Klubowa impreza "plenerowa" w ostrołęce....

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

mArCiNq pisze:
kueRten pisze:pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą co dobre
dla każdego dobre jest co innego ale to tak na marginesie :P
Taki margines właśnie miałem na myśli..

btw: shapeshifters !r0x.
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

kueRten pisze:Tak się zastanawiam dlaczego tak upodobały sobie wiochy "techno" Kolejny booom po disco polo. Ostrołęka tak się bawi.. (czyt. prawie w ogóle) bo nie ma miejsca gdzie leciałaby normalna muzyka. Hmm... osobiscie lubie sie czasami pobawic przy takiej muzyce, ale zeby byla urozmaicona. Niestety nie jest. Szkoda, ale po prostu techno wychowało ludzi.. no i klapki na oczy.. 0 horyzontow ;o Ogolnie ubolewam, że nie ma w naszym regionie żadnego normalnego klubu z dobrą muzyką..

btw; szanuje ludzi, którzy słuchają techno :) sam czasami wrzuce jakaś płytkę.. ale wole się bawić przy innej muzyce.. pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą co dobre :)
Tia, czytaj mój post wyżej.

btw. może chodzi Ci o Timo Maas - Shifter... refren: shif shifters itd...

:wink:
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

Nie nie chodziło mi o utwór - Lola's Theme ;)

Tak w ogóle w takich mieścinach nie występuję selekcja, bo i tak mało osób się bawi.. Ludzi do klubów można przyciągnąć dobrą muzyką. Są ludzie, którzy zwiększyli frekwencje. Po prostu musi powstać dobry klub z odpowiednią muzyką.. było by bardzo miło.. Z drugiej strony, myśle, iż większość ostrołęczan przestawiło się na świrowanie i byłoby ciężko.. zresztą w ciagu 2004 nasze miasto opuściło ponad 2tyś ludzi. Wszystko mówi za siebie..

Slick Rick - da rulaaaaa!! hot 97mix (:
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

kueRten pisze:nie ma miejsca gdzie leciałaby normalna muzyka. [...]
Normalna muzyka to pojęcie wględne, bo np. ja za normalną muzykę uznaję Perfekt, Lady Pank, Tine Turner czy Boba Marleya :wink:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Fett pisze:
kueRten pisze:nie ma miejsca gdzie leciałaby normalna muzyka. [...]
Normalna muzyka to pojęcie wględne, bo np. ja za normalną muzykę uznaję Perfekt, Lady Pank, Tine Turner czy Boba Marleya :wink:
No i tak ma być, każdy woli coś innego.....tylko że takich kapel jak Ldy Punk można częściej słuchać w ostrołęce
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Zdradź mi gdzie :P Bo jakoś o miejscu, gdzie taką muzykę często puszczają nie słyszałem... :wink:
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

emsi pisze:tu kieruję do stewarda:
Pisząc piksa, gwizdki itd. kieruj to do euro trance'u, pop dance (muzyka ATB, z resztą ten wykonawca sam tak powiedział, że tworzy pop dance do przytupów w dyskotekach), Hopla, Ekwador, Terminal i inne takie balety, nie wspomne już o Q-limaxie.
i tak nadal podtrzymuje swoje zdanie o tym ze impreza techno w plenerze [takim jak scena przy handlowcach] to wielka pomyłka.. :? a czy będą biegać z gwizdkami czy nie to juz inna sprawa :wink: poprostu nie lubię oglądać 13 latek w stringach i białych portkach :?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

kueRten pisze:steward, a jakie masz doswiadczenia odnosnie imprez techno? Wszedzie *****, gwizdki i rekawiczki :puke: Jestem za taką imprezą, ale z prawdziwego zdarzenia, bo u nas techno powinno się nazywać techno-polo.
mam doświadczenie tylko z ostrołęckich klubow, dlatego moze mam takie złe doświadczenia :wink: ale no powiedz mi kuerten jak sobie wyobrazasz taką impreze na scenie przy handlowcach :?: starsi ludzie spacerujący po deptaku czy jedzący w spokoju lody.. a tu grupka dzieciakow bawiacych sie przy techno... troszke mi to kontrastuje ze sobą.. :?
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

steward pisze:starsi ludzie spacerujący po deptaku czy jedzący w spokoju lody.. a tu grupka dzieciakow bawiacych sie przy techno... troszke mi to kontrastuje ze sobą..
A jak jest koncert rockowy i grupka dzieciaków z długimi włosami skaczą i odpychają się (to chyba ich taniec :P ), to co jest wszystko OK :?: Więc jeśli jest rock, czy tam coś do tego podobne, to dlaczego nie może być muzyki klubowej :?:
...set me free...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

