Co myślicie o dj-ach z Klubu Markus w Ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Robson
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2005, 20:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Co myślicie o dj-ach z Klubu Markus w Ostrołęce

Post autor: Robson »

Siema Mam małe pytanie ... A mianowicie Co myślicie o dj-ach z Markusa ... Jak wam się podoba muzyka, którą grają dj-e ?? Czy coś się zmieniło z biegiem czasu ... ??? O ile wiem to teraz gra tam Dj BeBzON i Dj TurkleS (Grają różnorodną muzykę taką jak Techno , Trance , House , Dance itd.) Przy ocenie, a raczej swoich opiniach proszę wziąźć pod uwagę sprzęt jakim dysponują w "Klubie" ... Dzięki wielkie za wasze wszystkie opinie ... te pozytywne jak i negatywne POZDRAWIAM !!!!!!!
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

jeszcze 10 lat i chlopaki moze sie naucza grac :) na razie im to nie wychodzi i to w cale nie zalezy od sprzetu w markusie poniewaz dobry dj zagra na wszystkim (prawie wszystkim :wink: ). Chlopaki uczcie sie to moze cos z tego wyjdzie...
Robson
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2005, 20:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Robson »

sam jestem dj-em i każdy dj potwierdzi moje słowa że sprzęt jest bardzo ważny a dopiero potem umiejętności i wybroźnia dj-a który gra.. znam umijętności obu dj-ów i przyznam się że są o wiele większe niż możliwości sprzętu z Markusa

Pozdrawiam DJ Robson
anonim
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2005, 1:08

Post autor: anonim »

Po 1 - markus to syf
Po 2- Co to za dj'e - Pierwszy raz słyszę
Po 3 -Jaki Dj Robson <lol>
Po 4 - Sprzet W Markusie jest Stary ale działa i da rade na nim grac... nic nie ma sprzet do techniki i umiejetności mowy przez mikrofon itp !!!
Po 5- Markowi Sie przewraca w Glowie - Niedlugo ten markus Upadnie, zamiast postarac sie o kogoś.. kto wie co robi i siedzi w tym fachu już jakiś czas to on jakiś... nowicjuszy wstawia za konsole ...ehhh brak słów
Po 6- Z tego co wiem to markus czesto zamykają z braku ludzi... bo im sie nie opłaca siedziec...jak nie ma ludzi
Po 7- ten temat i temat o Elbie jest beznadziejny eehhh
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Sam gralem w Markusie sporo czasu i sprzet jeszcze jako tako chodzil, wystarczylo bardzo wolno nagrac plyte CD i nagrac muzyke na dobrej jakosci plycie. Robson gdzie ty tym djem jestes bo rowniez o tobie nic nie slyszalem :shock:
Robson
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2005, 20:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Robson »

po pierwsze moge pokazać co potrafię... 20 minut starczy
po drugie moje sety są ogólno dostempne z cd i z vinyli możecie posłuchać i dopiero pisać coś na mój temat a nie wjeżdzacie na kogoś kogo nie znacie i nie słyszeliście Pozdrawiam

Ale jeszcze mnie usłyszycie
anonim
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2005, 1:08

Post autor: anonim »

HAHAHAAH LOL
djjohny
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2005, 16:59

Anonim - naucz się myśleć !

Post autor: djjohny »

1. Anonim jesteś nikim bo jeżeli ukrywasz się pod takim nickiem to napewno boisz się z domu wyjść a pouczasz innych
2. Robson jest znanym i cenionym dj w polsce , Od tego człowieka powinieście się uczyć podstaw bo pewnie nawet nie potraficie jogiem poruszać bo korzystacie z traktorów i już myślicie że atb będziecie...
3. Dla mnie jestescie dziecmi i nie dorastacie do pięt żadnym ze znanych dj i co a może jest tu jakiś patafian co zagrał na imprezie raz albo pare razy w życiu i myśli że odkrył ameryke.Robson kładzie was na łopatki a ja was mogę nazwać tylko tak jesteście burakami ahoy :o
djvampire
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2005, 15:59
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: djvampire »

heheh N/C co za temat:)
Mixu Mixu Non Stop!
The Truth Is Out There
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Re: Anonim - naucz się myśleć !

