gdzie teraz się bawicie?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
piotr1
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2005, 19:07

gdzie teraz się bawicie?

Post autor: piotr1 »

przeprowadziłem sie własnie z łomży do oki. mam pytanie. powiedzcie mi gdzie sie w oce mozna teraz pobawic? jakies dyskoteki? albo gdzie pojsc z kolegami na piwko czy bilard? bede bardzo wdzieczny za jakies sensowne podpowiedzi. pozdrówka.
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Re: gdzie teraz się bawicie?

Post autor: Daasiu »

Dyskoteka - Elba
Bilard - 303
;)
Visca el Barça!
Obrazek
RaQ

Post autor: RaQ »

Elba - R`n`B lajtowe klimaty.. denss itp :D
Kiss.... cos w stylu elby :P
Stara Chata - duza frekfencja i muza jak by nie patrzec cacy

innych sensowynych jak narazie w naszym miescie nie ma :)
tygrys
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:52

kissssssss

Post autor: tygrys »

Zdecydowanie Kiss
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jeszcze Avalon.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Stara Chata - duza frekfencja i muza jak by nie patrzec cacy


tutaj bym polemizowal poniewaz lokal ten jak na razie istnieje wylacznie dla tych najmlodszych w wieku ok. 15 lat i samego Raqa wiec jezeli wolisz starsze towarzystwo to raczej pozostaje ELBA chociaz nie wiem jak tam ostatnio jest bo dawno nie bylem...
MARTA :)
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2005, 21:31
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: MARTA :) »

Ja polecam Kiss w elbie też duzo dzieci :)
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

Zgodzę się z Michałem, do Starej Chaty za dużo "dzieci" przychodzi, jeśli chcesz pobawić się w starszym towarzystwie polecam Elbę.
Visca el Barça!
Obrazek
RaQ

Post autor: RaQ »

z tego co widzialem ostatnio w starej chacie to od 17 wchodziła młodzież.. ale to tak poza marginesem, a co do elby .. elba ma swoj styl, ale jest zdecydowanie za mała..
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

Ostatnio? Chyba dlatego, że ostatki były, bo gdyby nie ostatki to 15-stek było by tam jak mrówek.
Visca el Barça!
Obrazek
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Kod: Zaznacz cały

z tego co widzialem ostatnio w starej chacie to od 17 wchodziła młodzież.. 
a ja slyszalem ze byla sama "mloda" mlodziez tylko ze szef kazal sie im wyniesc i pozostalo BARDZO MALO ludzi na sali... no ale Raq broniac swojego lokalu jak zwykle zaprzeczy :)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

teraz musze zgodzić sie z Raqiem młodzierz była od 17 roku choć trochę dzieci wpuścił sylwek i wcale nie było mało ludzi bo był wręcz przepych i musieli drugą salę otworzyć!!!a wcale się nie zgodzę że chodzą tam same dzieci bo 20 iluś latkowie też są i wcale nie mało ich narka więc jak ktoś nie był i słucha plotek to niech się nie wypowiada a stara chata w oce jest najlepsza jakby nie patrzec Avalon-no coment jak dla mnie taka biesiada Elba za mały parkiet,Kiss nie byłam ale podobno fajnie Markus tam non stop się leją,303 nie byłam ale podobno spoko a dalej nie chce mi się wypowiadac
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
JaNeK
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2005, 23:44
Lokalizacja: Ostrłęka

Post autor: JaNeK »

Soul pisze:teraz musze zgodzić sie z Raqiem młodzierz była od 17 roku choć trochę dzieci wpuścił sylwek i wcale nie było mało ludzi bo był wręcz przepych i musieli drugą salę otworzyć!!!a wcale się nie zgodzę że chodzą tam same dzieci bo 20 iluś latkowie też są i wcale nie mało ich narka więc jak ktoś nie był i słucha plotek to niech się nie wypowiada a stara chata w oce jest najlepsza jakby nie patrzec Avalon-no coment jak dla mnie taka biesiada Elba za mały parkiet,Kiss nie byłam ale podobno fajnie Markus tam non stop się leją,303 nie byłam ale podobno spoko a dalej nie chce mi się wypowiadac
moze powiec gdzie sie teraz nie bija?? pewnego razu bylem w 303 i tez sie bili.... :shock: wszedzie sie bija..i nikt nic juz nie poradzi...
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Bilard: 303, Elita, Smakosz, Pod Papugami, Capri
Jedzenie: Elba (dobrze i tanio), Orange (dobrze i tanio), Kugiel (dobrze i troche mniej tanio), poza tym masa pizzeri, kebabow i innej psiny.
Dyskoteka: Stara Chata, Elba, Kiss
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Soul pisze:(...) a wcale się nie zgodzę że chodzą tam same dzieci bo 20 iluś latkowie też są (...)
Taa, przychodzą w poszukiwaniu tych "gorących" 15 hyh.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

