Filmik ze Starej Chaty.. z piątku.. :) zasysać :)

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

HAHAA glopota ludzka nie zna granic :cry:
Open Your Eyes Open Your Mind
kaniut
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:31

Post autor: kaniut »

HAHAA chcialbym z toba porozmawiać na żywo bede piatek w starej chacie, jezeli chcesz pokazac swoje uwagi co do osoby raqa lub filmiku ktory zostal stowrzony i masz na tyle odwagi zeby sie pokazac na zywo nie tylko na forum mojej ostroleki to zapraszam. Na forum to wlasnie pisza tacy odwazni jak ty. Przejzalem twoje wszystkie posty i nie daja one nic dobrego tylko caly czas krytyka czegos a co ty takie osiagneles w zyciu? Pochawal sie tym opowiedz a potem krytykuj

filmik jak na 1 raz bomba widac ze skladany byl na szybko i mam nadzieje ze ich bedzie wiecej
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

filmik mi się właśnie ściąga :]

a co do osoby HAHAA to też pozwolę sobie coś napisać. Człowieku jeśli nie podoba ci się filmiknie oglądaj go a takich głupot typu "zabiłbym cię za frajerstwo" to nie pisz bo to jest żałosne poza tym kto chciałby nagrywać twoją twarz ? stary ! przecież jeszcze aparat czy kamera by się popsuła

<rotfl> <szok> !
Apricotta pisze:glopota ludzka nie zna granic
dokładnie
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Qrzysio pisze:Z tego co wiem polskie prawo nikomu nie zabrania nagrywania kogoś. Nawet policjanta na służbie możesz cały czas nagrywać, nie ma on prawa zabronić tobie takiej czynności.
A z tego co ja wiem to nie mozna robic zdjec, nagrywac filmow i publikowac osobom niepubliczyn... chyba ze na masowych imprezach (powyzej 700osob) na ktorym zdjeciu widoczne jest nie mniej niz 3 osoby.

Ps. Filmu nie sciagnalem bo nie mam kodekow, a ja za leniwy jestem zeby zainstalowac. Mimo wszystko chyba fajnie jest zobaczyc jak sie ludzie bawia i zadecydowac czy odnajduje sie na takich imprezach czy nie.

Pozdro JVC :-)
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
RaQ

Post autor: RaQ »

dziękuje za slowa uznania i za pomoc w tworzeniu klimatu jaki panuje w starej chacie i hopli....

ten filmik jest pierwszy i zarazem ostatni jaki nakrecilem..

dziękuje tez Bercikowi bez ktorego nie bylo by tego filmiku..

pozdrawiam i mam nadzieje ze sprawiłem radość i satysfakcje przeciwnikom mojej osoby...
Awatar użytkownika
Bercik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:01
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Post autor: Bercik »

Witam
Co do filmu... Film montowany był przeze Mnie, programem, który automatycznie generuje taki Video Clip pod daną ścieżkę dźwiękową dlatego też niektóre przejścia są nie w pore itd. Dziękuję za słowa uznania oraz za słowa krytyki(czasami mało obiektywne). Polecam obejrzeć filmy i krotsze filmiki, ktore są już dostępne na płycie DVD.
Info dot. płytki u RaQ'a.

Pozdrawiam Bercik
no fear
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

HAHAA chcialbym z toba porozmawiać na żywo bede piatek w starej chacie, jezeli chcesz pokazac swoje uwagi co do osoby raqa lub filmiku ktory zostal stowrzony i masz na tyle odwagi zeby sie pokazac na zywo nie tylko na forum mojej ostroleki to zapraszam. Na forum to wlasnie pisza tacy odwazni jak ty. Przejzalem twoje wszystkie posty i nie daja one nic dobrego tylko caly czas krytyka czegos a co ty takie osiagneles w zyciu? Pochawal sie tym opowiedz a potem krytykuj

