Elba - po prostu wieś, zero kultury i poszany klienta

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Yoko
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2005, 8:33

Elba - po prostu wieś, zero kultury i poszany klienta

Post autor: Yoko »

najgorsza dyskoteka w mieście, nie można nawet spokojnie wypic zamówionego piwa bo inteligentne karki wspaniale pokazują ile mają kultury i szacunku dla osób kupujących i chcących wypić w spokoju piwo
NIE POLECAM NIKOMU!!!! PO PROSTU WIEŚ JAKICH MAŁO!!! NIGDY WIĘCEJ :evil:
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Hmmm Yoko moze za ostro potraktowałeś Elbe czytająć to sądze że byłeś tam pierwszy raz :) ale osobiscie Polecam Staro Chata :) tam jest spox i duzo fajnych dziewczyn :lol:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Yoko może powiesz o co ci hdzoi, co sie stało itp. a nie psizesz takie dyrdymały, które absolutnie nic nie przedstawiają, co więcej, są to kolejne dwa beznadziejne zdania, z których nic nie wynika.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

poprostu zamówił piwo i .......... jakieś karki mu wypiły, gdy poszedł w tany
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

nie spodziewaj się wiele po ćwierćinteligentach z rozwalonymi barami :wink: dlatego na piwo lepiej iść do jakiejś knajpki (np. Press) a nie na dyskotekę...
lavetka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2005, 12:39
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lavetka »

A może Wy też zachowywaliście się nieprzyzwoicie :?: Ja nie bronię łysych kolesi z wielkimi barami, ale mnie jeszcze nigdy nie spotkało nic takiego. Najwyżej podeszli do mnie i grzecznie powiedzieli, że stolik jest zarezerwowany, ale nie kazali nam od razu "wypadać" ze stolika, tylko jak przyjdą goście rezerwujący to mamy im ustąpić miejsca. Nikt mnie nigdy w ELBIE nie obraził, zawsze była przyzwoita obsługa. Więc może należy pomyśleć o swoim własnym zachowaniu, bo widać, dziecinko, że jesteś dość porywcza i nie przebierasz w słowach :oops: Nie obrażam Cię, tylko wyciągam wnioski z postów napisanych przez Ciebie.
Pozdrawiam.
P.S. Jeżeli faktycznie Wy byliście w porządku, to coś nie w porządku jest z ludźmi, którzy obsługują ten lokal.
wolne ślimaki biegają na jednej nodze
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

A czy tego Pressu nie zamkneli przypadkiem? Bardzo lubilam tam chodzic......
Open Your Eyes Open Your Mind
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Press istnieje jako "Pub w piwnicy" - Zapraszam!
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Oni potrafią kozaczyć w Elbie gdzie czują się jakby to do nich należał ten lokal. No i kozaczą jeszcze na swoim "zajefajnmy osiedlu"
:lol2:
...set me free...
Yoko
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2005, 8:33

Post autor: Yoko »

lavetka wiesz co umiem sie zachować i robię to wszędzie gdzie jestem bo jestem dobrze wychowana. A koleśie spoko niby grzecznie podeszli ale nie czytałaś chyba uważnie ten koleś stwierdził, że jest zarezerwowany jak nie było tej rezerwacji to jest mało inteligentne i brak wychowania, co mnie obchodzi, że zaraz m,iał ktoś przyjść miałam takie samo prawo tam siedzieć
ZRESZTĄ NIE CHCE MI SIĘ O TYM PISAC DLA MNIE TO NIE WYCHOWANA WIEŚ!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

ćwierćinteligentach z rozwalonymi barami
tępe osiłki :mrgreen:
---
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:18

Post autor: --- »

Yoko pisze:ten koleś stwierdził, że jest zarezerwowany jak nie było tej rezerwacji
Nie musiało być kartki bo jak ktoś rezerwuje stolik to jak tylko się zjawi kartka jest zabierana ze stolika
Ten świat jest śmieszniejszy niż ja......
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

:lol: :lol: :lol:

Jaki ty odwazny...
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

chyba duzo was bylo :D
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

:shock:
No... No... No...
Kozak z Ciebie.
Gratuluje <lol2>
...set me free...
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Post autor: emsi »

DziQ pisze: ale osobiscie Polecam Staro Chata :) tam jest spox i duzo fajnych dziewczyn :lol:


hehe masz zupelna racje stara chata wymiata a sczegolnie dziewczyny w wieku 13 lat :lol:
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

