Tiesto w Polsce - bilety w Radio OKO za free

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

e tam :P
A kiedy ta audycja ? ;)
be.with.me
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

audycja '' klubowe granie '' jest w kazdy czwartek zawsze o 20...
aswiety
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2005, 19:54

Post autor: aswiety »

Witam
Nie zrozumcie mnie zle, lecz na stronce oficjalnej DJ Tiesto nie ma Wrocławia na trasie :( , i generalnie nie ma zadnych koncertow wg listy w Europie, jesli mozna to bardzo prosze o jakies konkrety! Dzieki
Pozdrawiam, hej
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

oficjalnie Tiesto jest na trasie koncertowej w USA, termin 19.11.2005 jest jedynym wolnym terminem kiedy będzie w Europie i właśnie wtedy wystąpi w Polsce. Już w przyszłym tygodniu będą dostępne nowe informacje, plakaty, i spoty reklamowe, między innymi w Radio OKO.
pzdr.
Battle
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2005, 14:22
Lokalizacja: Nowa Sol

Post autor: Battle »

QUEST: co Ty za brednie tu wypisujesz? Nie zgrywaj kozaka bo takich badziewnych klamstw dawno nie widzialem. Radio OKO patronem? Sprawdze to na pewno, bo pierwszy raz slysze o Tobie i wiem, ze Cyberstacja ma wylacznosc na Tiesto, dlatego informacja o patronacie Radia OKO mnie rozsmieszyla.
Po drugie - nie udawaj kogos kim nie jestes. Chcialem zaszpanowac znajomoscia terminarza Tiesto a sie zblazniles. 4,5,11,12,18,19 listopada Tiesto wystepuje w Europie i pomiedzy tymi wystepami nie ma zadnego innego, wszystkie sa w ramach trasy TIESTO EASTERN EUROPEAN TOUR 2005, wiec nie zmyslaj takich bajeczek tylko po to zeby siebie w lepszym swietle pokazac, bo zrobiles z siebie pajaca.
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

Battle wystarczy w pisać w google "tiesto w polsce"

Tekst z strony Gery.pl

DJ Tiesto w Polsce!
Marcin KAMYK Kamiński, 17:15, 03.09.2005

Mamy dla Was mały quiz:-) Kto jest od trzech lat najlepszym DJem na świecie? Który DJ otwierał swoim setem Igrzyska Olimpijskie w Atenach? Który jest w stanie zgromadzić 25-tysięczną publikę na swój solowy występ? Odpowiedź pewnie już znacie, a my pragniemy poinformować, że w nagrodę agencja Sense Music właśnie Tiesto sprowadzi jesienią do Polski! Występ 19 listopada 2005 będzie częścią dużej trasy pod nazwą Tiesto Eastern European Tour 2005. Miejsce wydarzenia poznacie już wkrótce...

Tekst z ftb.pl

Tiesto Eastern European Tour 2005 - 19 listopada Wrocław
Obrazek
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

On dobrze wie o imprezie Tiesto w Polsce, ale z czego zrozumiałem to nie wierzy w "lansowanie" się Quest'a. Znam Battle i on nigdy w nic nie wierzy i nie ufa nikomu.
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
Battle
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2005, 14:22
Lokalizacja: Nowa Sol

Post autor: Battle »

GSS po prostu sie usmialem czytajac tego posta. Jak sie cos pisze to trzeba najpierw sprawdzic informacje, ktore sie podaje a nie zmyslac.
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

Battle pisze:GSS po prostu sie usmialem czytajac tego posta. Jak sie cos pisze to trzeba najpierw sprawdzic informacje, ktore sie podaje a nie zmyslac.

nic nie zmyslam i z pewnoscią wiem wiecej na temat tej imprezy niż ty!
i to że radio OKO obejmuje patronatem imprezę jako lokalna rozgłośnia jest faktem!
pzdr.
Battle
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2005, 14:22
Lokalizacja: Nowa Sol

Post autor: Battle »

