GALAXY - uwagi, opinie, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

GALAXY - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: yardoi9 »

Co sądzicie o tym nowo powstałym klubie ??
No i Zibi w końcu u nas gra!!! :wink: :wink:
Załączniki
DSC00137.JPG
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Galaxy club 1 sierpnia otwarcie!!!

Post autor: hempgru »

no ja mysle ze jak bedzie dobra ochrona to bedzie bez lipy ;dd
co o niej sadzicie ?
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Galaxy club 1 sierpnia otwarcie!!!

Post autor: amsterdam »

No ale gwiazdę ściągnęli nie ma co...
Wixa nic więcej dla okolicznych wiosek i gorących 16 latków :D
:jupi: :faja:
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Galaxy club 1 sierpnia otwarcie!!!

Post autor: DziQ »

amsterdam pisze:Wixa nic więcej dla okolicznych wiosek i gorących 16 latków :D :jupi: :faja:

nie musisz iść, może siedzieć przed kompem.
sunflower
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:09

Re: Galaxy club 1 sierpnia otwarcie!!!

Post autor: sunflower »

DziQ pisze:nie musisz iść, może siedzieć przed kompem.
No pewnie że nie musi, ale opinię chyba może wyrazić...

Taka prawda i wiadomo było że nic ciekawego w Ostrołęce nie otworzą. Kolejny spęd i pigularnia.
A poza tym to nie jest w Ostrołęce tylko we wsi koło Ostrołęki ha ha.
sunflower
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:09

Re: Galaxy club 1 sierpnia otwarcie!!!

Post autor: sunflower »

...a poza tym piszę się ALCHEMIST a nie alchemic buahahahahahahahahahahaha.

Nieźle, zapowiada się git!
amfetamina
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 31 mar 2009, 9:56

Re: Galaxy club 1 sierpnia otwarcie!!!

Post autor: amfetamina »

a skad wiesz ze chodzi o ALCHEMIST PROJECT ? moze to jest po prostu inna ekpia ktora nazywa sie alchemic project ;]
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Galaxy club 1 sierpnia otwarcie!!!

Post autor: hempgru »

dokladnie :) kto nie chce niech nie przyjezdza ;pp
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Re: Galaxy club 1 sierpnia otwarcie!!!

Post autor: Chemik »

sunflower pisze:...a poza tym piszę się ALCHEMIST a nie alchemic
sunflower ma rację
amfetamina pisze:a skad wiesz ze chodzi o ALCHEMIST PROJECT ? moze to jest po prostu inna ekpia ktora nazywa sie alchemic project ;]
wystarczy wpisac ALCHEMIST PROJECT w google grafika i wyskoczy wam fotka znajdujaca sie na plakacie


widac ze wlasciciel zna sie na rzeczy :)
hub5oN
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 07 lut 2009, 13:03

Re: Galaxy club 1 sierpnia otwarcie!!!

Post autor: hub5oN »

trzeba isc i zobaczyc co bedzie ale wydaje mi sie ze to bedzie cos jak Ibiza aczkolwiek nie wiem..
poki sie nie zobaczy nia ma co gadac.

PS> ja tam jade 1 sierpnia na viva beach party do Gdyni .
Leci moze ktos z Oki?
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: setme3 »

poprawione... ale trochę za późno...
Załączniki
GALAXY JPG.jpg
...set me free...
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: GlowA »

ja życzę wszystkim udanego baletu , Ja nie pójdę bo od panów chemiczych aż promieniuję wixą ... :/ jak zaproszą kogoś typu : DJ W , Inox to się przejdę
Trzciniak
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 cze 2007, 5:22

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Trzciniak »

GlowA pisze:ja życzę wszystkim udanego baletu , Ja nie pójdę bo od panów chemiczych aż promieniuję wixą ... :/ jak zaproszą kogoś typu : DJ W , Inox to się przejdę

