Klub Omen czy Blue?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
grzyp1988
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 24 cze 2008, 17:36

Klub Omen czy Blue?

Post autor: grzyp1988 »

W Omenie jestem dość często i jest to dla mnie narazie najlepszy klub w jakim byłem, ale szukam jeszcze jakiś fajnych klubów. Czy był ktoś z Was w Staroźrebach w klubie Blue? Czy warto jechać tam, czy zostać przy tym Omenie. Polećcie jakiś klub który warto odwiedzić.
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: erOs »

Mogłem jechac do Blue z kolegami ale zabardzo mi sie nie chcialo i nie zaluje tego wyboru bo mowili ze nie byli zadowoleni.
elgie
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2009, 9:45

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: elgie »

Szczerze mówiac to omen zaczął powoli juz zgrzytac nadal jest dobrze ale to nie to samo co kiedys.. dla porownania mozesz jechac i zobaczyc co ciekawego jest w "blue" ja tam bylem i szczerze moge polecic
zetel
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:13
Lokalizacja: oka

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: zetel »

warto jechac do BLUE!!! jest o niebo lepie niz w omenie, choc mankamentem jest to, że troche dłuższa droga... ale mimo wszystko warto, byłam kilka razy, atmosfera porównywalna z omenem, ale jak dla mnie lepsza muza :crazy:
'grozisz mi'
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: Infom »

klub Blue jest bardziej moim zdaniem prostszym projektem niz w omenie i mozna odczuc ze jest wieksza sala prostokatna i to wszystko nie ma tak jak by w omenie tych podestów klatek po srodku itp. tak wiec nie wiem czy tez jest taki klimat , bylem fajnie jest ale omen to omen w sumie dawno tu i tam nie byłem ale wczesniej tylko omen
elgie
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2009, 9:45

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: elgie »

Omen rządził moze kiedys...a teraz to spęd naćpanych gówniarzy ale kto jak lubi....
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: Infom »

a wczesniej co nie było ich?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: Infom »

moze ty bylas mlodsza teraz starosc nie radosc i czas pozostac w domku :)
elgie
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2009, 9:45

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: elgie »

tak na marginesie to stary nie jestem a po drugie to w domu ludzie umieraja a ty zapewne z tymi małolatami wymiatasz co ?
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: madafaka »

Chcę wyrazic swoja opinię i nie polecam żadnego z klubów które są w tym topicu...WIXĄ śmierdzi jak cholera,gwizdki i rękawiczki :lol: HAZEL królem WIXIARZY :devil:
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: lays69 »

ogólnie rzecz biorąc omen to jest siedlisko diabła ;p kupa chamów i gnojuu, aczkolwiek muza jest wporządku, mozna poszaleć ;] w blue nie byłem więc się nie wypowiadam na ten temat ;] pzdr
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: Y@rosh »

madafaka pisze:Chcę wyrazic swoja opinię i nie polecam żadnego z klubów które są w tym topicu...WIXĄ śmierdzi jak cholera,gwizdki i rękawiczki :lol: HAZEL królem WIXIARZY :devil:
lays69 pisze:ogólnie rzecz biorąc omen to jest siedlisko diabła ;p kupa chamów i gnojuu
przyłączam sie do was 8).
koleszka mi opowiadał że jakis gość był tak naćpany że wchodził do śmietnika i krzyczał że pociąg odjeżdża, żeby ludzie wskakiwali do środka , heh, przykre to jest, no ale niestety taka prawda, im ambitniejsza muzyka tym normalniejsza klijentela (z reszta już to kiedyś pisałem)
KoronaAndNarew
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2008, 20:28
Lokalizacja: Ostrołęka city

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: KoronaAndNarew »

Najpierw kolego zacznij o jaki klub ci chodzilo ? Moze piLkarski ?
Narew Ostroleka!!!! Duma Kurpi
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: Feeekey »

Mozesz wybrac sie jeszcze do eufori w pietkowie ,odleglosc porownywalna ,klimat trudno mi powiedziec dawno nie bylem ale wtedy bylo ok. nie chce pisac ze jest swietny i wogole ,wiem za to ze sa osoby ktore chca sie tam wkrotce ponwnie wybrac. moze sprawdz strone internetowa zobacz foty. aha jesli tam sie wybierzesz to najlepiej troche wczesniej i zarezerwuj sobie stolik na gorze tzw vip :) i poczekaj na oficjalny start ,majac to miejsce bedzie ci wygodniej gdyz na balkonach tzw vip masz ochrone i wrazie czego nikt przypadkowy miejscowki ci nie podp... tam dziala to troche inaczej niz w omenie. 17stego gra hazel

Yarosh lobuzie opowiadali ci.... byles? to nie pisz ,tak to faktycznie lokal dla tych ktorzy sie nie mecza. sa sytuacje w ktorych ten klub pomaga jak sie spotkamy to ci opowiem :wink: tam poprostu ladnie bawi sie mlodzierz ha ha. dla mnie jest fajnie i h...j zalezy kto co lubi i tyle
rrr.......
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: madafaka »