No tak, na pewno wiesz wiecej. Nie wiesz nic o mnie wiec nie prorokuj..A info na temat tego, ze wystep w Polsce to jedyny w Europie w tym okresie to skad? Bo o ile mi wiadomo, wystep w Polsce jest ostatnim z trasy po srodkowo-wschodniej Europie. Info sprawdzone, potwierdzone i pewne.
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

.... może źle to ujełem ..... był t ojedyny dostępny termin w europie do "wzięcia dla polski" tylko 19 i żaden inny ! dlatego została impreza przeniesiona do Wrocławia z Poznania, ponieważ Arena była już zajęta na ten dzień a pozatym agencja MDT miała zastrzeżenia - długa historia -
i kozaka nie zgrywam - próbuję coś robić w tym mieście, ale zawsze ktoś się ......i
pzdr.
Battle
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2005, 14:22
Lokalizacja: Nowa Sol

Post autor: Battle »

O historii z Arena wiem od samego jej zalazka:)..Nikt nie poradzi nic na to, ze MDT to lamuchy i boja sie konkurencji, wiec mieszaja jak moga aby wygonic MSM z Poznania. Tylko..czy oni sami pod soba dolka nie kopia? Hala Ludowa to hala lepsza od Areny pod wieloma wzgledami, wiec tym samym umozliwili stworzenie lepszego spektaklu. Ich sprawa:)
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Post autor: Pit Tong »

podniecacie sie jak by było czym.... Tiesto....? Pierwszy nie znaczy najleprzy!!!
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
deep
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2005, 20:13

Post autor: deep »

i tu też się wpiszę!
Pit Tong a kto wg Ciebie jest najlepszy - mandaryna? :D
nik się nie podnieca poprostu szukuje się dobra impreza, a jak komuś żal to pisze bzdety. Ja na tiesto nie jadę bo mi nie pasi ten klimat pozatym daleko, ale nie neguję tego!
niech się dzieje jak najwięcej imprez w Polsce.
:D
Battle
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2005, 14:22
Lokalizacja: Nowa Sol

Post autor: Battle »

Szykuje sie swietna impreza,a to dlatego, ze co by nie bylo, Tiesto jest najbardziej rozpoznawalnym dj-em swiata, a takiego dj'a trzeba przyjac jak nalezy i zrobic ievent na skale swiatowa..Np. po to zeby za rok zechcial rowniez Polske odwiedzic..Dlatego wszystko bedzie stalo na jak najwyzszym poziomie..Komus nie odpowiada Tiesto tam, beda 2 inne sceny.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

np.mnie nie obchodzi czy ktoś pojedzie czy nie,Tiesto osiągnął to co każdy producent i dj może sobie wymarzyć. Oglądając (i słuchając) jego sety moge wywnioskować że zrobił się z niego niezły "Karierowicz". Pomału się wypala,zresztą tak jak wszystko..:-(..
Pozdrawiam...
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Ja Wole Już Jechać Na Tiesto Niż Na Mayday Polska "Pit Tong" posłuchaj sobie jego muzy to zobaczysz :)
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

"GSS" a czy policja robi coś ?? ona tak działa jak by jej wogóle nie było czemu ponad 50% kradzieży jest niewyjasninych i ponad 70% pobić ?? nie mówiąc juz o morderstwie dlatego tak sądze pozdro.
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Post autor: Pit Tong »

DziQ pisze:Ja Wole Już Jechać Na Tiesto Niż Na Mayday Polska "Pit Tong" posłuchaj sobie jego muzy to zobaczysz :)
hehe , sledze jego poczynania jak jeszcze robił ..."rave-owe" kawałki, od jego 1 produkcjii..... i wiem co o n robi ...przestarzałe brzmuienia ktre wchodza dopiero do Polski....
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

ostatnia szansa na wylosowanie biletu na Tiesto, w najbliższy czwartek w audycji Klubowe Granie, podam imiona szczęśliwców, ale jest też szansa wygrania koszulek Tiesto, specjalnie przygotowane z tej okazji. warunek wysłanie sms'a na nr 7160 koszt 1,22 treść oko.tiesto. bilet lub koszulka - pocjonalnie ....imię nazwisko ...rozmiar /w przypadku koszulki.
pzdr.
ODPOWIEDZ