Zielony Zakątek

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
kokoszka
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2008, 23:37

Zielony Zakątek

Post autor: kokoszka »

BArdzo proszę o opinię na temat sali weselnej w Susku - Zielony Zakątek. Jestem przerażona bo mam zarezerwowany termin na wesele a ostatnio słyszałam wiele nieprzychylnych informacji o właścicielach Zakątka:( i nie wiem co robić????Bardzo proszę o szczere opinię, będę baaaardzo wdzięczna...pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Re: Zielony Zakątek

Post autor: setme3 »

Na mnie Zielony Zakątek zrobił bardzo dobre wrażenie.
Co prawda nie miałem tam wesela, ale byłem na dwóch imprezach. Jedzenie bardzo dobre, piękna okolica i właściciele OK.
Jedyną wadą jaka rzuciła mi się w oczy, to że orkiestra "osadzona" jest na tarasie, a para młoda dosłownie pod tarasem. Brakuje kontaktu wzrokowego między grajkami, a młodą parą, dla mnie to bardzo istotne.
...set me free...
rysiek ochódzki
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 gru 2008, 14:33

Re: Zielony Zakątek

Post autor: rysiek ochódzki »

"sylwester w zielonym zakątku 2008/2009 okropność. mała sala, na papierosa trzeba było wychodzić na zewnątrz na mrozie stać, jedzenie ohydne no może jeszcze krem z borowików był nie zły,podłoga śliska , mało miejsca, nie ma ochrony, zaczeli się lać po północy , no właścicielka 'security' rozgoniła chłopaków ryzykując swoją szczęką, było kilkoro dzieci do około 3 w nocy które krążyły między pijanymi gośćmi, o zgrozo coś okropnego porażka na całej linii nigdy więcej zielonego zakątka, aha i do tego stasznie gorąco na sali ta pani chyba niewie co to klimatyzacja, a potem zgrzani na papieroska -12 stopni a co ,a może bryczką do okoła stawu i do popicia ohydny grzaniec"


przeczytałem taką opinię na jednym z portali
kokoszka
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2008, 23:37

Re: Zielony Zakątek

Post autor: kokoszka »

no właśnie ja też czytałam i słyszałam wiele negatywmnnych informacji po tym sylwku...
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Re: Zielony Zakątek

Post autor: martin »

Byliśmy niedawno ze znajomymi zobaczyć jak tam jest, mieliśmy ze sobą aparat, wiadomo wszędzie można zrobić fajne zdjęcia. Jakie było nasze zdziwienie gdy przybiegł jakiś chłopiec i spytał się czy mamy pozwolenie na robienie zdjęć. Zawineliśmy się szybciej jak przyjechaliśmy. Żenada.
ODPOWIEDZ