Ostrołęckie dyskoteki

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
pazik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:26

Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: pazik »

Wczoraj wieczorem po długim namyśle, którą dyskotekie wybrać aby fajnie spędzić ostatki wybrałem elbe. Zresztą co tu długo się zastanawiać jaki i tak nie ma w czym wybierać za bardzo. Kiss był kiedyś fajnym lokalem ale strasznie się zepsuł, kiedyś się tam ludzie fajnie bawili a teraz tam jest siedlisko taniego lansu "z nikim nie pogadasz" większość dziewczyn z zadartym nosem do góry, a chlopacy udają gangsterów(porażka). Na temat starej chaty było już za dużo temetów wiec nie ma co komentować. Wracając więc do elby- sądziłem,ze przynajmniej tam spotka się ludzi z klasą, ludzi którzy potrafią się bawić i co wcale nie przecze, ponieważ 3/4 ludzi tam przebywających tacy są. Bawiłem sie fajnie, wszystko pięknie ładnie, nawet zdołalem przymknąc oko na 1/4 czyli szumowina. Jednak co się okazało już około północy jakiś gościu dostał szklanką w twarz od reprezentanta 1/4. Niechciałbym aby cos takiego stało się mi albo któremuś z moich znajomych. Więc pozostają chyba tylko domowki, lub SELEKCJA!!!
Ja nie wiem co sie dzieje z tymi ludzmi! totalne chamstwo wszędzie!
Pozdrawiam
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: bobo92bobo »

Skoro wszedzie chamstwo to najlepiej zostac w domu, zaprosic znajomych do siebie i zrobic imprezke
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: Infom »

elba miejsc 50 bylo 300 , normalnie przejsc nie mozna bylo nawet piwo kupic to stac trzeba bylo i stac nie mowiac juz o tanczeniu
MrocznyRzeźnik
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2008, 15:05

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: MrocznyRzeźnik »

Samo słowo "dyskoteka" odnosi się chyba bardziej do wiejskich zabaw[wybitna nazwa (byłego?!) Performanc Klubu w Kamiance\Lipiance(? ) i jest jak najbardziej trafne co do ostrołęckich lokali bo to praktycznie to samo. Mamy 60tys. ludzi i nie ma tu nawet jednego porządnego czy chociażby niezłego klubu. Chociaż sądzę ,że nawet gdyby powstał to szybko zostałby opanowany przez element wychowany właśnie na wiejskich i WIEJSKOmiejskich dyskotekach.
O shit!
flower
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: flower »

Selekcja!!! Tylko to coś zmieni...
MrocznyRzeźnik
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2008, 15:05

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: MrocznyRzeźnik »

Zawsze jest wyjście- nie chodzić tam lepiej zrobić domówkę w dobrym towarzystwie niż oglądać to co się tam dzieje lub uczestniczyć w tym żenadzie. Parada wieśniaków, założyć im chomąto i zaprząc w kierat, na pole puścić i niech działają.
O shit!
MrocznyRzeźnik
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2008, 15:05

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: MrocznyRzeźnik »

Domówka lepsza. Jak pomyślę o starej chacie to aż mnie przegina i włącza się niekontrolowany odruch wymiotny. To jest prawdziwa "mniejska" dyskoteka a z tym parkingiem obok myjni to już centralnie dali d**y :crazy: szczególnie , że jest to "strzeżony" parking za który się płaci. Prawdą jest że gościu który tego majdanu pilnuje i przyjmuje gotówę za parking w razie jakichkolwiek problemów, a pewnie nawet zanim by się zaczęły siedziałby już na chacie :P . Druga sprawa to rozplanowanie tego parkingu, głównie chodzi mi o wjazd i wejście zarazem, są tak blisko wejścia do tej nory , że to poezja. Właścicielowi chodzi tylko o łupienie kaski. Parking płatny, szatnia płatna, wejście płatne wszystko. To jest bieda na maxa. I jeszcze ,żeby oni coś reprezentowali... Żenada :ass:
O shit!
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: Infom »

to co w ogole istanieje ta stara chata jeszcze? ale nie mówcie ze jest parking płatny? buhaha we wlaściecl ogarnij sie
imagination _
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2009, 14:15

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: imagination _ »

Pewnie, że istnieje - niestety :| Dalej jest rozpowszechniana żena i nie rozumiem ludzi, którzy uczeszczają na takie typu rozrywki, zwłaszcza, że Stara chata nic soba nie reprezentuje, szkoda tylko tego terenu na którym powstala :!:
set me free ...
pazik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:26

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: pazik »

To co tak naprawde nam zostało??nic!!! nie bede wspominal juz o ibizie i vanilli clubie!sami degeneraci!Porazka totalna! co prawda w łomży jest jeden wg. mnie dobry, kulturalny klub Jam'a, tylko co prawda za maly.Czy nie potrafia u nas nic wymyslec lub zmienic koncepcję jakiegos dotychczasowego ostroleckiego klubu?byc moze było by mniej ludzi ale za to z klasą!albo kto wie moze gdyby sie zmieniło, ze było by lepiej przychodziło by wiecej ludzi, bo znam duzo osób co nie chodzą na nasze "dyski" bo jest beznadziejnie!! zostawiło by wiecej kasy ale chcialoby sie bawic dobrze i kulturalnie.Mam nadzieje,ze w ostrolece wkoncu to się zmieni i będzie mozna się w jakimś klubie dobrze pobawic!
Jeszce jest jeden aspekt. Duzo jest starszych ludzi co by tez chciało sie dobrze pobawic, a nie ma takiego dla nich klubu. Fajnie jakby powstał taki klub z muzyka z lat 60,70,80,90. Sam bym tam nie raz zawitał :)
pozdrawiam
MrocznyRzeźnik
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2008, 15:05

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: MrocznyRzeźnik »

pazik pisze:Czy nie potrafia u nas nic wymyslec lub zmienic koncepcję jakiegos dotychczasowego ostroleckiego klubu?

Jeszce jest jeden aspekt. Duzo jest starszych ludzi co by tez chciało sie dobrze pobawic, a nie ma takiego dla nich klubu. Fajnie jakby powstał taki klub z muzyka z lat 60,70,80,90. Sam bym tam nie raz zawitał :)
pozdrawiam
bu

Ad.1. W Ostrołęce NIE MA klubu a co dopiero klubów

Ad.2. Popieram w Starej ostatni raz jak byłem to 50-latkowie wywijali przy techno... Wygląda to conajmniej śmiesznie.
O shit!
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: Soul »

Ja też bym chętnie poszła do klubu gdzie leciała by muzyka z lat 50 lub 60 w stylu retro wystrój etc a nie tylko jakieś przytupaje
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Ostrołęckie dyskoteki

Post autor: Y@rosh »

pazik pisze:Czy nie potrafia u nas nic wymyslec lub zmienic koncepcję jakiegos dotychczasowego ostroleckiego klubu?
bo u nas nie ma klyjenta co by wyłożył kasę na PORZĄDNY lokal, i nie ma też takiego klyjenta co ma łeb do takiego interesu czyly - fajny ale nie cukierkowo przesadzony wystrój, dobra muza czyly wiadomo jaka, selekcja aby oddzielić chamstwo od normalnych ludzi no i tym podobne ....
ODPOWIEDZ