eXtreme Warriors ... Nabór i Server ...

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

eXtreme Warriors ... Nabór i Server ...

Post autor: KasQ »

Siema ... Sorki za tamten server cs'a co obiecalismy postawic ale wypadlo tak, ze musielismy zawiesic klan. Teraz zaczynamy grac na nowo i mamy zamiar zrekrutowac kilku łebkow... Jest to klan 1.5 eXtreme Warriors powstały jakies 3 miesiace temu, narazie mamy tylko www i server [CW] ale jak sie mC_snOOpy zgłosi ( a mam taka nadzieje, ze jeszcze mozemy liczyc na jego pomoc :p ) to bysmy wykupili server publiczny ok. 20 slotow. Moje gg: 4373976
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

teraz mam mniej czasu na gre ale mozna cos pograc, odezwij sie do mnie na gg 27927 ustalimy szczegoly i zobaczymy czy cos z tego wyjdzie...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja chętnie z wami pogram chociaz u mnie tez kiepsko z czasem bo sie szkola zaczela ale zawsze troszkie mozna

od nazwy klanu wnioskuje ze gracie w cs'a 1.5 tak ?
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

tak 1.5 ... 1.6 jest jakies dziwne i wogole inaczej sie strzela .. ( jak dla mnie ) co do tego serwera to niewiem czy tamten jeszcze skoluje ... ale mozna ktos ma net w ynecie albo cos i jakis sponsoring by sie znalazl
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

Post autor: KasQ »

mArCiNq gramy w 1.5 ... jak chcesz to sie odezwij na moje gg: 4373976 to sie jakos dogadamy co do członkostwa, jak masz jakis znajomych z Ostrołęki, którzy twoim zdaniem nieźle graja to daj im jakiś cynk. Można by stworzyc jakis ostrołęcki sQad i zaczac grac, wbrew pozorom cs 1.5 nie umarł ... :P
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

a moze chcecie jakas dywizje 1.6 zrobic? ja bym mogl zebrac squad ( nie z ostroleki raczej ) i by byl klan w 1.5 i 1.6 to jak ?
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

a skrecisz mi keya do 1.6 ? to tez chetnie pogram :P i piszcie kto by mogl sie dokladac do serwera na 100% legalny, trzeba zebrac jakies 200zł na miesiac, a moze jacys sponsorzy?
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

ja też z chęcią pogram
...set me free...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

ja bardzo chetnie pogralbym w cs-ika ale tylkow 1.6 ...pozdro :twisted:
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

to dajcie mi cd-key do 1.5 :] to se zainstaluje w weekend
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

mArCiNq pisze:to dajcie mi cd-key do 1.5 :] to se zainstaluje w weekend
odezwij sie na gg 27927 to Ci dam keya do 1.5 ... ale myslcie nad jakas zrzutka na serwer;]
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

pufty grasz daj gg to sie zgadamy i pogramy 2/2 jak cos wyjdzie to moze zalozymy dywizje w 1.6
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

Post autor: KasQ »

Mozemy zrobic tak ... Ja z klanem moge dawać 100zl na miecha. Skręćcie drugie 100zl i stawiamy serva. Co do dywizji to tez jestem za... tylko by trzeba bylo pomyslec o nastepnym servie CW ... chyba, ze ktos by juz miał ... mozna by sie zebrac i poszukac jakiegos sponsora na ten serverek... moze by sie rozkrecila ostrolecka scenka :D
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

wystarczy jeden server jak bedzie cw to bedziemy ludzi wyrzucac z servera i powiemy ze za 1h moga wejsc znow :]
borysek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2005, 19:39

Post autor: borysek »

ehh ja wam radzę żebyście kupili sobie HL2 i cieli w CS:S ;] ten cs jest najlepszy :D
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Ja zostaje przy CS 1.5 ... to jest jedyna gra ktora nie znudzila mi sie od kilku ladnych lat... a co do serwera to widze ze fajnie zorganizowani jestemy :) kto chetny na zrzute na serwer to pisac ... mysle ze po jakies 15 zl na miecha zeby kazdy rzucil... Ci co by chcieli adma i Ci co by nie chcieli... jak jakies inne info to gg 27927
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Taki serwer napewno by się przydał a sponsora się znajdzie :)
ODPOWIEDZ