no biją sie biją wszędzie zgodzę się ale tam najwięcej afer chyba było nie? hym Dyw no nie sądze bo przychodzą ze swymi pani9enkami a z resztą w soboty są dancingi dla starszej młodzierzy
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

w Markusie to bylo w miare fajnie jakies 3-4 lata temu, a teraz to lepiej dac sobie spokoj bo tam naprawde przychodza dzieci w wieku 12 lat :shock: ja to nie wiem jak w ogole rodzice moga pozwalac im na takie cos...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Michał pisze:lokal ten jak na razie istnieje wylacznie dla tych najmlodszych w wieku ok. 15 lat i samego Raqa wiec jezeli wolisz starsze towarzystwo to raczej pozostaje ELBA
człowieku co ty gadasz ? może i jest tam pare 15 czy 14 ale większość to młodzież od 17 roku życia a jest też parenąscie osób po 20 i świetnie się tam bawią. Najpierw trzeba zagościć w danym klubie żeby się wypowiadać na jego temat !
a co do takich 13-14 to teraz prawie w każdym lokalu znajdą się takie osoby
w Kissie jest całkiem fajnie jednak wkurza mnie jedno oddam kurtkę do szatni zapłacę 1zł a potem jak zdejme bluze i bede chciał dowiesic do kurtki to tez place 1zł :D <lol>
w markusie nie byłem i chyba tam niezagoscze bo słyszałem tak jak Błażej mówi że tam sie bawi takie przedszkole

co do bilarda to polecam klub 303 chociaż teraz są gorsze stoły niż były wcześniej nie wiem czemu
ostatnio byłem w Bazyliszku :D nazwa beznadziejna ale lokal całkiem fajny mieści się na centrum między domkami a blokami :D na prawo za minimalem i to by było na tyle
Pozdro
Ostatnio zmieniony 03 gru 2005, 18:43 przez mArCiNq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

mArCiNq akurat bylem "czlowieku" i wiem co widzialem ale kazdy ma swoje zdanie i bedzie go bronil... dla mnie ty tez nie powinienes na zadne dyskoteki chodzic. powinni wpuszczac od 18 lat i bylby spokoj. nikt juz nie mial by problemow.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

mogę się założyć że jakbyś miał własną dyskoteke to nie sprawdzałbyś dowodów tylko wpuszczał takich 17-latków jak ja a nawet młodszych poprostu dla kasy a sadze ze jak miales 16 czy 17 lat to tez nie siedziales w domu :) chyba ze sie myle? Pozdro
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

no i wlasnie sie mylisz... wolalem w spokoju w domu posiedziec i szczerze mowiac to do tej pory wole to robic badz tez u znajomych jakas domoweczke zorganizowac jak wolny domek jest...
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Wracając do "bazyliszka" tez ostatnio tam bylem. Lokal sympatyczny ma swoj charakter, tylko piwo cieple mi nalali.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
RaQ

Post autor: RaQ »

Michał pisze:no i wlasnie sie mylisz... wolalem w spokoju w domu posiedziec i szczerze mowiac to do tej pory wole to robic badz tez u znajomych jakas domoweczke zorganizowac jak wolny domek jest...
to ziomek chyba masz jakis problem, ja np wole odpoczywac przy piwku w jakis klubach pubach czy tez w kinie.. a jezeli siedzenie w domu jest Ok.. no to wiesz juz twoja sprawa kazdy robi co chce i na co ma ochote, ale nie krytykuj innych i nie pisz ze gdzies cos a tam to co innego.. jak siedzisz w domu i robisz push the button.. pzdr
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

RaQ chcialem sie powstrzymac od komentarzy na twoj temat ale widze ze mi sie to nie uda. sam sie mnie nie czepiaj i nie komentuj mojego sposobu na spedzanie wolnego czasu. kazdy lubi co innego a ze ty lubisz przebywac w klubach i pic piwo z malolatkami i szpanowac przy nich jak to jest wspanialy to juz twoja sprawa. dla mnie jestes smiesznym czlowieczkiem z olszewo borek i taki juz pozostaniesz. madrosci to ty w sobie zadnej nie posiadasz. zyj sobie dalej z tymi swoimi urojeniami.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Czuly/Narew88 pisze:tylko piwo cieple mi nalali.
jesteś pewny że to było piwo ? :twisted:
ODPOWIEDZ