filmik jak na 1 raz bomba widac ze skladany byl na szybko i mam nadzieje ze ich bedzie wiecej
eh gościu i tak tego nie zrozumiesz. Jak pewnie wiekszosc osób mnie zna tak i ja ich. Jakoś nie boje się Ciebie i twoich strachów. Pozatym jak bym miał podejsc ( a nie podejde bo sie Ciebie boje ;o ) to i tak bym nie wiedział do kogo. Kaniut wiele mówi.. a napewno Cię opisuje
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Post autor: emsi »

filmik spoko tylko jedno male ale moglo by byc troche jasniej bo niewidac zadobrze :)
kaniut
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:31

Post autor: kaniut »

HAHAA powtarzać sie nie bede jestes przykładem rasowej cioty..
wiecej nie mam zamiaru pisać. cze
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

HAHAA skoncz juz. Mam juz dosc czytania twoich postow krytykujacych innych. Czas dorosnac i zachowywac sie troszke powazniej. :idea:
Open Your Eyes Open Your Mind
Awatar użytkownika
Master
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 paź 2005, 13:27
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Master »

Witam

HAHAA z tego co zauważyłem mamy podobne poglądy na temat pewnej osoby... i się cieszę z tego powodu. Ale miej trochę kultury i taktu w tym co piszesz. Niestety Twoje posty są na bardzo niskim poziomie. Wniosek jeden, pomyśl 10 razy zanim cos napiszesz bo narazie robisz z siebie pośmiewisko.

pozdrawiam,
Free your mind

Tanio ubezpieczenia. Info na priv.
RaQ

Post autor: RaQ »

W imieniu szefostwa Starej Chaty chcialbym podziękować tym którzy wczoraj przybyli i bawili się na maxa .. i przeprosić za brak BaseAttack..

ja od siebie moge dodać ze filmik nr 2 bedzie dostępny niebawem.. i mam nadzieje ze bedzie zdecydowanie lepszy i bardziej dostępny.

BaseAttack bedzie w najbliższym terminie, a Dj Hazel i Dj Matys juz w styczniu.. pzdr
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Kto wczoraj gałw starej chacie?

RaQ'u czemu jak były zyczenia to kierowales się w strone drzwi? Pytam z ciekawosci...
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

RaQ pisze:ten filmik jest pierwszy i zarazem ostatni jaki nakrecilem..
RaQ pisze:ja od siebie moge dodać ze filmik nr 2 bedzie dostępny niebawem.. i mam nadzieje ze bedzie zdecydowanie lepszy i bardziej dostępny.

:?:
Open Your Eyes Open Your Mind
RaQ

Post autor: RaQ »

Apricotta pisze:
RaQ pisze:ten filmik jest pierwszy i zarazem ostatni jaki nakrecilem..
RaQ pisze:ja od siebie moge dodać ze filmik nr 2 bedzie dostępny niebawem.. i mam nadzieje ze bedzie zdecydowanie lepszy i bardziej dostępny.

:?:
heh ja nie kręciłem ;) tym razem :D ja swiętowałem swoje 22 urodziny :))

Qrzysiek nie rozumiem twojego pytania :)
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

Czuly/Narew88 pisze:
Qrzysio pisze:Z tego co wiem polskie prawo nikomu nie zabrania nagrywania kogoś. Nawet policjanta na służbie możesz cały czas nagrywać, nie ma on prawa zabronić tobie takiej czynności.
A z tego co ja wiem to nie mozna robic zdjec, nagrywac filmow i publikowac osobom niepubliczyn... chyba ze na masowych imprezach (powyzej 700osob) na ktorym zdjeciu widoczne jest nie mniej niz 3 osoby.
bardzo ogólnie:
publikować można zdjęcia osób jeśli:
- są to zdjęcia rejstrujące wydarzenie
- gdy widać, że jest do zdjęcie wydarzenia a nie osoby
- a jeśli nie jest to rejestracja to osoba musi wyrazic zgodę

o liczbie jak masowe musi być wydarzenie chyba nie ma wzmianki
jest cienka granica czy zdjęcie jest rejestracją czy portretem

co do policjanta i innych stanowisk publicznych to wręcz wskazane, żeby rejestrować jak spełniają swoją służbę.

