bilard w ostrołece

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

bilard w ostrołece

Post autor: bobo92bobo »

gdzie w ostrołece mozna pograc w bilard i w jakich mniej wiecej cenach
a_bia
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2009, 13:45

Re: bilard w ostrołece

Post autor: a_bia »

hm...prawie wszędzie.
np. warownia czyli daewoo,303 ul.goworowska,
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: bilard w ostrołece

Post autor: bobo92bobo »

a w jakich cenach??
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: bilard w ostrołece

Post autor: uzytkownik »

w hotelu hubus kolo ostroleki ale drogo;/(15 zl za partyjke chyba)
a_bia
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2009, 13:45

Re: bilard w ostrołece

Post autor: a_bia »

a w warowni jest chyba 10 zł za godzine a w 303 jest 2 zł za partyjkę
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: bilard w ostrołece

Post autor: Qrzysio »

303 - 2zł za partyjkę, stoły są w tak słabym stanie, że nawet piwa na nich nie chciałbym postawić.

Warownia - chyba 12zł za godz. - stół jak najbardziej ok. Czasami koncówki kijów sa zepsute ale obsługa szybko wymienia.

Elita - 10zł za godzinę. Stół bardzo dobry, czasami problem z miejscem gdy hest dużo ludzi, ale ogólnie to jeden z najlepszych lokali na bilard.

Papugi - 10zł za godz. Najlepszy stół, najwięcej miejsca. Więcej nie trzeba pisać.

Pegaz (Pod "Kissem") - na żetony, ceny nie pamiętam, jakość poniżej wszelkich standardów.

Bazyliszek na os. Centrum - ktoś był?

Nad Narwią - gdy był jeszcze Titanic było super. Teraz nie wiem.

Hubus - nie byłem.

Zna ktoś jeszcze inne lokale? Jesli tak to dopiszcie.
tomek_92
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2009, 17:32

Re: bilard w ostrołece

Post autor: tomek_92 »

Ja byłem tylko pod papugą i tam jest bardzo fajnie. Chciałbym chodzić w weekendy na bilard ale nie mam z kim.
Czy w ''Nad Narwią'' są jakieś stoły?
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Re: bilard w ostrołece

Post autor: deithwen »

Ja planuje kregielnie z bilardem i snookerem.
Meczy mnie tylko jedna mysl....czy isc na latwizne i kupic tanie i co idzie w parze lipne czy sie szarpnac na lepsze, profesjonalne stoly.
Co wogole sadzicie o standardzie stołow w oce?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: bilard w ostrołece

Post autor: Qrzysio »

To co napisałem kilka postów wyżej. Lepszy stół dłużej postoi, lepiej się gra. I niech nawet będzie o 2zł droższy niż u konkurencji.
tomek_92
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2009, 17:32

Re: bilard w ostrołece

Post autor: tomek_92 »

Wydaje mi się, że nie muszą być to jakieś super, nowe stoliki, ale żeby było ich trochę więcej i były w miarę dobre. Jeśli będzie ich mniej, ale będą lepsze to też nie będe miał pretensji. Jak już we wcześniejszych tematach pisałem mi zależy żeby było kilka stołów do snookera. Dobre stoły do bilarda można kupić za około 3-4 tysiaki. Jednak stoły do snookera są już dużo droższe, bo dobrej klasy kosztują około 12 tys. ale widziałem nawet w cenie od 4-7 tys. i takie też powinny być niezłe. Ile stołów zamierzasz kupić?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: bilard w ostrołece

Post autor: Qrzysio »

tomek_92 chyba sam nie czytasz, tego co piszesz, ale rozumiem, że numer w nicku to nie przypadek. W pierwszym zdaniu sam sobie zaprzeczasz.

Z cenami też się nie wysiliłeś. Za 3 tys. zł stół to nie do bilarda. Co najwyżej do bilardzika.
deithwen
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:44

Re: bilard w ostrołece

Post autor: deithwen »

Myslalem o 2 bilardowych i jeden do snookera.
No bilard to tak 5000-6500 tysiaca, a snooker to jeszcze sie nie orietowalem ale tylko 1 narazie:( :(
tomek_92
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2009, 17:32

Re: bilard w ostrołece

Post autor: tomek_92 »

Racja 3 tysiące to może być za mało na dobry stół, ale widziałem używane stoły w takiej cenie, jednak ich jakość nie jest pewna. Lepiej wydać te 5-6 i zakupić lepsze, przyznaję racje.
Na początek 3 stoły to i tak nieźle :)
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: bilard w ostrołece

Post autor: palipies »

stół do snookera w ostrołęce-a to dobre, do niedawna w Polsce było kilkanaście stołów do uprawiania tego sportu,ale bez wątpienia ostrołęcka szkoła snookera jest tak liczna,że byłoby dużo chętnych zagrać w niego,
a wracając do tematu wg mnie najlepsze stoły są w diavollo-stół bardzo dobrej jakości,kije trochę mniej,ale gra się dużo ciężej niżeli np. w elicie,a chyba z tego względu,że stół w diavollo jest troszeczkę większy i jest w lepszym stanie technicznym,nie zapominajmy również o stole w gibonie,nie grałem tam od dwóch lat,ale jakość tego stołu była poza wszelką kontrolą,chociaż na swój sposób miało to swój urok i zapewne nadal ma,gdyż wciąż jest ten sam stół.
kaktusiak
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2009, 8:56

Re: bilard w ostrołece

Post autor: kaktusiak »

W pubie Adrenalina (stary Gibon) jest stół 9-cio stopowy czyli największy do bilarda. Zmienione jest na nim sukno wiec gra się dobrze. Kije też mają nowe i końcówki jak są już zjechane to obsługa zmienia szybko i bezproblemowo. :)
ODPOWIEDZ