GSS - rispect :lol:
elba to syf a nie dyskoteka, nie poszedłbym tam nawet jakby płacili ;)
Ralfik
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 paź 2005, 12:56
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Ralfik »

gss a jaki z cibie macho a moge sie zalozyc ze to historyjke to sobie wymysliles a w rzeczywistosci nasralas bys w pory no chyba ze jestes z psaraka to rozumiem!!!!POZdro MAN!!!!
Awatar użytkownika
Naamah
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:29

Post autor: Naamah »

"no chyba ze jestes z psaraka to rozumiem!!!" hehe a co za roznica czy jest z Psaraka czy np. z Jaracza?? rzeczywiscie w Elbie jest syf...pelno "karkow" , 15-latki krecace tylkami na parkiecie( a moze nawet 13-latki:P) ciasno,duszno i wogole syf:/ ale jak niema wOstroelce zadnych normalnych klubow to nie ma innego wyjscia, chcvesz sie pobawic idziesz tam...:) ja osobiscie wole Kiss
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

GSS pisze:Yoko, "powiedziałeś coś?" - odpowiedziałem nie wahająć się: powiedziałem, że *****ę Ci kufel o łeb i twoim koleżkom tak samo, jeśli masz problem to zwołaj armię... oni także nie pomogą, a jest nas kilku.
Koleś spiź* się i poszli nic nie mówiąc.


BUUUUEHEHEHEH ALE GOŚĆ GSS NIE OŚMIESZAJ SIĘ
Kozak NIE MA CO !!!!
Ralfik
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 paź 2005, 12:56
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Ralfik »

Moranii zgadzam sie z toba w 100% koles sie po prostu osmiesza,chce nam zaimponowac jaki to on twardy a ta historie poprostu sobie wymyslil!!!A gdyby naprawde tak powiedzial to gwarantuje ze by go potem musieli zdrapywac sztoteczka do zebow z podlogi!! A co do elby to oczywiscie nie jest tam zaciekawie,,ja osobiscie polecam stara i X-club w myszyncu!!!! :twisted: :evil: :idea:
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

to juz nie chodzi nawet o to czy powiedział tak czy nie ale tego typu przechwałki na forum świadczą o poziomie jego intelektu !!!!! (tak gdzieś w granicach drugiej klasy podstawówki ) wnioskujac z formuowanych zdań!!

pzdr WESOŁYCH ŚWIĄT :P
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

Ralfik pisze:Moranii zgadzam sie z toba w 100% koles sie po prostu osmiesza,chce nam zaimponowac jaki to on twardy a ta historie poprostu sobie wymyslil!!!A gdyby naprawde tak powiedzial to gwarantuje ze by go potem musieli zdrapywac sztoteczka do zebow z podlogi!! A co do elby to oczywiscie nie jest tam zaciekawie,,ja osobiscie polecam stara i X-club w myszyncu!!!! :twisted: :evil: :idea:
1. Skad wiesz kim jestem i jak wyglądam i w ile osób tam byliśmy?
2. byłem w stanie po spożyciu więc nie miałem problemu z postawieniem się kolesiowi.
3. Zdanie które mu puściłem było zbyt złożone aby ogr objął go swoim umysłem, poburczał coś i poszedł, a osoby siedzące przy stoliku śmiały się z tego...
Zbyt primitywni ludzie aby uwierzyć w tak prostą sytuację?
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Post autor: Pit Tong »

GSS pisze:
Ralfik pisze:Moranii zgadzam sie z toba w 100% koles sie po prostu osmiesza,chce nam zaimponowac jaki to on twardy a ta historie poprostu sobie wymyslil!!!A gdyby naprawde tak powiedzial to gwarantuje ze by go potem musieli zdrapywac sztoteczka do zebow z podlogi!! A co do elby to oczywiscie nie jest tam zaciekawie,,ja osobiscie polecam stara i X-club w myszyncu!!!! :twisted: :evil: :idea:
1. Skad wiesz kim jestem i jak wyglądam i w ile osób tam byliśmy?
2. byłem w stanie po spożyciu więc nie miałem problemu z postawieniem się kolesiowi.
3. Zdanie które mu puściłem było zbyt złożone aby ogr objął go swoim umysłem, poburczał coś i poszedł, a osoby siedzące przy stoliku śmiały się z tego...
Zbyt primitywni ludzie aby uwierzyć w tak prostą sytuację?
Zocha wszyscy cie znaja z tego że bredzisz... jestes denny!!! powinienes zajmowac sie pisaniem bajek s-f dla dzieci!!!
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
Zablokowany