Co myślicie o takiej dyskotece

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Czekoladka »

Mam do Was pytanie. Planuje zbudować w Ostrołęce Dyskotekę na miarę najlepszych w Polsce... Jak każdy wie, nasze miasto nie ma czym się poszczycić, więc mam nadzieję, że moje plany będą wizytówką naszego miasta.... Chcę zbudować jak wspomniałam wcześniej dyskotekę, nie będzie to mamy lokal, dosłownie mówiąc ma być to kolos. A co jeśli chodzi o jego urządzenie, a więc tak: Planuje zrobienie wielu sal m.in. dance/techno itp, disco polo(nie ukrywajmy zawsze będzie obecne), hh(tu bardziej chodzi mi o salę, w której młodzi ludzie będą mogli zaprezentować swoją muzykę: coś na podobie filmu 8mila, gdzie toczyła się "walka"raperów,a publiczność wybierała najlepszego, pop, sala do karaoke, - to jeśli chodzi o muzykę, next sala striptizu(tancerki, tancerze), sala gier, i typowy pub. Będzie to obiekt "rygorystycznie" strzeżony. Nie będzie mowy o ochronie, która nie spełnia swoich zadań i jest wręcz bezużyteczna, co do ochrony właśnie, będzie ona profesjonalna(specjalnie szkolona), a nie "koksy", którzy sprawiają wrażenie niebezpiecznych, a silni i odważni są tylko i wyłącznie w grupie, monitoring. Dekoracja wnętrza, szczerze mówiąc, chcę by każda z sal miała swój klimat, od słonecznych tropików, po perspektywę ulicy, wszędzie neony, kolorowe światła, reflektory, iluzje, animacje, multum wszystkiego. Będą ściany dla miłośników graffiti. Jeśli chodzi o wstęp, to tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie - i to będzie rygorystyczne kontrolowane, nie zamierzam budować czegoś, gdzie będzie szerzyła się patologia, pedofilia, małoletnim wstęp surowo zabroniony! i nie będzie tak, że znajomy znajomego wejdzie, każde łamanie tego przez "bramkarzy" będzie surowo karane, a naloty będą częste a jeśli chodzi o salę ze striptizem wstęp od 21 roku życia ( wybaczcie za to, ale większość ludzi"pełnoletnich" to jeszcze dzieci). Chciałabym w budowie wykorzystać pomysły młodych ludzi, chciałabym, żeby oni tworzyli ten lokal, przez co młodzi będą się czymś zajmowali, a nie tylko bezczynnym siedzeniem na klatkach schodowych. czy wandalizmem (oczywiście odpłatnie), ich pomysły będą się liczyły, bo bez nich to nie będzie miało sensu. Pewnie myślicie, że to udac się nie może, że to tylko marzenia. Wiadomo kasy pójdzie ogrom, ale to moja głowa w tym, by wszystko się udało, a zrobię wszystko by tego dokonać( bo i ja będę czerpała z tego korzyści:):):) wiadomo o co kaman). Macie jeszcze jakies pomysły? Piszcie:) Ale bez złudzen, to nie powstanie w rok czy dwa, do tego trzeba czasu..., ale napewno będzie:)
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: rybka1991 »

Napisz jak zbudujesz to porozmawiamy teraz to tylko pisanie ale jestem za wiec tylko czekać na otwarcie.(taka inwestycja to parę mln ) Marzenia są dla ludzi w tej chwili marzysz czekoladka pogratulować tylko i wyłącznie pomysłu.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2008, 0:16 przez rybka1991, łącznie zmieniany 1 raz.
:D rybki lubią pływać :D
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Czekoladka »

Prowadzę na razie Badanie Rynku:^^ dla chcącego nic trudnego:) podobno jesteśmy w Unii, więc korzyści trzeba z tego czerpać:D:D
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: rybka1991 »

