Gdzie warto wybrać się na ostatki?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

akurat nie mnie zepchnales... ale nie wazne juz... widocznie ja sie na muzyce nie znam i dlatego mi sie nie podoba i nie chce disco polo ale wiecej muzyki Jacka. ale skonczmy juz temat... nie ma sie po co bez sensu denerwowac
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

zmiana planów... w dniu dzisiejszym 25.11. restauracja KISS nieczynna z powodu smierci współwłasciciela...przepraszamy
jutro 26.11. Kiss bedzie otwarty
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

posiadałem złe informacje :wink: sory
Ostatnio zmieniony 26 lis 2005, 9:22 przez steward, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

ja sobie niezartuje tylko informuje za zmiany przepraszamy
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

steward jakie żatrty ? on niestety nie żartuje. Moim zdaniem i jutro powinien być zamnięty. Ale to kwestia włascicieli a nie moja
caasm
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2005, 2:23

Post autor: caasm »

Michał, rzadko wypowiadam się na forum, wolę raczej czytać...
Ale Dodziu ma rację a Ty wydajesz się niesprawiedliwy. Wczoraj faktycznie było spokojnie w Kisie, to znaczy nie było żadnego kawałka do latania, same dobre sprawdzone przeboje. Nie przypominam sobie żeby ktoś kogoś spychał z DJ-ki a wręcz przeciwnie, nawet pozwalaliśmy robić zdjęcia zza konsoli. Oczywiście każda uwaga zostanie uwzględniona, bo my z Dodziem jesteśmy tam dla ludzi i gramy dla ludzi ale tylko uwaga racjonalna a nie jakaś wymyślona z kosmosu.

A wracając do tematu gdzie się wybrać na ostatki...
Tak to prawda, że diś tj. 25.11.2005r. Kiss nie będzie czynny z wiadomych powodów wyższych, ale za to oczywiście zapraszam wszyskich w sobotę 26.11.2005r. tak jak zawsze po 20.00.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

caasm juz nie chce o tym pisac bo i tak widze ze ja mam inna wersje i wy tez inna... najwidoczniej jestem "wiesniak" i sie nie znam na muzyce. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ja na ostatki wybralem sie do SCH i zostalem niemilosiernie oklepany przez 3 koksiazy :? 8) :lol:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

A można wiedzieć jaki był powód tego klepania.

Ja też byłem w SCH i było nawet spoko
Obrazek
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

No ch.uj z nimi, tylko najbardziej mi szkoda koszulki bo w sumie nówka sztuka była :evil:

PS.Dokladnie tak Marysia była lekko w szoku!
Pozdro!
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
RaQ

Post autor: RaQ »

ba co poradzic.. dobrze ze nic powazniejszego Ci sie nie stalo, a jezeli chodzi o balet to byl przedni.. troche za duzo ludzi.. no i jeden plus ze wreszcie od 17 roq zycia.. choc pare osob bylo mlodszych ale to juz nie to samo co bylo kiedys.. good good lokal idzie do pshodu :) dla mnie bomba :D
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

RaQ dla Ciebie ten lokal zawsze bedzie wypasiony... zrob sobie tatuaz na czole "Kocham Stara Chate & Hople" i nie bedziesz musial setki razy mowic tego samego...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja miałem iśc do starej ale zrezygnowałem :D i wczoraj (sobota) byłem w Kissie i było dosyć fajnie tylko strasznie ku.rwa ciasno :D tyle ludu się naschodziło
honey
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:30

Post autor: honey »

Faktycznie, byliśmy wczoraj ekipką w kissie, ludzi a ludzi ... Wjazd po 10zł a tak tłumy jakby było za darmo. Ale jedno - przydała by się jakaś selekcja delikatna, wszystko jest fajne, muza i klimat tylko te kapturki :(
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Podobno wszędzie były tłumy. W X było za dużo ludzi. Tam to by sie przydała DUŻA selekcja.
...set me free...
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

ja na ostatki byłam w starej chacie było tak sobie za duzo ludzi to po pierwsze a po drugie to jakoś głowa mnie od tej muzy zaczęła boleć.Wiec zabawa taka sobie .Zgodze sie ze dobrze że od 17 roku zycia bo już bahory nie bedą wchodzic choc było kilka osób młodszych ale to pewnie po zanjomości weszli albo lewe legitki etc.A co do Raka to on widzi tylko hople i sch bo nie musi płacic za piwo i wjazd hahaha a do x to tylko wozi ludzi i zostaje w samochodzie bo 10 zl by poszło:P pozdro :twisted:
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Soul pisze:A co do Raka to on widzi tylko hople i sch bo nie musi płacic za piwo i wjazd hahaha a do x to tylko wozi ludzi i zostaje w samochodzie bo 10 zl by poszło:P pozdro :twisted:
:shock: Hahaha :!: :lol: Wydało się :oops: :lol: :lol:
...set me free...
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Post autor: Pit Tong »

setme3 pisze:
Soul pisze:A co do Raka to on widzi tylko hople i sch bo nie musi płacic za piwo i wjazd hahaha a do x to tylko wozi ludzi i zostaje w samochodzie bo 10 zl by poszło:P pozdro :twisted:
:shock: Hahaha :!: :lol: Wydało się :oops: :lol: :lol:
ludzie ale jestescie po..yabani, wali wiochą, opanujcie sie!!!
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

no jak przyszedłeś to wali..
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ja tam nic nie czuje. Dobra nieważne. Nie ma o czym gadac-pisac :wink:
...set me free...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

podobno dobra akcja była w starej chacie :D jakis koles zaj.ebał dziewczynie w twarz z bani albo z piąchy :D dwie wersje słyszałem :D powiem jedno ostroooo
ODPOWIEDZ