Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Aniak
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:14

Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: Aniak »

Witam! Zastanawiam się nad wyborem sali weselnej w Ostrołęce lub okolicach. Po wstępnej selekcji, wybraliśmy 2 sale: Borowik i Wioletta (przy ul. Rolnej). Czy ktoś z Was był na imprezie organizowanej w którejś z tych dwóch sal, lub być może znajdzie się ktoś kto sam tam organizował przyjęcie weselne. Interesują nas wszelkie uwagi dotyczące sal: jedzenie, organizacja, właściciele, itp.
Z góry dziękuję za uwagi.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: gutek »

Pamiętaj każdy właściciel będzie dla ciebie miły jak czuje kasę.........
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: gutek »

A przy okazji w Borowiku jest super jedzenie....
evecious
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2008, 17:06

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: evecious »

Nie znam ani jednej, ani drugiej sali ale pozwole się sobie wypowiedzieć :) byłam na weselu na sali bankietowej Arkadia, jedzenie przepyszne! obsługa super! wszystko przebiegło w cudownej atmosferze a co najlepsze sala jest przepiękna :)

Ogólnie to słyszałam słabe opinie o Hubusie, że jedzenie takie sobie... i troche sobie w kulki lecą... ale to plotki.

Chciałabym jakoś pomóc, ale nie widziałam tych sal o których piszesz. Ważne jest aby obsługa była miła, uśmiechnięta i sprawna; jedzenie samkowało ale najważniejsza jest chyba kapela, która będzie umiała dobrze zabawić gości :) ot tyle co mogę napisać.
gadzina
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2008, 10:42

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: gadzina »

Witam a ja chciałabym wyraźić opinie o sali Wioletta.Otóż w październiku miałam tam własne wesele i muszę powiedzieć, że opinie od gości były super.Było parę mankamentów ale to chyba wszędzie się zdarza.Jedzenie super, obsługa także super szefowa mogłaby trochę bardziej uśmiechnięta chodzić.Sala robi wrażenie, pokoje gościnne także.Ceny są porównywalne do innych sal, więc decyzja należy do Was.Powodzenia.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: kasia pelasia »

Byłam w październiku w Borowiku na weselu, jedzenie smaczne, wystrój też ok, obsługa bardzo pomocna, ale jak byłam w czerwcu na weselu w sali Kwadrans tej koło Ostoi to bardziej mi się podobało, może to kewestia oświetlenia było bardzo efektowne, chyba od Grody, czego w Borowiku nie było, ale to chyba jedyna różnica, jedzenie było pyszne i tu i tu, również obsługa i ogólne wrażenie.
ola9891
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2008, 15:02

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: ola9891 »

polecam borowika miałam tam swoje wesele
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: Lecter »

Borowik jest OK, serwis sprawny, kuchnia dobra, polecam :)
Aniak
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:14

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: Aniak »

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi. Decyzja nie będzie łatwa, ale teraz przynajmniej mam pewność, że wybieram z dwóch bardzo dobrych sal.
narwiak
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:36

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: narwiak »

Witam:)) ja polecam bardzo sale weselną w Myszyńcu "Zajazd Kurpiowski" z tego co wiem jest tam bardzo dobrze :))
Karna2102
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2008, 19:27

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: Karna2102 »

ja osbiscie odradzam Borowika bo dania są małe i lubia oszkukiwac tak słyszałam a jedzenie takie sobnie ja osobiście wybrałam Arkadie mam nadzieje że bedzie oki :D
maurinhio
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2008, 18:08

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: maurinhio »

WIOLETTA <---- tam strasznie oszukują, zdecydowanie odradzam,,,, BOROWIK nie wiem nie byłem ....
maurinhio
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2008, 18:08

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: maurinhio »

KOBIETA W WIOLECIE wciska nawet kit że po każdym weselu wymienia Żarówki bo te które ma to są specjalne jednorazówki, i przykleja sobie po 20 zł za sztukę, chyba że już nie przykleja bo ludzie wyczaili że rżnie cwaniaka. Pozatym nie jest wstanie się konkretnie ustawić na cenę a słyszałem że w ostatniej chwili pare dni przed weselem podnosi stawkę za osobę o kilka złotych, Pod ścianą młodych zostawiając, a ci muszą płacić bo już za poźno
maurinhio
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2008, 18:08

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: maurinhio »

Najlepszy to jest kit z dekoracją, Wszędzie mówią że dekoratorka robi dekorację i życzy sobie po 500 zł za dekorację itd wówczas gdy byłem juz na tylu weselach i gdzieniegdzie dekoracji nie zmieniła się od 2 lat, TO JAK TO KU>>>>>>WA JEST ????? Co sobota robi taką samą dekorację czy jak? Materiały są drogie to fakt ale nie wiecej jak 2 tyś za taki wystrój a więc ile jest wesel w roku*500zł to daje nam około 12 tyś na lokal ????? na rok razy 2 lata 24 tyś ,,,żenada trzeba trochę tych właścicieli z chmurek zdiąć bo ciągną z nas jak mogą aby pospłacać te kredyty za te rudery... lUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W BALONA, pYTAJCIE ŚMIAŁO O WSZYSTKO I ZA ILE I DLACZEGO,
Burgund
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2008, 15:46

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: Burgund »

Hehe, z tymi dekoracjami to faktycznie przegięcie... Pierwszy raz o tym słyszę, żeby ktos brał co tydzień kasę za ustrojoną od jakiegos czasu salę :lol: Nieżle!
Justyn_a
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2013, 17:19

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: Justyn_a »

Witam! 10.08.2013r. mieliśmy z mężem własne wesele w sali "Wioletta". Jesteśmy ogromnie zadowoleni z każdego aspektu współpracy z Państwem Właścicielami i Paniami Kelnerkami. Gorąco polecamy! Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
monibu
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2013, 15:55

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: monibu »

Witam! Ostatnio mialam przyjemnosc byc na weselu w Wiolecie i szczerze jesli chodzi o sale to jak najbardziej pomiesci ze 100-120 osob. Jedzenie w skali 1-10 to slaba to 4. Wszystkie potrawy na cieplo mialy cos do zarzucenia albo za slone, albo nie slone badz nie nadajace sie do jedzenia. Przystawki moze troche lepiej ale szalu nie bylo. Obsluga widac ze Kelnerzy byli zmeczenie i niezbyt sie starali. Nie polecam!!!!!
młody26
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 sty 2014, 22:09

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: młody26 »

borowik
Krasnosielc
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2014, 12:21

Re: Sala weselna - Borowik czy Wioletta? Co polecacie?

Post autor: Krasnosielc »

stanowczo wybierz borowik
ODPOWIEDZ