Z Unii dostaniesz 10 tys to nawet na fundamenty nie starczy .
Taki klub z 4 mln z wszystkim wyniesie.
:D rybki lubią pływać :D
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Czekoladka »

O kasę martwić się nie należy, bo jeśli coś takiego dojdzie do skutku, to kasa się raz dwa zwróci:) wiem, bo rozmawiałam, z właścicielami paru renomowanych dyskotek w Polsce, jak będzie pomyśl to i kasa się znajdzie:), no, ale to potrwa:)
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: rybka1991 »

TO czekamy na rezultaty powiem pomyl piękny jak wypali to Ostrołęka w kacu będzie miała dobry klub.
:D rybki lubią pływać :D
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Czekoladka »

a i zapomniałam dodać, ze na początek wystarczy 1/4 z tych rzeczy zrobić, lokal sam na siebie będzie zarabiał i to cała tajemnica, potem będzie się go powiększało:)
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Czekoladka »

w Końcu kobieta coś zrobi:)
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: rybka1991 »

Pożyjemy zobaczymy już nie jeden tu co miał otwierać nie wiadomo co a na niczym się kończyło.
POWODZENIA !!
:D rybki lubią pływać :D
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Czekoladka »

Zgadza się z Tobą w 100%:) decyzja inwestorów zależy od środowiska, ale tez trzeba podjąć ryzyko:)
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: rybka1991 »

Kto nie ryzykuje , ten nie wygrywa.
:D rybki lubią pływać :D
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Infom »

gdzie to niby w ostrolece masz zamiar postawic? moim zdaniem lejesz wode , pozwolenia u nas w oce nie dostaniesz na takie cos i jak otwierac to calosciowo wszystkie sale a nie powoli< moim zdaniem niewypał, ochrone gdzie ty znajdziesz profesjonalna? gdzie oni niby sie wyszkola w warszawie? u wazaj zeby marzenia nie prysly ci szybko , gadanie dziecinne
luzak_92
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2006, 22:27
Lokalizacja: patatajewo

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: luzak_92 »

wraz z pierwszymi kosztorysami pomysł legnie...
Semper Fidelis
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Czekoladka »

Ależ ostrołęczanie to optymiści:( Czy ja powiedziałam, że lokal powstanie 1 stycznia 2009 roku?? trzeba czytać ze zrozumieniem.... i wspomniałam jeszcze, że wystarczy, że na początku wybudowane zostanie 1/5 część lokalu, a on sam na siebie będzie zarabiał.... mówicie gdzie....a mało mamy nieużytków? trochę optymizmu:)
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
ziomalka
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 10 lis 2007, 21:16

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: ziomalka »

zacznij budowe wtedy zaczniemy pisac z radoscia;] a jak narazie za duzo bylo abiecan
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: grubcio »

ja tam jestem z Tobą czekoladka proponuje wpierw postawić pożądną sale z techno pixowniki zawsze sie zwalą tak jak jeżdzą do omena blue czy tam gdzies jeszcze ważne jest aby budynek był z możliwością rozbudowy i nie dalej jak po roku klub powinnien zacząć inwestycje w nowe sale na początek disco polo i Hip hop a później z czasem reszta... ale jeśli nie masz sporej kasy na start to myśle że nie mamy o czym rozmawiać lepiej zrobić dobry prawdziwy klub ukierunkowany w jedną strone np. 2 sale jedna techno druga pop i disco polo tylko na poziomie i będzie Ci szło

a tak po za tym myśle że w tych czasach nie dostaniesz żadnego dobrego kredytu nie zapominajmy że kryzys dotkną także wasze banki i nie jest łatwo dostać kredyt a tu nie mowimy o kredycie na tysiące lecz mln.

