest do bólu do przewidzenia, wszystkie breaki, perkusje i te głupie słowa o ekstazie i miłości. To wszystko jest robione, żeby ogłupić dużą liczbę naiwnych ludzi, którzy się za dobrze nie znają, i oczywiście dla pieniędzy..."
tutaj Liebing ma rację... ale nie należy wszystkich producentów wwalać do tego samego wora, wixa wixą a trance trancem... kiedyś sam lubowałem sie w produkcjach Above & Beyond jak praktycznie garstka ludzi o nich wiedziała, a mało kto grał czysty uplifting... teraz jest masa polskich "producentów" co robią straszne gó.w.no min: Paul Miller, Tidey (któremu kawałki robia 4 Strings), Ronald De Foe i masa innych. Prawda jest taka ze trance przemija a oni brną w ten gatunek na chama, i dlatego trance jest jaki jest... :roll:
promo pisze:po co kopiujesz listę djmag'a :-)))) czy nie widzisz że na tych top trensiarzy glosuje wixa!
wiesz jaka jest różnica między trancami a np. deephouse? - trance to zwykły banan :-) . . .
tak, na trensiarzy głosuje wixa... dlatego Tidej, jest tak wysoko i reszta ekwadoru
madafaka pisze:Hmmm...o gustach mozna rozmawiac a romawiac godzinami..
tu juz nie chodzi o gusta tylko o mentalność ludzi...
ODPOWIEDZ