Jestem za ;) ale to chyba nasze niedoczekanie :(
Teraz jest zajawka na Piana Party;d wiec wiesz:) małolatki lubią się tarzać w błotku, bo na chłopski rozum weź starsza dziewczynę w wieku 22-26 lat która będzie tarzać się w panie :| bez przesady ;/
A co do imprezy widać że ktoś konkretny zagra :| ehhh
Wystarczy dać Dj W, żeby świat był piękniejszy na ten wieczór :)
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Mordziaty »

a czy tylko dj W i Inox istnieją w Polsce? opanujcie się ludziska
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: GlowA »

nie tylko jest wiele ciekawych polskich artystów dla przykładu : Angelo Mike , Nitrous Oxide , @LeX , Neevald , Cez Are Kane , Toxic Noiz , Carla Roca , Matush , Dave Schiemann , Sebastian Sand , i wielu innych wartych uwagi dji . A w Galaxy skoro zapraszaja panów typy alchemist project to pewnie nastepnie bede East Cluberss , Kalwi & Remi , Hazel i inni czołowi wixiarze 3 RP i beda sie tam bawic sikajace z szczescia małolaty co znaja tych panów z eski lub vivy oraz wiesniaki bez koszulek z gwizdkami i w białych rekawiczkach ...
Ostatnio zmieniony 07 sie 2009, 9:57 przez GlowA, łącznie zmieniany 2 razy.
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Mordziaty »

masz rację ale podałeś całą śmietankę z Manieczek i ftb, @LeX , Matush , Dave Schiemann, Neevald , Cez Are Kane , Toxic Noiz , no, prócz naszych "transowców". jest wielu innych typu Glasse, Karol XVII & MB Valence, Jakub Rene Kosik, Alex Pain, Marcin Czubala, Petersky, Peres, Thomas Langner, Poziom X, dRwal, Jacek Sienkiewicz, Mafia Mike, no ale nie dziwic się jeżeli się wychował na wixie i ma klapki na oczach na inne style, chłopak sie nie zna, potrzebny mu manager :lol:, ale z drugiej strony mamy takich samych "klubowiczów" ze zrytymi baniami...
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
NRG
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2009, 1:09

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: NRG »

Mordziaty pisze:masz rację ale podałeś całą śmietankę z Manieczek i ftb, @LeX , Matush , Dave Schiemann, Neevald , Cez Are Kane , Toxic Noiz , no, prócz naszych "transowców". jest wielu innych typu Glasse, Karol XVII & MB Valence, Jakub Rene Kosik, Alex Pain, Marcin Czubala, Petersky, Peres, Thomas Langner, Poziom X, dRwal, Jacek Sienkiewicz, Mafia Mike, no ale nie dziwic się jeżeli się wychował na wixie i ma klapki na oczach na inne style, chłopak sie nie zna, potrzebny mu manager :lol:, ale z drugiej strony mamy takich samych "klubowiczów" ze zrytymi baniami...

. . . . .konkurs na ilość PL DJ's :-) ?
ps. DJ W już nie bawem w Ostrołęce.
więcej info. w krótce.
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: GlowA »

Mordziaty pisze:, no ale nie dziwic się jeżeli się wychował na wixie i ma klapki na oczach na inne style, chłopak sie nie zna, potrzebny mu manager :lol:, ale z drugiej strony mamy takich samych "klubowiczów" ze zrytymi baniami...
i Tu Ci powiem kolego że się mylisz , nie wychowałem sie na wixie muzyką elektroniczną interesuję sie dopiero może z 4 lata , nie słucham wcale Trancu nie chce sie o tej muzie wypowiadać bo o gustach się nie dyskutuję , jestem fanem house a dokładnie bardziej electro house , uplifting house i jego innych odmian , a ponadto lubię minimaltechno i techno oraz bardziej ciężkie style w stylu hardcore i hardstyle. Więc powiem Ci koleszko że mnie obraziłeś swoją wypowiedzią że się nie znam na muzycę której słucham ... Podałem dla przykładu tych Dj jakby przyjechali do naszego miasta co nic się nie dzieję ciekawego napewno bym się skusił i chętnie posłuchał , bo nie oszukujmy się jakby przyjechał do nas np Jacek Sienkiewicz , Czubala lub Poziom X , to na pewno naszym klubowiczom ta muza by nie przeszła a szczególnie jak by go suporrtował dj zibi zobacz na filmiku co on gra ?? ...
NRG
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2009, 1:09