Jeżeli Omen czy Blue jest spełnieniem marzeń co dla niektórych,to gratuluje wyboru :lol: Hazel rządzi... :lol:
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: Feeekey »

jak zawsze pojawiaja sie europejska swiadomosc co dobre a co zle i nie europejskie truno pisac swoje racje bo co niektorzy tylko na to czekaja aby miec pozywke i jechac jak po szmacie wiec po co pisac ze w polsce jest wolnosc slowa to czym sie jednostki usprawiedliwiaja. napisze co mysle i nagle rzuci sie szarancza. pomozcie temu panu w temacie ktory zalozyl a nie piszecie o Hazelu ze krol wixy albo takie tam. moze jednak troche szacunku madafaki w koncu ten pan ma kilkanascie tytulow w tym vice mistrza europy. zaraob takie pieniazki na graniu jak on miej taki starz jak on wtedy pogadamy. moze tak nie blyszczy jak kiedys ale odrobina szacunku sie nalezy. osobiscie wiem ze jeszcze duzo potrafi i jedyne co go ogranicza to rutyna w ktora popadl ,a szkoda. :ble: i prosze nie odpowiadac bo jestem najmadrzejszy na swiecie hhahahahhaha :devil:
rrr.......
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: Chemik »

Wracajac do temtau. Jesli masz dylemat czy Omen czy Blue to najlepiej nie jedz to zadnego z nich 8). Lepiej uderz do Space lub Piekarni w Wawie.
Feeekey pisze: w koncu ten pan ma kilkanascie tytulow w tym vice mistrza europy.
Hazel V-ce mistrzem Europy ? Byc moze startowal w konkursie kto glosniej krzyknie Jazda !:P
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: NJoy »

Feeekey pisze:ten pan ma kilkanascie tytulow w tym vice mistrza europy. zaraob takie pieniazki na graniu jak on miej taki starz jak on wtedy pogadamy.
no ale panie Feekey, jakie on ma te tytuły?? Na najwiekszego krzykacza w europie?hmm.. Hazel z tego co mi wiadomo umie jedynie umiejętnie obsługiwać Pioneery, i nic poza tym, a jego brat walić na weselnej perce. hmmm. No ale jak napisałeś , kwestia gustu, ja akurat gustuje w bardziej przyziemnych klimatach, drumy i brejki....
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: madafaka »

Dla wixy nigdy nie będę miał szacunku...niech sobie tam gra,cała Wixiarnia wie kto jest Hazel,ale i tak Jackowi Sienkiewiczowi czy Magdzie może buty czyścic :lol: Niestety są bardziej doceniani za granicą niż u nas :(
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: Feeekey »

przyj....ie sie do tej vixy ze ho ho :lol: okazuje sie rzuc haslo niezgodne do wiekszosci znawcow na tym forum..... nie no co tu pisac za wszelka cene udowodnic ze ci co vixa to jacys wyrzutkowie bez praw do czego kolwiek. moim zdaniem koneneserzy muzyki ,jak wy to nazywacie ambitniejszej chca pokazac ze muzyka ktora np my gramy jest czyms zlym obciachowym to tak jak odwieczny problem z disco polo :wink: czy np ja napisalem ze gardze minimalem housem progresem ambitnym treancem. nigdy mi sie to nie zdazylo czy napisalem wam ze space piekarnia czy inne kluby sa ble ,chyba nie. wydaje mi sie ze chcieli byscie ukulturalniac spoleczenstwo na sile. dla was ludzie ktorzy nie graja waszych ukochanych rytmow sa ulomni :lol: odrobina kultury i szacunku bo sie przykro robi jak sie mysli ze wyzyna muzyczno intelektualna nas obraza. powiem tak skoro nie szanujesz vixy to jej nie szanuj ciekawe jak dlugo szukales swego ulubionego gatunku bo napewno nie masz go od urodzenia. a ja kocham vixe trance house electro itd muzyka to piekny wynalazek tylko niepotrzebnie rozmawia sie o gustach. aha co do wyzej wspomnianego dja pytacie jakie tytuly.... jest bio to look. pozdawiam tolerancyjnych i tych nie tez :wink:
rrr.......
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Klub Omen czy Blue?

Post autor: madafaka »

Kolego ja niechce nikogo uświadamiac,tylko chodzi mi o to,że dla niektórych taki Omen jest spełnieniem marzeń i z tego chce mi się smiac,i będe sie smiał,niech sobie słuchaja tych wixiarskich wałków,ja słucham swoich gatunków od 10 lat...możesz sie gniewac,ale nigdy nie bede miał szacunku do wixy,dla mnie Omen czy Blue,to moje osobiste zdanie:to chołota...jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam,ale takie mam swoje prywatne zdanie na ten temat i naprawde chce mi sie z tego śmiac,znam ludzi którzy jeżdżą do Omena i sa pod takim wrażeniem,jakby Omen byłby ich spełnieniem marzeń ... :lol: Puscic tych ludzi z Omena nie mówie,ze na Mayday,ponieważ Mayday też już śmierdzi komerchą,ale nawet na AudioRiver,to juz byłby skok ponad ich miarę :lol:
ODPOWIEDZ