Post autor: Pit Tong »

djjohny pisze:1. Anonim jesteś nikim bo jeżeli ukrywasz się pod takim nickiem to napewno boisz się z domu wyjść a pouczasz innych
2. Robson jest znanym i cenionym dj w polsce , Od tego człowieka powinieście się uczyć podstaw bo pewnie nawet nie potraficie jogiem poruszać bo korzystacie z traktorów i już myślicie że atb będziecie...
3. Dla mnie jestescie dziecmi i nie dorastacie do pięt żadnym ze znanych dj i co a może jest tu jakiś patafian co zagrał na imprezie raz albo pare razy w życiu i myśli że odkrył ameryke.Robson kładzie was na łopatki a ja was mogę nazwać tylko tak jesteście burakami ahoy :o
Ty Popaprańcu zafajdany!!!!
Najpierw napisz jaka muze niby gra Ten Robson??!!! tylko nie pi...er..doll ze techno czy hałsy!!! bo po tym co piszecie i jak piszecie widać jaki jest wasz iloraz inteligencjii muzycznej!!!! Faj..Fusy z miodem w uszach i gilem pod nosem..... 8)
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

moze i ten Robson jest super djem ale moze jednak ktos napisze gdzie on gra bo z jego przechwalania sie to pewnie gra zawsze support przed Carlem Coxem :lol:
Robson
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2005, 20:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Robson »

nie mnie to oceniać jak gram ale cieszę się że chociaż komuś się podoba, Nie jestem znany w Polsce współpracóję z kilkoma grupami np Active Trance z Zielonej góry ..... A ty Michał piszesz tak jak bym sam o sobie pisał super żeczy.... jeżeli tak myślisz jesteś w błędzie jest takie coś jak ip ... i przestań takie glupoty o mnie pisać jak bende gral w oce to umieszczę na forum zaproszenie mam nadzieje że przyjdzie chociaż 1 osoba :)
PACHWINA
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2005, 21:44

Post autor: PACHWINA »

:lol: HAHAHAHA Ale się uśmiałem jak to czytałem
Ty się chyba Robson nigdy nie zmienisz !
Niemogę zrozumieć twojej Chorej satysfakcji z wkręcania takich makaronów bo sam dobrze wiesz że żadnym Dj-em Niejesteś !
Jeśli będziesz miał do tego takie podejście to zawsze to bedzie Tylko Marzenie

Dla zainteresowanych: Robson, niewazne, djjohny to jedna i ta sama osoba :]
djjohny
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2005, 16:59

Post autor: djjohny »

Wiesz co ci powiem nie bede cie obrażał ponieważ nie jestem taki jak ty powiem jedno jeżeli jesteś taki hojrak ujawnij się pokaż swój nick djski i strone internetową no chyba że się boisz i potrafisz tylko mielić językiem pozdro ps.zapewniam cię że nie jestem robsonem !
Robson
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2005, 20:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Robson »

buhahaha żal mi ciebie Pachwina chyba wiem kim jesteś to pisali ludzie którzy zemną grali impreze poza wojewudstwem to nie jest moje mażenie bo ja już gram tylko nie w ostrołęce i nie zawsze gram moje sety są dostempne na dc KTH oraz Ynetu ... Więc nie życze sobie takich komentarzy pod swoim adresem jeżeli masz coś do mnie możemy inaczej to załatwić chyba że znowu wypeniasz tak jak kiedyś ahahahaha
A tak wogule zboczyliśmy z tematu jak można się wypowiadać o kimś kogo nie słyszeliście Proszę o natychmiastowe zamknięcie tego tematu

[ Dodano: 23:41, 29.08.2005 ]
buahahaha ty i dj buahhaahah ko;o tobie przyda się leczenie jeżeli chcecie mogę zagrać tylko niech jakiś dj użyczy mi 20 minut ze swojej imprezy

jeżeli będziesz to tylko będziesz gral w piwnicy szczórom a nie ludziom zazdrościsz mi i tyle
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

panowie dj'e w ten sposób sie niewypromujecie,jedziecie jeden na drógiego a tak sie nie robi spotkajcie sie i wyjasnijcie sobie to za deckami,pozdrawiam
ps.Qrzysio moze lepiej zamknac ten temat....
Robson
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2005, 20:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Robson »

dodziu pisze:panowie dj'e w ten sposób sie niewypromujecie,jedziecie jeden na drógiego a tak sie nie robi spotkajcie sie i wyjasnijcie sobie to za deckami,pozdrawiam
ps.Qrzysio moze lepiej zamknac ten temat....
eh przynajmniej jeden mądry się znalazł ... ale mi nie chodzi o promowanie siebie ponieważ sam widziałeś że zaczeli jechać na mnie jak bym gral w którymś z lokali to jest chore chory jest ten temat ..... mialo być o Markusie a wyszło o mnie

Dzięki Pozdro Dodziu
PACHWINA
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2005, 21:44

Post autor: PACHWINA »

djjohny pisze:2. Robson jest znanym i cenionym dj w polsce , Od tego człowieka powinieście się uczyć podstaw bo pewnie nawet nie potraficie jogiem poruszać bo korzystacie z traktorów i już myślicie że atb będziecie...
:lol: HAHA :lol: HAHA :lol: HAHA :lol: HAHA :lol: HAHA :lol: HAHA :lol: HAHA :lol: HAHA :lol: HAHA :lol: HAHA

A co do Markusa to co tam się w ogule dzieję bo jusz z roczek tam niebyłem (albo i więcej) ?? ?
Jakoś cicho o Markusie się zrobiło..
Zablokowany