Kręgielnia

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Kręgielnia

Post autor: deithwen »

Witam szystkich.
Chcialbym zebyscie wypowiedzieli sie na temat kregielni w oce, czy ma to sznase powodzenia.
Chcialbym zrobic 3 tory, cena za godzine gry to 50 pln w weekendy i 35 w dni powszednie.
Do tego 2 stoly bilardowe, stol do air hockeya, pilkazyki, dart no i oczywiscie bar.
Z racji tego ze mam w lokalu duzo miejsca chce organizowac tez dyskoteki w weekedny( wstep wolny).
Tak naprawde brakuje mi tylko pewnosci czy mieszkancy oki i okolic beda zainteresowani takim rodzajem rozrywki.
Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: Kręgielnia

Post autor: rybka1991 »

To jak będą tylko 3 tory to w zeszyt z 3 miesięcznym wyprzedzeniem będzie trzeba zapisywać najpierw zrób potem pisz i zapraszaj a o tym pomyślę już było pozdrawiam,
:D rybki lubią pływać :D
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Re: Kręgielnia

Post autor: deithwen »

Wiecej nie da rady...nawet z bydynkiem ciezko.
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: Kręgielnia

Post autor: uzytkownik »

a gdzie ty masz tan budynek???
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kręgielnia

Post autor: DziQ »

Uda Ci się i zarobisz kokosy to samo było z gokartami pierwsze takie coś w Ostrołęce i non stop ktoś tam był to samo moim zdaniem będzie z kręgielnią każdy będzie chciał zagrać a jak się spodoba to będzie wpadał częściej nawet stoły bilardowe jak będą profesjonalne ludzie będą przychodzić bo w Ostrołęce właśnie na lokale z bilardem można ponarzekać bo nie są aż tak dobre
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Re: Kręgielnia

Post autor: deithwen »

Kręgielnia była by położona niedaleko ZUS.
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Kręgielnia

Post autor: baryłka »

Myślę, że nie ma co się zastanawiac. Na pewno będą tłumy . 3 tory wystarczą be problemu. Jak się idzie na bilard do Oki, to przecież też się czeka na swoją kolej :). Jak będą: bar, stoliki i krzesła, to ludzie będą mogli się czymś zając czekając na swoją kolej.
Jest jednak mały szkopuł- lokalizacja. Kręgelnia mogłaby byc trochę bliżej centrum :/
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kręgielnia

Post autor: gutek »

baryłka pisze:Myślę, że nie ma co się zastanawiac. Na pewno będą tłumy . 3 tory wystarczą be problemu. Jak się idzie na bilard do Oki, to przecież też się czeka na swoją kolej :). Jak będą: bar, stoliki i krzesła, to ludzie będą mogli się czymś zając czekając na swoją kolej.
Jest jednak mały szkopuł- lokalizacja. Kręgelnia mogłaby byc trochę bliżej centrum :/
"baryłka" nie przesadzaj a ile masz od ZUS-u do centrum? to przecież parę metrów.....
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Re: Kręgielnia

Post autor: deithwen »

No nie da sie ukryc ze w 30 minut to ostroleke cala mozna przejsc :)
Tylko czy ktos przyjdzie od poniedzialku do piatku?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kręgielnia

Post autor: Qrzysio »

W Warszawie w Hokus Pokus we wtorki są promocje 50% dla studentów. Ostrołęcki "Kiss" zrobił czwartkowe dyskoteki dla studentów. Z takich bierzcie przykład, a ludzie znajdą czas i w tygodniu.
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Kręgielnia

Post autor: baryłka »

gutek pisze:"baryłka" nie przesadzaj a ile masz od ZUS-u do centrum? to przecież parę metrów.....
Niby tak... MOże się nie znam, ale mi się wydaje, że jakby było to bliżej centrum, to więcej ludzi by było. Mnie to nie przeszkadza, ale może innym tak :)
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kręgielnia

Post autor: Siara »

Lokalizacja przy takim przedsięwzięciu nie ma większego znaczenia. W Olsztynie kręgielnia również jest ulokowana trochę "z boku", trzeba kawałek przejść od starówki i znać miasto aby tam trafić. Jednak nie przeszkadza to aby większość torów była zajęta. Cennik hmm... nie jest może fantastyczny, ale są zniżki dla studentów itp.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji pomysłu!
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Kręgielnia

Post autor: kasia pelasia »

Już w kilku wątkach się wypowiadałam na ten temat i się powtórzę TAK, nawet w tygodniu, myślę, że będziesz miał ludzi, bo kręgielnia to coś czego tu nigdy nie było.
gosiaczek-e
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2009, 14:54

Re: Kręgielnia

Post autor: gosiaczek-e »

Świetny pomysł - może coś sie ruszy z kultura w tym mieście
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Re: Kręgielnia

Post autor: deithwen »

Moze sie ktos wypowie odnosnie samej ceny za godzinna gre? :D
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Re: Kręgielnia

Post autor: grubcio »

ceny podałeś dobre 35 zł za godzine w tygodniu to nie jest duża kasa...