Ktoś napisał, że jak ktoś chce to sobie może zrobić zdjęcie/filmik ze starej chaty/klubu/imprezy.
Trzeba mieć zgodę organizatora.

A sam filmik:
szkoda, że z jednego miejsca. zbyt szybkie cięcia. w sumie nie widziałem jak się ludzie bawią, jak wygląda lokal itp.
podobno filmik pełny lepszy niż demóka?
chyba powino być na odwrót.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

RaQ pisze:Dj Hazel i Dj Matys juz w styczniu
to niech Hazel pokaże w styczniu więcej niż poprzednio. słyszałem taki tekst że to co pokazał wtedy w S Ch to 10% tego co umie i to jest możliwe bo mi np. bardziej podobało się do co puszczał ten koleś przed hazelem chyba karlos
RaQ

Post autor: RaQ »

widzialem co pokazal rok temu w hopli i teraz widzialem mam na kamerze.. i nie zgodze sie z Tobą ze to jest 10 % jego możliwości..
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

niestety nie byłem na Dj Hazelu ponieważ... ponieważ cały szef co zgarnia kase na wejsciu zarzyczył sobie 20 zł ( buahahahaahahhahahahahahahha ) i tym ośmieszając siebie i całą starą chatę. 20 zł to ja mam wejście do jakiegoś czołowego klubu w Wa-wie ( 100 razy lepszego od starej ) i bilet w jedną strone. Dobra nie ważne.. ale skoro publika mówi że słabo grał a niektórzy nawet że Dj Karols lepiej to coś nie tak. W starej nawet nie wiadomo kiedy się dj zmienia a powinno być to odczuwalne.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

HAHAA pisze:20 zł to ja mam wejście do jakiegoś czołowego klubu w Wa-wi
Zależy który to czołowy klub.. do piekarni za taką kwote nie wejdziesz...
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Niestety sam filmik sprawia wrażenie jakby wszystkie ujęcia 'walono' z jednego miejsca, no powiedzmy dwóch. Dodatkowo przejścia między kolejnymi ujęciami są odrobinę za szybkie. Cóż więcej ? Efekty biedne, o muzyce (podkład) lepiej się nie wypowiadam. Całość po prostu chaotyczna, ale liczy się chęć i to że ktoś zadał sobie trochę trudu.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

RaQ pisze:widzialem co pokazal rok temu w hopli i teraz widzialem mam na kamerze.. i nie zgodze sie z Tobą ze to jest 10 % jego możliwości..
raq czytaj uwaznie bo ja tego nie powiedzialem tylko od kogos slyszalem taki tekst juz nie pamietam wiec uwazasz ze w starej chacie dał z siebie wszystko czyli 100% ? czy moze jescze mniej niz 10% ?
RaQ

Post autor: RaQ »

czy to wazne na ile procent gral? czy to da sie zmierzyć.. ?? :) ważne ze znowu bedzie, tym razem z qmplem Matysem :)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ocenic sie tego nie da ale to jest wazne poniewaz jesli to co pokazal w starej chacie to jego maksimum to dla mnie byl kiepski
Dj_Adi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2005, 16:07
Lokalizacja: Ostrołęka

siema

Post autor: Dj_Adi »

Raq taka mala prosba do ty filmow ze starej.......jak mozesz to nastepnym razem zrob film z mniejsza kompresja....na ktorym bedzie cos widac i muza zeby byla nagrywana bezposrednio z mixera.....a nie nakladana.... bo tak jest spokoo...:) i zeby dluzsze scenki byly bo tak to nikogo poznac tam niemozna...... pozdrowka papa
Adi
ODPOWIEDZ