Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
natalia1
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:13

Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: natalia1 »

Czy był ktoś na jedzeniu w Art caffe? Wybieram się z chłopakiem na romantyczną kolację i chcialam się zorientować co mają w menu? Podobno mają też wprowadzic pizzę, tylko nie wiem kiedy
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: Qrpiana »

romantyczna kolacja i pizza.... jakoś to mało ROMANTYCZNE.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: Qrzysio »

Jakieś jedzenie tam jest, jednak chyba nic wielkiego. Odstraszają natomiast ceny. Kiedyś był fajny miły lokal z dobrymi cenami. Teraz natomiast jest strasznie drogo.

Na kolację raczej polecałbym Marco Polo. Wbrew panującym opiniom, nie jest tam drogo, jedzenie wyborne i naprawdę miło się siedzi.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: pufty »

tak w marco polo jest bardzo smaczne jedzenie i w bardzo normalnych cenach tylko przyczepil bym sie do wystroju:)
zabierz chlopaka do siebie,zrob cos dobrego do jedzenia ,bardziej chyba sie to ceni wg.mnie niz isc na latwizne;p
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: hempgru »

ja tez polecam Marco Polo :)) bardzo fajny klimat i wogole ;d
ale jak romantyczna kolacja to gdzie z ta pizza.. ;/
natalia1
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:13

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: natalia1 »

dziękuję za Marco Polo, byłam tam kiedyś i nigdy więcej, dostałam nieświeże jedzenie i chorowalam caly wieczór, wolę sprawdzić nowy lokal i nowe dania.
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: Mordziaty »

i wszyscy nie wiedzą że to reklama... pfff, dziewczyno ogarnij się....
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
natalia1
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:13

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: natalia1 »

Właśnie byłam wczoraj na romantycznej kolacji z chłopakiem w Art caffe, zamówiliśmy danie z makaronu w sosie truflowym, niesamowicie smaczne danie, do tedo lampka bialego wina a na koniec deser lodowy z owocami :D Kolacja byla udana, a wieczór niezapomniany :D Nie żałuję, że tam poszliśmy, bo ceny wcale nie są wygórowane, jak sugerowal zwolennik Marco Polo, a atmosfera lokalu sprzyja romantyczności :D Na pewno na kolejną kolację wybiorę się również do Art caffe
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: OstrolekaCiekawa »

Cóż jeżeli taka ilość miejsc sprzyja romantyczności to ja nie znam znaczenia pojęcia "romantyczność".
Marjen
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2009, 21:02

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: Marjen »

Byłem już spory czas temu, tak chyba jakoś w sierpniu ze znajomymi w Art-Caffe i odczucia co do tego lokalu mam naprawdę dziwne, ani to kawiarnia ani restauracja. Jeżeli ktoś chce zwyczajnie zjeść to nie ma szans żeby się najadł. Jeżeli natomiast chce spróbować jakiegoś nowego dania lub deseru to także nic specjalnego tu nie znajdzie. Oczywiście w stosunku do wysokich jak na te miasto cen. Ja na zamówionym przez siebie deserze(na który bardzo liczyłem po średnim obiedzie) bardzo się zawiodłem, był mały jak na wygórowaną cenę i średnio smaczny. A romantycznie ten lokal to już napewno nie wyglądał, ciasno, jakiś stół do piłkarzyków nie wiadomo po co itp. Osobiście nie polecam.
Zdecydowanie bardziej wolałbym iść do B&E Grill lub wspomnianego już Marco Polo, a na deser do Cafe Rialto, Cafe Fusy lub Cafeterii.
natalia1
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:13

Re: Restauracja Art caffe na Hallera przy Alior banku

Post autor: natalia1 »

Każdy ma prawo do własnej opinii na temat każdego lokalu. Jeśli komuś coś nie pasuje, to niech zmieni sobie lokal, proste. Nikt nie zmusza ludzi do przychodzenia do jednego lokalu, a złośliwe komentarze zazdrosnej konkurencji nie zniechęcą tych, którym dany lokal się podoba. Zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony człowiek, zresztą nie ma idealnego lokalu który wszystkim by się podobał. Taki urok małego miasta.
ODPOWIEDZ