Ja bym zrobił w jakiś dzień załużmy we wtorek cene 50zł normalnie + zniżka dla uczniów, studentów i rencistów 50% :D wtedy ludzi byś zachęcił i by przychodzili...


a i tory muszą być jak najbardziej profesjonalne zeby nie było paneli na torach zamiast specjalnego podłoża ... bo od razu sie zmienia mechanika toru... jak by była to profesjonalna kręgielnia to i ja ze 2 razy w miesiącu bym wpadł po ćiwiczyć sobie :D ze znajomymi
(L)egia Warszawa!
tomek_92
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2009, 17:32

Re: Kręgielnia

Post autor: tomek_92 »

OK.Super pomysł, ale wstwcie tam stół do snookera. Zrezygnujcie z piłkarzyków i bilarda. Ludzie snooker jest 100 razy lepszy. Jeżeli nie wiecie co to jest to wpiszcie w wyszukiwarce. Grałem w snookera w Warszawie i naprawdę wypas. Stół do snookera jest dużo większy od bilardowego. Gra polega na wbijaniu bili czerwonej i kolorowej (naprzemiennie) a potem sekwencji kolorowych. Snooker dotarł już do wielu miast i do naszego też powinien. Owszem jest to duży wydatek, ale naprawdę warto. Lepiej zrezygnować z bilarda bo przecież mamy już dużo stołów w mieście i pozyskać jakiś używany stół snookerowy. Kto grał powinien chyba to wiedzieć. Wpisujcie sie kto chce grać w snookera w Ostrołęce? :D
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Re: Kręgielnia

Post autor: deithwen »

Dzieki za dotychczasowe opinie, licze na kolejne.
Czy ktos slyszal moze ze Ostrołęke znacznie dotknie kryzys gospodarczy?
Chodzi mi o zwolnienia, i takie tam...
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Kręgielnia

Post autor: kasia pelasia »

tomek 92 zgadzam się z Tobą, stółdo snookera jak najbardziej, co prawda ja nie gram ale mój mąż uwielbia zarówno grać jak i oglądać i byłby sta łym klientem
tomek_92
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2009, 17:32

Re: Kręgielnia

Post autor: tomek_92 »

Więc bardzo się ciesze. Nie jestem sam. Jak będzie stół będe miał z kim grać. Ja też oglądam snooker na eurosporcie.
Ktoś napisał w dziale 'nasze miasto' o klubie bilardowo-snookerowym, czy ma to szanse powodzenia i że ma na to kase, ale to było już dawno. Czy wie ktoś czy ruszyło coś w tym kierunku?
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Re: Kręgielnia

Post autor: deithwen »

Przyznaje ze jak ogladam snookera to zasypiam...ale moze warto zrezygnowac z czesci stolow bilardowych na rzecz snokera:)
tomek_92
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2009, 17:32

Re: Kręgielnia

Post autor: tomek_92 »

Oczywiście, że warto :D . Fakt czasami mecze są nudne, ale nie wtedy gdy gra O'Sullivan. Wpisz w wyszukiwarce najszybszy break maksymalny, a napewno nie zaśniesz.
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Re: Kręgielnia

Post autor: deithwen »

Powarznie to przemysle,
A co do tego kryzysu, planowane sa jakies masowe zwolnienia?
sylwek123
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:36
Lokalizacja: O-ka

Re: Kręgielnia

Post autor: sylwek123 »

Przyznam ze tylko raz gralem w kregle i czekam niecierpliwie kiedy bedzie ten drugi :), super zabawa, napewno od czasu do czasu bede wpadal ze znajomymi, do tego oczywiscie aby mozna bylo pifko wypic, (dla palaczy oddzielna palarnia, albo cos w tym rodzaju, bo napewno bedzie tam przychodzilo rowniez duzo ludzi nie palaczy), bilard-spoko, snooker, niby nieznam, ale chetnie bym sprobowal, i jest jeszcze taka fajna gra (niewiem jak to sie nazywa), jest stol, jakby bilardowy, ale sporo mniejszy, i jednoczesnie gra 2 ludzi, odbijaja taki plaski krazek i musza go wbic przeciwnikowi w "dziure" po jego stronie, rowniez swietna zabawa przy tym, ogolnie swietny pomysl i napewno byc wyszedl na swoim, czekam realizacji i pozdrawiam !!
ODPOWIEDZ