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: NRG »

GlowA pisze:" jakby przyjechał do nas np Jacek Sienkiewicz , Czubala lub Poziom X , to na pewno naszym klubowiczom ta muza by nie przeszła a szczególnie jak by go suporrtował dj zibi zobacz na filmiku co on gra ??" ...

Niestety to miasto jest beznadziejne pod względem muzyki klubowej :-( . . . . . o dj w/w formatu można zapomnieć. Kiedyś był Poziom - efekt? 100 osób, . . . . . Kyau & Albert równierz byli - efekt? 100 osób. . . . . . . byli też inni . . . Diana D Rouze, Shimek, Orbith, May-One, . . . . . , ostatnio Angelo Mike, równierz bez rewelacji, natomiast kiedy pojawia się "BOYS" lub ktoś w podobnym klimacie muzyki są tłumy. Wszyscy dobrze się bawią. Natomiast na co dzień słuchają podobno techno :-). Jeszcze jedna sprawa, . . . . . . . w komenterzach odnośnie Galaxy Club, pojawiają się negatywne wpisy odnośnie muzyki, rękawiczek i gwizdków. Moim zdaniem rękawiczki to już miniona epoka, gwiazdki równierz i tu mam prośbę do ich posiadaczy - jeśli szanujecie dj nie zakłucajcie muzyki, wysokie częstotliwości naprawdę przeszkadzają. Muzyka, . . . . widocznie taki jest profil, zalożenia tego klubu i tu równierz jedna nieścisłość - dyskoteka nie jest klubem.
Jednak dobrze, że takie miejsce powstało . . . . . . . ( lepiej późno niż wcale ), można mieć tylko nadzieję, że dj będą "przemycać" w swoich komercyjnych - tanecznych setach utwory bardziej ambitne ( klubowe )
Fanspot
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2009, 9:40

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Fanspot »

ja tez sie ciesze, w koncu bedzie mozna sie pobawic przy jakiejs tanecznej muzyce.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: pufty »

po tym filmie ktory zobaczylem na MO po tych gwizdkach ktore slyszalem i po tych bialych rekawiczkach stwierdzam ze u nas NIGDY nie bedzie klubu z prawdziwego zdarzenia tylko wiejskie dyskoteki,jedyny klub jak mamy w Ostrołęce to klub seniora
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Mordziaty »

GlowA pisze:Więc powiem Ci koleszko że mnie obraziłeś swoją wypowiedzią że się nie znam na muzycę której słucham ...
heh, nie chodziło mi o ciebie Głowa tylko o własciciela... :faja:
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Mordziaty »

NRG pisze:Niestety to miasto jest beznadziejne pod względem muzyki klubowej :-( .
czyja to wina? min. tez i didzeji którzy zasmiecaja ten rynek gównem.. aj temat rzeka...
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: emsi »

no fajna impreza :)

*lokal wyglada nawet ciekwie

*motyw z piana przyciagnol wielu amatorow swiezosci ^^


ehm ale co tam --> bujamy bujamy.....
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galaxy Club - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: GlowA »

Jak widzę moje słowa są prorocze :) Castem zalicza sie do tego grano panów co w/w w dodatku rekomendacja w stylu : "jeden z najbardziej znanych w Europie polskich DJ-ów" powaliła mnie na cyce, jeżeli autor tego tematu na stronie głównej to czyta niech zargumentuje dlaczego tak sądzi ... :)
ODPOWIEDZ