Opinie o Restauracji Kwadrans

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
ani
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:53

Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: ani »

Witam :)
W przyszłym roku wychodze za mąż i na sale weselną wybraliśmy restauracje Kwadrans Chciałabym poznać wasze opinie na jej temat gdyż słyszałam różne opinie Z góry dziękuje :)
Zych
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2006, 12:20

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: Zych »

super sala,super obsługa.Z włascicielami tez mozna sie dogadac jakby cos trzeba bylo.GORACO POLECAM!!!!!
ani
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:53

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: ani »

Dziękuje Bardzo za opinie :)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: Michał »

Nie byłem w restauracji ale zamawiane jedzenie od nich jest okropne... Chociaż każdy ma inny gust i smak.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: sKaLpeL »

ogólnie restauracja bardzo fajna, obsługa miła, fajnie podawane wszystko i tak dalej, aczkolwiek jedzenie jest takie sobie, napewno nie zamawiaj szczupaka on jest chyba nadziewany pieczarkami czy czymś tam, w każdym razie ładnie to wygląda, ale w ogole nie ma smaku, jest taki nijaki, wiec tego dania na stół nie polecam
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: kasia pelasia »

Ja miałam tam swoje wesele i byliśmy ogólnie zadowoleni i z jedzenia i z obsługi i kontatktu z właścicielami. jedyne ale na które koniecznie zwróć uwagę to pani dekoratorka. Mają swoją dekoratporkę i nie można wziąć nikogo z zewnątrz. jej usługa kosztuje 1000 zł i pomimo szczegółowych ustaleń nie wywiązała się z umowy. Nad głową zamiast bukietu kwiatów miałam coś czego nawet nie potrafię nazwać, może wiecheć, aż żal było patrzeć., tonacja sali jest pomarańczowa, a że bardzo lubię ten kolor postanowiłam jeszce mieć małe dodatki pomarańczowe i mimo uzgodnień albo ich nie było tam gdzie miały być, albo były ... bordowe. Nie zapłaciliśmy dekoratorce całej sumy czym była mocno zbulwersowana i nie rozumiała swoich niedociągnięć. Poza tym wszystko było w porządku.
ani
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:53

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: ani »

możesz powiedzieć jeszcze na ile osób mniej więcej było wesele czy 170 osób pomieści sie tam spokojnie bez żadnego ścisku
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: kasia pelasia »

146 osób i było ogolnie nieźle, myślę, że dacie radę, w końcu nie wszyscy na raz tańczą, powodznia.
narwiak
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:36

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: narwiak »

Przepraszam nie do tego tematu !! :(( nie w ten link kliknolem !!
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: prezes »

Niedawno bylem na imprezie w kwadransie i musze powiedziec ze jest tam bardzo ladny wystrój, jedzenie tez dobre obsługa oki. Najgorzej jest tam tanczyc poniewaz jest dosyc slisko i mozna wywinac Orła:P Ogolnie polecam ten lokal wszystkim dla mnie jest bardzo dobry
bolek23
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2010, 19:33

Re: Opinie o Restauracji Kwadrans

Post autor: bolek23 »

Witam.
Jeżeli chodzi o organizację wesela/imprezy okolicznościowej to kwadrans jest dobrym wyborem. Cena od osoby nie należy do wysokich , obsługa w trakcie wesela ok, jak i jedzenie.

Ale!!!
Co jakiś czas zajeżdżam do kwadransu na obiad i dzisiaj jest to mój ostatni już.
Nie wiem czy zawsze jest ten sam kelner, ale co ja jestem to i on. Za każdym razem próbuje mnie naciągnąć na $ , np. za wszystko powinienem zapłacić 40 zł, ten mi liczy 46 (głupio tłumacząc , że mają stary cennik). Dzisiaj tak samo : rachunek opiewa na 34 zł , myślę sobie miła obsługa i jedzenie ok więc dam tyle i trochę napiwku. Gość mówi że 47. Karzę mu policzyć jeszcze raz ,już wqrwiony bo wiem ,że znowu mnie naciąga. Wychodzi mu 35zł, licz jeszcze raz i dalej to samo, Policzyliczyłem mu qrwa sam ,załapał 34. I tak skończyła się moja przygoda tam i jedzeniem.
Nie pojadę tam więcej bo mi do żarcia ... wiecie.
No nic, nie wiem czy jest znajomym właściciela (bo właściciel jest ok i dba o to), czy nie , ale zadzwonię do szefa i powiem mu jak jego kelner ściemnia ludzi (i zakładam , że nie jestem jedyną osobą)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