SAMBA@Przytuly - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
DjNegative
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2008, 14:19

SAMBA@Przytuly - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: DjNegative »

No to piszcie co sie podoba a co nie :)
Obrazek

http://www.club-samba.pl
Awatar użytkownika
Obi^Kc
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2007, 22:39
Lokalizacja: OsTroŁękA <-----> Trójka

Re: SAMBA@Przytuly - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Obi^Kc »

kiedyś byłem może ze 2 razy
Jeszcze pod dawną nazwą "Matrix"
wtedy byłto porządny klub teraz zjeżdża się tam ... ;/
Nie jeden z bólu płacze
A ja walcze, by osiągnąć coś w nierównej walce
Awatar użytkownika
Ro$$oneri
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 28 paź 2007, 14:08
Lokalizacja: Otrołęka

Re: SAMBA@Przytuly - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Ro$$oneri »

...wiec tak z tego co tam widziałem to cała ta samba to jedna wielka pomyłka, a DjNegative szczególnie gada non stop jakies zbedne texty i pozdrawia cały czas te same sobie zapewne znajome osoby, a o znalezieniu miejsca na sali gdzie nikt nie przechodzi chociaż przez chwile można tylko pomażyć..............ale to tylko moja osobista opinia oczywiście!!!!! :devil:
.....:::::[](^_^)[]:::::.....
Listen Feel Enjoy
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: SAMBA@Przytuly - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: rbk »

lipa...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Mysteryyy
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2009, 19:09

Re: SAMBA@Przytuly - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Mysteryyy »

No więc... W Przytułach podoba mi się tylko to, że jest dużo znajomych. Zjeżdża się też dużo ludzi zza Ostrołęki, czasem nawet z Warszawy. Łatwo kogoś nowego poznać. :D
Absolutną porażką jest to, że mimo rzekomo wprowadzonej selekcji od 17 lat, na sali widzę zawsze mnóstwo napalonych 13-nastek.
Kolejną klapą jest parking. Trochę deszczu czy śniegu, a przed budynkiem robi się istne bajoro, które potem tworzy się też w środku. Czarna rozpacz. :(
Alkohol sprzedawany jest każdemu. Nie widziałam, żeby komukolwiek sprawdzono dowód itp.
Jeśli chodzi o ochronę, to ogólnie nie jest źle. Byłam świadkiem tego, jak jakiś chłopak wszczął bójkę i ochroniarze zareagowali od razu. Stoi ich kilku na sali eletro. Bawiąc się w ich okolicy, nie trzeba się obawiać o swoje bezpieczeństwo. :D Ostro pijanych nie wpuszczają, więc jest ciut lepiej niż na zabawach w Niesułowie czy Poświętnym, gdzie osobiście nie byłam, bo nie chcę oberwać. :) Ogólnie wydaje mi się, że w Sambie jest spokojnie. Mogłoby być w końcu gorzej. :)
Jeśli chodzi o muzykę, to DJ Negative jest młody, ale jakiś talent chyba ma. Wybiera kawałeczki, przy których można naprawdę poszaleć. Aaa, zapomniałam. Co do szaleństwa... Ciężko z tym na tak małej sali. :( Okropnie ciasno, mnóstwo ludzi... Mam nadzieję, że na Wielkanoc planowane są jakieś zmiany. No i remont. Sufit i ściany wyglądają okropnie. A jeśli teraz nic z tym nie zrobią, to przez całe wakacje będzie to tak straszyć.
Z zewnątrz też można by było zadbać o jakąś estetykę. Wiadomo, że ci, którzy marzą w okolicach Ostrołęki o utworzeniu klubu z prawdziwego zdarzenia, będą i tak wyśmiewać imprezy w Przytułach. No ale warto zadbać o wygląd. Żeby nie było obciachu, jak ktoś Sambę zobaczy w świetle dziennym. O losie, barak. :D
I nie uwierzę, że właściciel nie ma kasy na zmiany. :D Naród, który od zmiany nazwy z Matrix na Samba się przewinął, zostawił mnóstwo kasy. Mogliby trochę zainwestować, rozbudować i poprawić wygląd klubu. Czekam na zmiany. :P
Pozdrawiam wszystkich, którzy mimo wszystko kochają Sambę. :)
Kasica18
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2011, 18:20

Re: SAMBA@Przytuly - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Kasica18 »

Wszyscy jeżdżą tam , a tam nic szczególnego.
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: SAMBA@Przytuly - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: hunter »

Zależy skąd :) z moich okolic teraz już chyba nikt nie jeździ, może znowu trzeba zacząć ? :faja:
ODPOWIEDZ