Jakie są stawki za dedykacje w ostrołęckich klubach?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
tygrys
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:52

Jakie są stawki za dedykacje w ostrołęckich klubach?

Post autor: tygrys »

Ile płacicie dj'om za dedykacje na dyskotece?
Ja zawsze daje 10 zł bo 5 to chyba nie bardzo.
Bo słyszałam, że np. w Suwałkach płacą 50 zł za piosenkę i 70 jeżeli dj ma coś powiedzieć. O Warszawie już nie wspomnę :wink:
Awatar użytkownika
bartosh
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2005, 23:22

Post autor: bartosh »

ja w 100licy nic nie place :) chyba tylko na wioskach sa opcje z placeniem za piosenke
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Jak byłem w te lato nad morzem, a dokładniej w Łebie, to dj na dyskotece chciał za dedykacje 10zl , a za kawałek 20zl. Z tego co widziałem to miał dużo klientów.
...set me free...
caasm
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2005, 2:23

Post autor: caasm »

Na to raczej nie ma reguły. Zależy od kogo się bierze pieniążki za dedykacje. Jak przyjdzie fajna laska to można zamiast pieniędzy wziąć jakiś fant :) Np...
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Post autor: emsi »

bartosh pisze:ja w 100licy nic nie place :) chyba tylko na wioskach sa opcje z placeniem za piosenke
widze ze jestes w temacie udalo ci sie ze nie placisz ale ktoregos dnia to sie moze zmienic :oops: z tego co sie orentuje to za dedykacje neima jakiejs stawki przewaznie dj bieze co laska jak w kosciele :> ale sa tez wyjatki ze zagra lub powie cos zadarmo, sa tez opcje ze niezagra nic np przychodzi koles i mowi ze masz zagrac to i to powiedziec to i tamto takie rozkazy koncza sie tym ze dj oleje sprawe i niezagra danego kawalka badz nie powie danego textu .(dobra rada :jesli idziesz do dj to nic na sile, pelna kultora powinna zalatwic wszystko jesli to niepomaga zaproponuj browarka lub jakies pieniadze)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

W Olsztynie w "Antałku" na kortowie zapłaciłem 10 zeta ...ale sam wszeszczałem przez "krzykaczke"...heheh
emsi pamieta.....;-)
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

i co krzynełeś "JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!" ? fajnie było ?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

emsi pisze:pelna kultora)
emsi.. co chciałeś przez to powiedzieć :?: hahahahahha ludzie... to o was świadczy jaką polszczyzną władacie.. :lol:

chyba mało w życiu miałeś do czynienia z kulurą jeżeli nawet nie wiesz przez jakie U ten wyraz się pisze :lol: :lol: teatr :?: kino :?: mówi ci to coś :?:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Steward nie kazdy musi byc az tak swietnie wyksztalcony jak ty... nie wszyscy musza tak znakomicie jak ty znac dokladnie polska pisownie. Sa jeszcze inne dziedziny, w ktorych ktos moze byc dobry... wiec przestan juz zwracac innym uwage bo staje sie to troszeczke denerwujace ;)
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

steward pisze:
emsi pisze:pelna kultora)
do czynienia z kulurą
Przyganiał kocioł garnkowi. Emsi popełnił błąd ortograficzny ale ja zrozumiałam co to znaczy ale za to „kulura” nie ma pojęcia co to jest. Ludzie jak sobie docinacie i zwracacie uwagę, to przynajmniej sami nie róbcie błędów, bo łatwo jest wytykać czyjeś błędy, gorzej zauważyć swoje. pozdro
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

bo łatwo jest wytykać czyjeś błędy, gorzej zauważyć swoje....
dobrze powiedziane...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

DEBILE! ! !
Zablokowany