stoner rock/metal fest w Ostrołęce?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: stoner rock/metal fest w Ostrołęce?

Post autor: Mies »

Jesne, ze by sie pojawili. JESTEM ZA ;) to swietny pomysl. Pozdrawiam serdecznie i juz nie moge sie doczekac.
clayman_
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:43

Re: stoner rock/metal fest w Ostrołęce?

Post autor: clayman_ »

powinienem sie pojawic

chociaz bardziej prawdopodobne jest ze przejade sie do stolicy (z checia zobaczylbym soulburners) bo nie bardzo wierze ze tutaj to wypali

mimo ze stoner/sludge jest ostatnio w polsce bardzo modny to w ostrolece chyba jeszcze malo osob to kojarzy
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Re: stoner rock/metal fest w Ostrołęce?

Post autor: nwar »

Mies pisze:Jesne, ze by sie pojawili. JESTEM ZA ;) to swietny pomysl. Pozdrawiam serdecznie i juz nie moge sie doczekac.
jedna jaskółka wiosny nie czyni... :wink:
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: stoner rock/metal fest w Ostrołęce?

Post autor: Mies »

Wiesz, powiem Ci ze napewno nie tylko ja mam takie zdanie. Ciezko mi powiedziec jaka moglaby byc frekfencja bo z tym w Ostrolece niestety jest roznie, ale aby cos sie ruszylo potrzeba kroczkow. Mam nadzieje ze zmieni sie cos na lepsze.
Pozdrawiam serdecznie
anii
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2008, 9:17

Re: stoner rock/metal fest w Ostrołęce?

Post autor: anii »

Będę na pewno + parę osób ze mną :)
Gratuluje pomysłu!
Abbeyka
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2008, 10:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: stoner rock/metal fest w Ostrołęce?

Post autor: Abbeyka »

napewno będę :)
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Re: stoner rock/metal fest w Ostrołęce?

Post autor: nwar »

clayman_ pisze:powinienem sie pojawic

chociaz bardziej prawdopodobne jest ze przejade sie do stolicy (z checia zobaczylbym soulburners) bo nie bardzo wierze ze tutaj to wypali

mimo ze stoner/sludge jest ostatnio w polsce bardzo modny to w ostrolece chyba jeszcze malo osob to kojarzy
że jest "modny" to bym nie powiedziała, ale rozwija się, rozwija coraz bardziej;)

co do stolicy to 18.01.09 jest stoner party w No Mercy, grają Vagitarians, Fifty Foot Woman i bodajże Leash Eye (ostatnie dwa zespoły są saportami dla Budgie w trakcie ich polskiej trasy!)

zaś u nas gdzie można by aktualnie takowy koncercik zorganizować? Avalon? bo Gibon to chyba niebardzo...?
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: stoner rock/metal fest w Ostrołęce?

Post autor: uzytkownik »

a dlaczego niby gibon nie za bardzo????
ODPOWIEDZ