Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

Post autor: setme3 »

Wiem, że dużo podobnych tematów już było, ale mnie interesują konkrety:
Zespół - na żywo czy z minidysku?
Cena - dolna granica cenowa, za zespół grający z minidysku
Cena - za zespół grający na żywo

Wiem, że mały ułamek zespołów gra na żywo całą imprezę. Reszta to granie z tzw. "parapetu".
Moim zdaniem, jeśli mam wziąć zespół, który po za ciekawym "wodzirejstwem" nie zaprezentuje nic nadzwyczajnego, udając że gra, a w rzeczywistości tylko naciska klawisze (albo nawet nie :devil: ), to wolę wziąć DJ-a, który się nie wczuwa, że niby potrafi grać na instrumencie, a do tego poprowadzi oczepiny. Najistotniejsze, że skasuje za wszystko połowę ceny zespołu. A i kawałeczki będę miał w oryginalnym wykonaniu, które każdy zna i lubi :jupi:
...set me free...
rysiek ochódzki
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 gru 2008, 14:33

Re: Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

Post autor: rysiek ochódzki »

CHCIWY DWA RAZY TRACI!!!

Nie stać cię na porządne weselicho to nie rób wiochy, weź cichy ślub , najbliższa rodzina ,kolacja w lokalu i już!
A jak juz tak bardzo pragniesz tańcow to najtaniej będzie jak nagrasz coś na mp3 podłączysz do wieży , wujek będzie za dj'a , a oczepiny ktoś tam zawsze poprowadzi no i dobrze żeby impreza była latem to zrobisz na świeżym powietrzu to i za lokal nie zapłacisz....
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

Post autor: bartek1030 »

D-ja średnio polecam kolega miał wesele to się mu się "didżej" napił że ledwo oczepiny prowadził a i puszczał sporo techno więc brać D-ja nie radzę :P
Obrazek
kokoszka
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2008, 23:37

Re: Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

Post autor: kokoszka »

Ja także dja nie polecam, podobno ludzie źle się bawia, szczególnie starsi ... a z tego co się orientowałam (sama mam wesele) to koszt DJa nie jest dużo niższy od zespołu - a często taki sam:(
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Re: Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

Post autor: setme3 »

Didżej didżejowi nie równy. Zespołów też jedną miarą nie mierzymy :wink:
Nie znalazłem takiego, który skasuje tyle co zespół.
...set me free...
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

Post autor: bartek1030 »

D-ej kolegi wziął połowę tego co zespół oczywiście za takie wesele trochę mu obciął z zarobku
Obrazek
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

Post autor: kasia pelasia »

Ja za 6 osobowy zespół, grający na żywo w Czerwcu 2008 płaciłam 2500 zł
Karna2102
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2008, 19:27

Re: Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

Post autor: Karna2102 »

Zespół który gra na żywo takie jak Remont, Nixon to 3200 i 2500+ koszty dojazdy+ jak się chce w domu u młodych np. masz weselny. A pozostałe to róznie ja dzwoniłam do kilku np. Skarabeusz, Medium, Texonic, Impact, Foton to od 1700 do 2200 zalezy który i to sa ceny na ten rok bo szukałm zespołu na listopad
Chris
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2009, 20:15

Re: Ceny zespołów weselnych, a moze DJ?

Post autor: Chris »

kokoszka i bartek macie blade pojęcie o pracy profesjonalnego DJ-wodzireja. Nachlać to może się amator, który przypadkowo znalazł się za konsolą podczas wesela bo znajomi go poprosili. Żaden wodzirej, który zawodowo zajmuje się prowadzeniem imprez nie nadużywa alkoholu. Owszem może wypić jeden lub dwa kieliszki dla poprawy nastroju ... Cena to mniej niż połowa dobrego zespołu bo dla mnie dobry zespól to taki, który się ceni gdyż może sobie na to pozwolić i kasuje powyżej 2000 zł. Prezenter nie ściemnia że gra na żywo tak jak zespoły, które w zdecydowanej większości ułatwiają sobie pracę minidyskami, I-podami, a niektóre pełnym playback'iem.
Nieprawdą też jest że starsze pokolenie źle się bawi podczas przyjęcia prowadzonego przez prezentera. Wszystko moi drodzy zależy od umiejętności, od szerokiego wachlarza repertuaru, od dodatkowych zabaw i rekwizytów, które profesjonalny wodzirej posiada.

To tyle

Pozdrowienia dla Ostrołęki

Chris
ODPOWIEDZ