Soboty w "Coloseum"

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Soboty w "Coloseum"

Post autor: oleandra »

Czy ktos mogłby udzielic mi info na temat muzyki w coloseum w sobotę???czy jest to wogule normalna dyskoteka czy dancingi?
elgie
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2009, 9:45

Re: COLOSEUM

Post autor: elgie »

graja na zmiane co godzina Dj i zespol.. osobiscie polecam bo jest fajna atmosferka
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: COLOSEUM

Post autor: oleandra »

dzieki,a jakiego rodzaju jest muzyka grana przez DJ"a?i w jakim wieku ludzie tam przychodza?
Goosiaa
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2006, 16:51

Re: COLOSEUM

Post autor: Goosiaa »

Może i muzyka w tym klubie jest okej, wystrój na miarę Ostrołęki - znakomity.. tylko jedna rzecz mnie odstrasza od niego - Kultura pracowników... dlatego ja nie polecam.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: COLOSEUM

Post autor: Infom »

muzyka przez dj grana jest ta co leci na vivie :) a w wiek bywalców to w skórcie powiem ze możesz spotkac tam młodszą siostre i brata i gdzieś ba parkecie swoich wujków :) rozmiaitości
smutas
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2009, 14:20
Lokalizacja: Bronx

Re: Soboty w "Coloseum"

Post autor: smutas »

Admin czemu kasujesz posty?Płacą ci za to? Chodzi o to zeby ludzie wiedzieli jaki to chlew jest...POlityczniaku!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Soboty w "Coloseum"

Post autor: Qrzysio »

Krytyka jest dozwolona, ale pisząc przekleństwa i inne niestosowane wyrazy wykazujesz się tylko brakiem kultury i ubogim słownictwem.
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Soboty w "Coloseum"

Post autor: GlowA »

Ja wyrażę swoje zdanie na temat imprez sobotnich w "Coloseum" jak dla mnie dla klubowicza co widział i bywał na imprezach sporo większego kalibru nie tylko w Polsce , muza serwowana przez Dj jak dla mnie totalne dno nawet nie wiem do jakiego gatunku muzyki elektronicznej to przydzielić hmm nie wiem może "techno polo" ... nie oceniam zespołu bo nie jestem zwolennikiem tego rodzaju brzmień , mam czas aby wyjść na browar. Napisze że byłem dziś tam na imprezie i po raz ostatni na pewno.
ODPOWIEDZ