Polityczny Koncert .. IRA w Ostrołęce !!

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Choory_Pastor
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2005, 17:55

Polityczny Koncert .. IRA w Ostrołęce !!

Post autor: Choory_Pastor »

Przegladając Tgodnik zauważyłem zaproszenie na darmowy koncert
IRY w Ostoii. Pomyślałem sobie, że wkońcu będzie jakieś fajny rockowy
koncert w Ostrołęce. Po głębszym przyjżeniu sie zamurowało mnie jednak
gdyż koncert Iry ma byc elementem kampanii wyborczej pewnej Pani
która kandyduje do senatu. I tak sie zastanawiam czemu taki zespół
jak IRA który zapewniał kiedyś ze w ich tworczości nie ma miejsca
na polityke pcha sie w jakieś granie na wiecach przedwyborczych.

Wiśniewskiemu sie nie dziwie .. ale IRA ??

takie fajne chłopaki byli ,, ahh :((
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Na Ire chetnie bym sie przeszedł ale ta kampania :(
Tygodnika ostatnio nie czytam więc chętnie bym sie dowiedział dokładniej kiedy to ma być i o której w końcy przejść się można...
Obrazek
CUJO
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2005, 13:14
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: CUJO »

WITAM!

Czy mógłby ktoś podać datę i godzinę tego koncertu? Albo chociaż na której stronie "TO" o tym napisali.. Nie kupuję tej gazety, w pracy przeglądałem po łebkach i nie znalazłem - chyba czas odwiedzić okulistę :D
Pozdrawiam Wszystkich!
Ludzie, którzy piją są dla mnie niczym ...
... niczym bracia.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Choory_Pastor pisze:Ira (...)pcha sie w jakieś granie na wiecach przedwyborczych
Dziwię się ludziom, którzy nie potrafią zrozumieć tak oczywistych rzeczy. Czy nie sądzisz, że gdyby zespół ten zarabiał dobre pieniądze zmuszałby się do czegoś podobnego ?? Myslę, że nie. I wybacz, ale gdybym był na ich miejscu to wsadziłbym sobie głęboko gdzieś idee i robiłbym to z czego mogę utrzymać rodzinę tudzież siebie...
Następnym razem, kiedy będziesz sobie zgrywał od kumpla MP3, albo kupował na stadionie płytkę to pomyśl, że właśnie dzięki temu polskie zespoły muszą się szmacić na wiecach wyborczych i na pewno nie robią tego z wielkim entuzjazmem.
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
RaQ

Post autor: RaQ »

jak płyty były tańsze.. to kto wie.. a jak siedzisz w domu i chcesz posłuchac jakiejs płyty to wiadomo ze łątwiej jest sciagnać se z netu i po chwili się ma.. pozdro
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

No właśnie, i pewnie każdy z nas robi podobnie, ale niech wtedy nikt nie ma pretensji o to, że zespoły próbują zarobić na zycie w inny sposób - przecież oni są normalnymi ludźmi, którzy robią to, z czego mają więcej kasy - jak chyba każdy...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

nie wiem skąd to zdziwienie... płacą to grają... ale za to wstęp będzie dla was wolny i wszyscy zadowoleni... i tak zagrają z playbacku :)
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Ira jest jednak zespołem "z klasą" i nie muszą wcale śpiewac z playbacku. W koncu to nie Mandaryna :]
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

Klasę to oni pokazali na juwenaliach w stolicy... że z playbacku to też trzeba umieć śpiewać...
Awatar użytkownika
aniołek
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:59
Lokalizacja: Sky

Post autor: aniołek »

Popieram zdecydowanie Ex Hopplera - mam takie same zdanie.A co do śpiewania z playbacku , dwa lata temu jak byli u nas śpiewali na żywo i tym razem myślę,że też tak będzie.
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

CUJO pisze:Czy mógłby ktoś podać datę i godzinę tego koncertu?
Koncert będzie w sobotę 17 w Ostoii, gwiazdą wieczoru ma być Ira, a poza tym jakiś cygański zespolik czy coś takiego i robienie rekordowego szaszłyka - Tyle pamietam z plakatu
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

arecki pisze:Klasę to oni pokazali na juwenaliach w stolicy... że z playbacku to też trzeba umieć śpiewać...
popieram
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ty chyba Krejzi jesten sie POwazny... to apolityczny serwis :wink:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
pułtuszczanka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2005, 14:16

Post autor: pułtuszczanka »

czy byłby ktos tak miły i mogl mi napisac gdzie i o której jest koncert IRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
za odpowiedz z góry dzięki! :)
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Już było wcześniej pisane :mrgreen:
Obrazek
pułtuszczanka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2005, 14:16

Post autor: pułtuszczanka »

pisane było gdzie ale nie o której:) :mrgreen:
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

To jest apolityczny serwis? .. a to dlaczego nie ma nawet wzmianki o koncercie Ira ? W koncu to bedzie jedne z wiekszych wydarzec tego miesiąca jak nie konca tego roku ... a moze to dlatego ze nie bedą oni grać dla Kleczkowskiego tylko dla p. Bodzek ... jak myslicie ? 8)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

W Ostrołęce co do tego koncertu zdania są podzielone. Sporo ludzi jest oburzonych tym, że tak dobry i znany zespół IRA dał się wciągnąć w politykę. Tacy ludzie po prostu nie przyjdą na koncert. PRzyjdzie za to mnóstwo młodziezy, która ma w tyłku politykę i myślą tylko o dobrej zabawie.
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Pelson pisze:To jest apolityczny serwis? .. a to dlaczego nie ma nawet wzmianki o koncercie Ira ? W koncu to bedzie jedne z wiekszych wydarzec tego miesiąca jak nie konca tego roku ... a moze to dlatego ze nie bedą oni grać dla Kleczkowskiego tylko dla p. Bodzek ... jak myslicie ? 8)
a Ty na miejscu pana Kleczkowskiego wstawiłbyś reklamę na strone? Gdyby nie kandydował on w wyborach to wtedy byćmoże napisano by cos o tym koncercie no ale w takiej stytuacji nie ma co się dziwić.
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

A niech i jego głowa mi skacze koło kursora ale wiele ludzi tę strone uwaza za dobre źródło informacji o tym co dzieje sie w ostrołęce ... a tu *upa :evil:
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

No gdyby nie poprzednie posty raka :> nic bym o tym koncercie nie wiedziała CHAMSTWO :evil: chyba wzmianka na MO o koncercie panu Kleczkowskiemu by nie zaszkodzila za bardzo? (i tak niezle się reklamuje.. pierwsze co widze jak otwieram ta strone to jego.. twarz :D) :P
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

moze sie wam to nie podobac ale po prostu pan Kleczkowski nie jest głupi i po prostu nie robi reklamy konkurencji
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

To nie jest konkurencja. A przynajmniej nie konkretna. Ta babka startuje do senatu a Pan Kleczkowski do sejmu więc jedno drugiemu w drogę nie wchodzi.
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Kleczkowski jest zatem nie poinformowany albo nie odróznia jednego od drugiego ... z drugiej strony Kleczkowski nie zajmuje sie chyba pisaniem tego co znajduje sie na stronie wiec czemu redakcja boi sie napisać co sie dzieje w ostoi ?
ODPOWIEDZ