Pub z klimatem w Ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
NikiLuc
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 sie 2008, 15:48

Pub z klimatem w Ostrołęce

Post autor: NikiLuc »

Co myślicie o powstaniu miejsca, w którym każdy poczuje orientalną atmosferę krajów arabskich i południowej Azji ?? :faja:
0langel
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2008, 14:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pub z klimatem w Ostrołęce

Post autor: 0langel »

jestem jak najbardziej za . uwielbiam te klimaty , takze jesli cos takiego by było, bywałabym bardzo często . (:
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Pub z klimatem w Ostrołęce

Post autor: baryłka »

Jestem jak najbardziej za!
Jeśli takie miejsce miałoby powstać, to gdzieś w centrum miasta. Piszę to, ponieważ tydzień temu byłam we wspaniałym lokalu, niestety niewiele osób wie o jego istnieniu. Jest to spowodowane jego usytuowaniem. Znajduje się on przy stacji paliw firmy Targor czy jakoś tak, jak się jedzie na Zakłady Mięsne Pekpol...
kalamarek
starszy szeregowy
Posty: 83
Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:33

Re: Pub z klimatem w Ostrołęce

Post autor: kalamarek »

ja kiedys myslalem o takim czyms ale za mlody jestem chcialem tez aby byly fajki wodne takie duze Sishy i mnostwo wyboru w tytoniach ;]
1, 2, 3 Baba Jaga Patrzy
pSsSt
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lip 2008, 12:51

Re: Pub z klimatem w Ostrołęce

Post autor: pSsSt »

znam tylko jeden pub z klimatem w O-ce...to Art Cafe na ulicy Hallera..jest tam po prostu super..bardoz mila knajpka...a z takim klimatem orientalnym....mysle ze by sie sprawdzilo..bo jeszcze w O-ce takiego nie ma...JESTEM ZA..dobry pomysl :D
....bo każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą..i kochać dniem i nocą..do utraty tchu.. i tak na zawsze już...
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Pub z klimatem w Ostrołęce

Post autor: kasia pelasia »

Yes yes yes :)
EVIE
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2008, 0:18

Re: Pub z klimatem w Ostrołęce

Post autor: EVIE »

Jestem jak najabrdziej na tak :)

Mi podoba się w O-ce Art-Caffe oraz disco bar Obsession :)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pub z klimatem w Ostrołęce

Post autor: sKaLpeL »

NikiLuc pisze:Co myślicie o powstaniu miejsca, w którym każdy poczuje orientalną atmosferę krajów arabskich i południowej Azji ?? :faja:
nie wiem czy tak tylko pytasz bo ci sie nudzi, czy jednak masz hajs i chcialbys zainwestowac , jesli to drugie to spokojnie mozesz zaczac, szukac lokalu i projektowac wnetrze, bo taki lokal na pewno wypali, w O-ce zawsze w weekendy jest pelno ludzi wszedzie wiec dodatkowy lokal nie zawadzi, a swoja orientalnoscia napewno przyciagnie + coś "nowego" w o-ce czyli shishy i bedzie ok
ODPOWIEDZ