"Opem Air Event" w Karczmie Kurpiowskiej OSTOJA

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

No pustki nie było :wink: było sporo ludu i nawet spoko :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

E.... mi sie nie podobalo. Choc co prawda sie nie znam, ale muzyka mi nie podchodziła, a i ludzi nie bylo zbyt duzo.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

A ja dawno nie widziałem tyle ludzi w Ostoi, a tym bardziej w środku tygodnia. Myśle że ponad 400 biletów zostało sprzedane.
Gratulacje dla Questa za to że udało mu się zrobić taką imprezke.
Tylko szkoda, że dowodów nie sprawdzali :idea:
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Jakby sprawdzali to by było jeszcze mniej ludzi, a i tak dużego tłumu nie było.
IMO impreza dobra. Angelo pokazał klase, choć brakowało kilku takich naprawde szybkich i dynamicznych kawałków. Szkoda też, że jego poprzedniy puszczali straszne smuty.
PS. Brakowało jeszcze jednego - dwóch równie mocno grających kolumn bo IMO było troche za cicho.
RaQ

Post autor: RaQ »

"Wczoraj w Ostoi gościł jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów – Angelo Mike.
Impreza ściągnęła około 1.000 fanów muzyki. Za komenatrz niech posłuży nasza galeria, do której serdecznie zapraszamy. "

Bym napisał.. bez komentarza :))) :roll: :roll:


jaka tam była średnia wieku? 13 lat?
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

stary byłeś??? średnia wieku ....16-28 tak że nie ma na co narzekać..a impreza była ...zaj.... w oce nie było takiej przez 0,5 roku!!!!

[ Dodano: 20:40, 31.08.2005 ]
zamot pisze:Jakby sprawdzali to by było jeszcze mniej ludzi, a i tak dużego tłumu nie było.
IMO impreza dobra. Angelo pokazał klase, choć brakowało kilku takich naprawde szybkich i dynamicznych kawałków. Szkoda też, że jego poprzedniy puszczali straszne smuty.
PS. Brakowało jeszcze jednego - dwóch równie mocno grających kolumn bo IMO było troche za cicho.
a jak myslisz ...???..trzeba zacząć od lekkich brzmień aby skończyć na maxa!!!
RaQ

Post autor: RaQ »

heh i ten koles po 40 w białych rekawiczkach kozaczył :D
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

40 to on nie miał ale dobry był :]
yarosh - smuty oznaczały wolne i KIEPSKIE kawałki.
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

zamot pisze:40 to on nie miał ale dobry był :]
yarosh - smuty oznaczały wolne i KIEPSKIE kawałki.
Człowieku... dostosuj się! Nikt nie będzie grał idealnie "pod twoje ucho"!
To, że Angelo Mike zagrał "Cacy" nie znacz, że tak jest! Inny mogło się nie podobać. Zajęcie dja to nie taka prosta sprawa (profesjonalnego). Albo się człowiek dostosuje do granej muzyki albo siada lub idzie do domu. Jeśli coś się nie podoba to przeczekaj, może dalej coś poleci co się spodoba publice... dj to wyczuwa i wie, w którym momencie co dobrego zapodać, aby poruszyć gnaty to bólu... wiem to sam :twisted:
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Nikt nie bedzie grał "pod moje ucho", to fakt. Ale jakoś każdy znajomy śmiało mowił ze muza sie mu nie podobała, zanim angelo wszedł za konsoletę. Ja akurat jestem osobą taką, że mogę się bawic nawet przy gównianej muzyce, jednak nie wszyscy tak mają i przez to wybyli z ostoi dosyć wcześnie.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

zamot pisze: Ja akurat jestem osobą taką, że mogę się bawic nawet przy gównianej muzyce
Tu akurat go popieram
ale zauważyłem momenty w których pod strzechą pustoszało naszczęście wszystko po czasie wracało do normy
Obrazek
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

witam :-)

na początku chcę gorąco podziekować wszystkim, którzy mi pomogli: Dodziu, Vampire, Jonson, Jarosh, Darek klub Atom, RADIO OKO
/kolejność nie jest ważna!/, oraz tym, którzy przybyli na imprezę i poprostu bawili się, mniej lub bardziej. Najwazniejsze, że byliście i było wg. mnie na 4. - czyli dobrze.
Jarek - Angelo Mike - był bardzo miło zaskoczony waszym entuzjazmem i wyczuciem klimatu i jak może niektórzy zauwazyli grał ponad 2,5 godziny, gdzie miał zakontraktowane 2 godz. - a to coś znaczy.

ponadto uzgodniliśmy przygotowanie dużego projektu ogólno polskiego na przyszły rok, ktory zrobimy wspólnymi silami w Ostrołęce!!!!

pzdr. i zapraszam do słuchania Audycji Klubowe Granie w radio OKO, każdy czwartek po 20.00 - na 88.5FM - oraz w piątki do Ostoi na kolejne imprezy Open Air Event - przez cały wrzesień.
:D
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

Quest 5+ za impreze, napawde bylo super, Jarek byl mile zaskoczony ze ludzie w Ostrolece tak dobrze trance przyjeli :). btw bedzie dostepna jakas tracklista z setu Angelo Mike'a ?
Trance Inside
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

set nie był nagrywany ale część utworów można było by podać.
Dziś w Klubowe Granie - jako power play zaprezentuję najnowszą produkcję ANGELO MIKE vs. THORN - Sekend /new/ - tytuł roboczy :-)
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

QUEST, Możesz coś więcej napisać o tym wielkim projekcie na następny rok? Jakie masz plany... tak żeby nie zapeszać :P

pozdrawiam.
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

GSS pisze:QUEST, Możesz coś więcej napisać o tym wielkim projekcie na następny rok? Jakie masz plany... tak żeby nie zapeszać :P

pozdrawiam.
...tak żeby nie zapeszać .... impreza naprawdę o skali ogólno polskiej i z pewnoscią w klimatach trance . mogę powiedzieć, że już trwają ustalenia kto zagra. Są propozycje aby był to Marco V. tak więc :D impreza jakiej niebyło w Ostrołęce ! - data palnowana to 3.06.2006
pzdr.
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

Hym... moglbys sie postarac o bardziej ambitniejsza impreze jesli srodki na to pozwola... wiecej artystow i wiecej gatunkow elektronicznych. Dobra stawiasz na trance... z czego wiem, to preferujesz wlasnie ta muzyke. A gdybym ja wielbim d'n'b i mialbym byc organizatorem to tez zrobilbym wlasnie taka impreze. Nie mozesz pomyslec o szerszej publicznosci? Wiedz ze nie kazdy lubi taka muzyke. Elementy tribal techno, uk/techno jak najbardziej pasuja... Zapros jak sie uda 2 znanych dji, 1 trance - 2 techno or smth ;) Mysle, ze kazdy bedzie usmiechniety... nie chcac nic narzucac oczywiscie!
Zapewne beda grac Ostrołęccy dje + gwiazdy. Moze jakies widowisko dla fanow techno i duecik Michal Lazar vs. Poziom X?
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

....tak, fajnie by było tylko środki ????? pozatym ostrołęckiej młodzieży daleko od klimatow d'n'b, elektro itp., a jak może pamiętasz kiedy był Poziom-x w ubiegłym roku to jakoś ludzie nie byli tym zachwyceni. Poprostu nie interesują się muzyką i nie dla niej przychodzą na imprezy, a tylko aby się pokazać i jak jest duuużo ludzi to mówią, że jat fajnie a jak niema to bieda! przykre to jest - choć jest kilka osob w oce słuchających muzę. pzdr.
ODPOWIEDZ