Elita i osoby tam przebywające

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
moniek_20
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009, 21:58

Elita i osoby tam przebywające

Post autor: moniek_20 »

Chciałabym poznać opinie na temat pubu elita .
Co myślicie na temat tego miejsca ?


Nie wiem czy tylko ja mam z tym problem . Ale zauważyłam że od pewnego czasu większość osób tam przebywających to młodzież moim zdaniem nie zawsze pełnoletnia .
Z fajnego klubu to miejsce zaczyna się zmieniać w jakąś splunę dla małolatów .
Naprawdę to jest jedno z niewielu porządnych miejsc w ostrołęce i boli mnie fakt co się dzieje z tym miejscem .

Nie wiem czy tylko ja mam z tym problem czy ktoś jeszcze podziela moją opinię ?
Co wy na to >
Proszę o opinię

Dzięki
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: DziQ »

Widać inteligentna odpowiedź 8) autor tematu ma chyba racje :D ja wole inne puby dlatego na ten temat się nie wypowiadam.
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: erOs »

Zgadzam sie z Tobą widze tam pelno osob ktorych nie ma nawet 17 lat.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: major »

W elicie konkretna ekipa jest w okresie świątecznym i w weekendy.... Faktycznie boli to ze coraz więcej jest tam szczeniaków którzy jeszcze nawet nie maja 17 lat. Ten lokal swojego czasu był chyba najlepszy na mieście a teraz robi sie szmira :( mam nadzieje ze wrócą czasy świetności tego lokalu :D
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: kasia pelasia »

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Z tego też powodu coraz rzadziej tam bywam. Jeszcze w okresie Świąt jest lepiej ale na co dzien młolaty.
moniek_20
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009, 21:58

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: moniek_20 »

Tak przy okazji to muszę się przyznać że od kiedy jestem bywalcem tego miejsca jeszcze nigdy nie byłam świadkiem sytuacji w której ktoś od kogoś zażądał dowód osobisty .

Przykra sprawa
Jedyna nadzieja że właścicielka to przeczyta i da jej to do myślenia
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: gutek »

moniek_20 pisze:Tak przy okazji to muszę się przyznać że od kiedy jestem bywalcem tego miejsca jeszcze nigdy nie byłam świadkiem sytuacji w której ktoś od kogoś zażądał dowód osobisty .

Przykra sprawa
Jedyna nadzieja że właścicielka to przeczyta i da jej to do myślenia

moniek i obyś miał rację z tą właścicielką........
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: Y@rosh »

co się dziwić że małolaty chodza do elity jak tylko oni pozostali w tym mieście... Na mnie zapewne też narzekali jak byłem w ich wieku, tak że to normalka, niech se chodzą (o ile maja 18 lat ;p) przynajmniej jest na czym oko zawiesić jak przyjdą jakieś fajne pupy 8)
moniek_20
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009, 21:58

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: moniek_20 »

żeby mieli 18 lat to rozumiem .
Ale uwierz mi że nie wszyscy mają .
część tych osób kojarzyłam i po prostu wiem że nie powinny przebywać w tym miejscu ale cóż ....
sheep1992
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2009, 23:18

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: sheep1992 »

ale o co wam chodzi? że zajmujemy wam stolik? że pijemy i palimy na równi z wami? tak bardzo dbacie o nasze życie i zdrowie? nie wierze.

jestem niepełnoletnia i często bywam w elicie, bo to jedyny lokal w ostrołęce, gdzie mogę posiedzieć i pośmiać się ze znajomymi nie będąc zapytana o dowód ani nie narażając się o chamskie zaczepki ze strony prostaków, którzy, o ironio, są pełnoletni i do nich się nikt nie czepia, że tam przebywają, skutecznie psując humor innym i popisując się wulgarnym słownictwem i zachowaniem. my licealiści naprawdę umiemy się zachować, nie jednokrotnie duzo lepiej niż dorośli. póki nasi rodzice wyrażają zgodę na naszą obecnośc w pubie, to ja nie widze problemu.

a tak z innej strony: w Ostrołęce nie ma miejsca, gdzie ja - siedemnastolatka - mogę posiedzieć, miło spędzić czas albo potańczyć oprócz kawiarni, które chociaż mają swój urok, to nie zawsze wystarczają. lepiej, żebyśmy stali po klatkach, pili w garażach albo piwnicach? w pubie to przynajmniej mamy jakieś hamulce, żeby się nie upić i nie narobić sobie wstydu. lepiej, żeby starsze panie bały się po zmroku wyjść z domu, bo pod blokiem stoi "grupa pijanych wyrostków"? nie sądzę.