setme3 pisze:
steward pisze:starsi ludzie spacerujący po deptaku czy jedzący w spokoju lody.. a tu grupka dzieciakow bawiacych sie przy techno... troszke mi to kontrastuje ze sobą..
A jak jest koncert rockowy i grupka dzieciaków z długimi włosami skaczą i odpychają się (to chyba ich taniec :P ), to co jest wszystko OK :?: Więc jeśli jest rock, czy tam coś do tego podobne, to dlaczego nie może być muzyki klubowej :?:
popieram,popieram....i nadodatek oblewają sie browarem.. 8) :-)

do steward: apropo techno,nie wiem ile można juz mówić o tym że techno nie istnieje w o-ce.... kiedys w Bazie grali....
pozdrawiam...
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

co do tego tańca tych brudasów to macie rację.. chcecie tak koniecznie tego plenerowego techno :?: ok zróbcie i zobaczcie czy cokolwiek z tego wyjdzie... a ze ja mam obawy co do takiej imprezy to juz moja sprawa :wink:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

ale muzyka klubowa to nie tylko techno.....chodzi mi głównie o hałs i lżejsze klimaty (d"n"bass breakbeat czy progress-y)
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

biadolenie.. steward: byles chociaz na 3 imprezach w Ostoi rok temu?! Przeciez to jest plener a bylo tam 800 osob prosze ja Ciebie. Wiec mi tu nie pitol kto bedzie a kto nie. Poza tym przeczytaj moj post na wczesniejszej stronie pod postem emsiego.
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

w najbliższy piątek kolejna impreza z cyklu "KLUBOWE GRANIE w Karczmie Kurpiowskiej OSTOJA" zagrają w klimatch house: QUEST, SZU, VAMPIRE, / uwaga nowe nagłośnienie !/ panie wstęp wolny, panowie 5 zł. zapraszam :-)
Natomiast 1 lipca /piątek/ na dobry początek Wakacji zagrają dj z agencji SENTENCE - miedzy innymi DJ MAY-ONE.
Awatar użytkownika
laif69
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:16
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: laif69 »

jak dla mnie to z cal apewnosci apowinny sie odbywac imprezy plenerowe bo sa odjechane na maxa :D
nie potrzebuje seksu,życie rucha mnie codziennie.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

steward pisze:jak sobie wyobrazasz taką impreze na scenie przy handlowcach starsi ludzie spacerujący po deptaku czy jedzący w spokoju lody..
Czy jedyny plener w Ostrołęce to według Ciebie scena przy Handlowcach ?? Jest wiele miejsc, gdzie można by zrobić tego typu sprawę bez włażenia w drogę dziadkom i matkom z dziećmi... Tyle, że znając ostrołęckie zapały cały ten plener skończy się na gadaniu , podobnie jak to było z imprezą w Nowogrodzie...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Ex Hoppler pisze:
steward pisze:jak sobie wyobrazasz taką impreze na scenie przy handlowcach starsi ludzie spacerujący po deptaku czy jedzący w spokoju lody..
Czy jedyny plener w Ostrołęce to według Ciebie scena przy Handlowcach ?? Jest wiele miejsc, gdzie można by zrobić tego typu sprawę bez włażenia w drogę dziadkom i matkom z dziećmi... Tyle, że znając ostrołęckie zapały cały ten plener skończy się na gadaniu , podobnie jak to było z imprezą w Nowogrodzie...
a co miało niby być w Nowogrodzie...?
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Coś tam X-club z Atomem dumali nad zrobieniem party pod chmurką z Uniting Nations na czele grajków... Miało być fajnie :(
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

GSS pisze:biadolenie.. steward: byles chociaz na 3 imprezach w Ostoi rok temu?!
Ja bylem na jednej :lol: Muhahahahahahah to byla porazka na skale swiatowa. Przyszlo 10 gimnazjalistek i kilku buraków.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Czuly/Narew88 pisze:
GSS pisze:biadolenie.. steward: byles chociaz na 3 imprezach w Ostoi rok temu?!
Ja bylem na jednej :lol: Muhahahahahahah to byla porazka na skale swiatowa. Przyszlo 10 gimnazjalistek i kilku buraków.
No teraz widzisz jaką rozwiniętą muzycznie mamy młodzierz...:-)
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

Witam i zapraszam w najbliższy piątek 1 lipca do KARCZMY KURPIOWSKIEJ OSTOJA na imprezę TRANCE - MUSIC. W klimatach muzyki przedewszystkim trance (choć niezabraknie, house, techno, break) zagrają dj'e z agencji SENTENCE Warszawa - MAY-ONE, KAMIL, oraz QUEST:-), VAMPIRE, SZU, JAROSH.
wstep 5zł. - panie wstęp wolny do godz. 22.00! :-)
ODPOWIEDZ