Ale życzę powodzenia w realizacji marzeń i wytrwałości w dążeniu do celu bo z naszym miastem trzeba walczyć i być zdeterminowanym żeby do czegoś dojść w OCe
(L)egia Warszawa!
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: fleczer »

w granicach miasta nikt nie wyda niestety pozwolenia na taką zabudowę. miejsca gdzie plan miejscowego zagospodarowania przewiduje zabudowę na cele usługowe, albo są zapełnione, albo przewiduje się tam raczej sklepy itp. nikt też nie wyda warunków zabudowy specjalnie na taki obiekt w granicach miasta,powód? sąsiedzi. nie ma co się oszukiwać,że większość takich inwestycji znajduje się albo na obrzeżach miast, albo poza, lecz niedaleko jego granic. mimo wszystko życzę powodzenia i jeśli chodzi o finanse, a przede wszystkim bezpieczeństwo inwestycji, raczej nie uda się Tobie tego ruszyć bez wspólników. znam pare osób, które chciały już dawno otworzyć dyskotekę (z wielkim metrażem) i jak zwykle problem polegał na znalezieniu lokalu, lub miejsca pod lokal. cieszy mnie jednak fakt,że nastawiasz się na każdy styl muzyczny, to ważne. także powodzenia- nie chciałem zniechęcać, po prostu jeśli ma się toczyć rozmowa to konkretnie.

pozdrawiam
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
KoronaAndNarew
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2008, 20:28
Lokalizacja: Ostrołęka city

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: KoronaAndNarew »

Dla mnie git ! ;) wes lepiej Macdonalda otwórz bede mial gdzie jesc :D
Narew Ostroleka!!!! Duma Kurpi
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Czuly/Narew88 »

Skoro kilka milionów złotych zwróci się raz, raz w 50 tyś mieście gdzie grono zainteresowanych to ok. 2-3 tyś osób to chyba i ja wybuduję dyskotekę...
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
kjk
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2009, 23:46

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: kjk »

Pomysł jest dobry , ale ja mam kilka sugestii : budowanie czegoś od podstaw jest ogromnym przedsięwzięciem , które wiąże się z wielkimi kosztami , ale w przyszłości może stanowić wielką wartość , jeżeli masz na myśli kupno nieruchomości , a nie dzierżawę lub wynajem co według mnie w tym przypadku byłoby pomysłem nieracjonalnym.

Kino Jantar , tam mógłby być klub , jeżeli chodzi o pomysły z salami , znalazłbym inne rozwiązanie , gdyż nie wyobrażam sobie przyjść na imprezę i być świadomym , że parę metrów obok jest impreza disco polo , nie chodzi mi o to , że jestem szczególnie uprzedony do tego gatunku muzyki ( jeżeli o gatunku można mówić ) bardziej chodzi mi o wrażenia , które mogłoba pozostawić styczność z tą muzyką ogólnie z taką imprezą , gdybym z lokalu wychodził , gdyż wątpie , że każda sala miałaby inne wejście .

Rozwiązaniem jest organizowanie imprez tematycznych , codziennie inny gatunek muzyki , w czwartek przykładowo techno , trance , piątek - hh , sobota - disco polo , pop , niedziela - metal .
Kolejny dobry pomysł to organizowanie koncertów , chociażby takich , jak były w bazie : Molesta , WWO , i inni , na to na pewno byłby popyt i nie tylko wśród ludzi z naszego miasta , a z miast sąsiadujacych , jak : Ostrów , Łomża etc.

Pomysł jest dobry , ale jak dla mnie ciężko jest to sobie wyobrazić w twardogłowej Ostrołęce , ale powodzenia :)
kjk
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2009, 23:46

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: kjk »

chodziło mi o szatnie i o wejście również , ale przede wszystkim o szatnie .
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: Y@rosh »

Czekoladka pisze:Mam do Was pytanie. Planuje zbudować w Ostrołęce Dyskotekę na miarę najlepszych w Polsce...
a jakie są według Ciebie najlepsze?
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Co myślicie o takiej dyskotece

Post autor: gutek »

Powodzenia czekam z niecierpliwością...... Na początku pierwsze 1000 osób wjazd gratis...... :jupi:
ODPOWIEDZ