podsumowując, dopóki nie zostanie stworzone miejce, gdzie możemy tańczyć i bawić się (nie mówię pić czy palić, nie namawiam nikogo do przestępstwa) to liczcie się z tym, że będziemy obecni w Elicie, Warowni i innych miejscach rozrywki. przywilejem tego wieku jest chęć do zabawy, towarzystwa i przeżywania przygód, nie możecie nam tego zabronić.

a poza tym, nigdy nie mięliście 16 - 17 lat?

pozdrawiam,
S
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: GlowA »

hmm w sumie nie oszukujmy się w naszym pięknym mieście sfera rozrywki nie jest zbyt bogata , nie ma pożądanego klubu , pubu w sumie też co do Elity czasem tam bywam i jedna kwestia co mnie strasznie drażni to beznadziejny poziom sanitarny klubu ... nie ma podziału na toalety męska , damska poziom czystości warunków tam panujących pozostawia wiele do życzenia , kurki od ciepłej wody wykręcone ?? i czemu tylko dwie toalety gdzie jest tylko jedna muszla żadnego pisuaru , ostatnio byłem jak było dużo ludzi to myślałem że podczas czekania w kolejce zleje się w gacie ...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: Y@rosh »

hehhe, :D, podzielam waść 8)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: Qrzysio »

Nie wiem od czego to zależy, ale dziś w piątek było tam niewiele osób. Oczywiście jak zwykle brzydko pachniało papierosami. Ten lokal wśród niepalących, których jest coraz więcej, raczej nie znajdzie uznania.
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: Dyw »

Ojeju, bo młodzi palą i piją, a do tego w Elicie... Straszne! Proponuję utworzyc klub seniora, gdzie wjazd będzie od co najmniej 23 roku życia.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: Y@rosh »

ci co palą w jakiś sposób są odpowiedzialni za raka płuc u osób trzecich, także nie ma się z czego śmiać tylko pomyśleć nad wydzieleniem miejsca dla palących na..... zewnątrz ..... ogólnie Elita jest spoko...
sheep1992
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2009, 23:18

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: sheep1992 »

jak nie chcesz być "biernym palaczem" to nie chodź po pubach, tylko siedź w domu przed telewizorem z piwem w ręku
sss
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2009, 21:15

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: sss »

witam moim zdaniem to zawsze znajdzie sie jakies za i przeciw to znaczy jednemu bedzie odpowiadalo a 2 nie bywam w ELICE i uwazam ze to co piszecie ze chodza tam coraz mlodsi to nie zalezy czy ma sie 19 czy 30 lat chodzi o kulture jak ktos jest bez obycia nie robi ruznicy wieku jak on sie zachowa powiecmy szczeze osoby starsze tak samo potrafia trzode zrobic a co do kupowania nieletnich piwa nie wiem bylem kilka razy swiadkiem jak proszono bylo osoby o okazanie dowodu wiec moze jak ktos sie wystroi i wyglada na 25 lat to mu sie upieklo a co do palenia i dymu to nie ma tam jak podzielic na palacych i nie palacych a jak by trzeba bylo wychodzic na zewnatrz palic to tez by byl problem dla tych co pala takze moje zdanie jest takie ze jak by bylo inaczej niz teraz to dla innych by bylo zle zawsze cos sie znajdzie tak to lokal uwazam za spoko a to kto jak sie zachowuje to swadczy o nim i naprawde nie ma to znaczenia w jakim wieku sie jest jeden jest taki a drugi inny chodze tam napic sie i pobyc ze znajomymi a nie jak stara przekupka obserwowac kto jak i zkim )))))))))
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: Lecter »

Odwieczny problem strasznych obyczajów i zachowania młodzieży, dotyczył już starożytnej Grecji, więc topic mało oryginalny, ale dowodzi starzenia się forumowiczów :) Z obserwacji - więcej piją i rozrabiają dorośli. No zaraz zaczniemy moralizować ? Idealny byłby lokal tylko dla osób poniżej 18 lat? Chyba nie :wink:
werewolv
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 lut 2010, 13:32

Re: Elita i osoby tam przebywające

Post autor: werewolv »

O ludzie a co wam przeszkadza że siedzą, gdzie mają siedzieć z obserwacji to Ci starsi częściej robią bydło.
ODPOWIEDZ