"Opem Air Event" w Karczmie Kurpiowskiej OSTOJA

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Saviola
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2005, 16:31

Post autor: Saviola »

zapraszam pod koniec wakacjai do Starej chaty ;) tam bedzie impreza a nie jaka błazenada w ostoi 8)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Jak widać nie do wszystkich jeszcze dotarło, że tego typu posty jak napisał Saviola powinny się znajdować tutaj !!!
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Saviola
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2005, 16:31

Post autor: Saviola »

nikomu nie wchodze mam nadzieje dodziu ze dzis nie bedzie grał i nie bedzies psuł atmosfery
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Tak więc z mojej strony koniec off topic'u, bo szkoda się zniżac do poziomu innych.
A podpis biedaku zmieniłem specjalnie dla ciebie...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Saviola
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2005, 16:31

Post autor: Saviola »

hopler a płacisz twarzowe? i zmien ten nick bo nazwa hopller nie pasuje do ciebie nawet jak jestes ex :shock: :shock: :lol: :lol: :roll: :roll: 8) 8) :o
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Saviola ban.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2005, 21:58 przez Qrzysio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

niemartw sie saviola nie bede ci psół klimatu ... 8) dla ciebie klimat to typu ''jazda''.....bez urazy..pozdro...
Danon
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 lip 2005, 8:36

Post autor: Danon »

no dobry balet w starej chacie do samego konca :P
I nawet mi sie dooooooooooozo bardziej dodziu twoja muza podobala :D
Bo wczesniej za nia niezabardzo przepadalem :P Ale tym razem byl wypasik :D

Pozdro :D
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Ktoś wie co będzie się działo w piątek 12.08. w Ostoi i Starej Chacie :?:
Obrazek
deep
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2005, 20:13

Post autor: deep »

to samo co zawsze :-)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Stiwi w starej chacie to chyba tradycyjnie dyskoteka, gdzie bedzie duzo ludzi w wieku 13-21 a w karczmie to nie jestem pewien czy bedzie nadal ten cykl imprez open air event... ogolnie w piatki w karczmie najczesciej jest jakas biedna muzyka a pod strzecha tanczy kilka-kilkanascie 15-stek.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Jednym słowem: standard
Obrazek
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

Qrzysio pisze:Stiwi w starej chacie to chyba tradycyjnie dyskoteka, gdzie bedzie duzo ludzi w wieku 13-21 a w karczmie to nie jestem pewien czy bedzie nadal ten cykl imprez open air event... ogolnie w piatki w karczmie najczesciej jest jakas biedna muzyka a pod strzecha tanczy kilka-kilkanascie 15-stek.
Qrzysio - byłeś w Karczmie w piątki, że piszesz, iż jest jakas biedna muzyka???? Raczej nie skoro niewiesz, że imprezy są tak jak zapowiadałem, przezcałe wakacje !!! Pozatym wiek osób bawiących się pod strzechą jest pomiędzy 18 - 24 /średnio/ choć zadażają się wyjątki 13 - 16. Jeśli chodzi o frekwencję, jest róznie, wczoraj było ok. 150 osób, w zeszły piątek bieda - 40-60 osób max.

ps. ZAPRASZAM 30 sierpnia /wtorek - przedostatni dzień wakacji/ do Ostoi - wystąpi najpopularniejszy Polski DeeJay - ANGELO MIKE. :-)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

QUEST oczywiście że byłem. W innymprzypadku nie wypowiadałbym się na temat. Muzyka jest "biedna" według mnie, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Co do frekwencji to tak nie zachwalaj bo na początku wakacji naprawdę przychodziło 15 osób w tym 5 dziewczyn. Wiem że trochę się poprawiło ale według mnie nadal jest bardzo luźno.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Byłem wczoraj w Ostoi, muzyka zła nie była ale tych 150 osób to sorry ale nie widziałem, jedyne co widziałem to plener świecił pustką.
Obrazek
RaQ

Post autor: RaQ »

heh byłem tez na chwile :) lipa na maxa :)


dla tych którzy chcą dobrze sie pobawić zapraszam dzis do HOPLI :P
djvampire
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2005, 15:59
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: djvampire »

Czytam Czytam hehe i smiać mi sie chce to wygląda jak bitwa ja lubie to Ty lubisz to a ja nie lubie Ciebie bo Ty nie lubisz tego co ja.Jak dzieci niektórzy tutaj sie wypowiadają.Proponuje powrót do przedszkola.
Wg Każdy wybiera to co dla niego najlepsze i tolerancja także musi być.
Pozdrawiam wszyskich tych co robią coś w tym szarym mieście poza siedzeniem.;]
The Truth Is Out There
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Wybiera się ktoś do Ostoi we wtorek na niejakiego Angelo Mike czy znowu będzie wielka pucha :?:
Obrazek
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

no ja tam ide z kumplami :] myślę że pustki nie będzie bo impreza była dość dobrze zareklamowana, a poza tym dzisiaj nic innego sie nie dzieje :)
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

No pustki nie było :wink: było sporo ludu i nawet spoko :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

E.... mi sie nie podobalo. Choc co prawda sie nie znam, ale muzyka mi nie podchodziła, a i ludzi nie bylo zbyt duzo.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

A ja dawno nie widziałem tyle ludzi w Ostoi, a tym bardziej w środku tygodnia. Myśle że ponad 400 biletów zostało sprzedane.
Gratulacje dla Questa za to że udało mu się zrobić taką imprezke.
Tylko szkoda, że dowodów nie sprawdzali :idea:
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Jakby sprawdzali to by było jeszcze mniej ludzi, a i tak dużego tłumu nie było.
IMO impreza dobra. Angelo pokazał klase, choć brakowało kilku takich naprawde szybkich i dynamicznych kawałków. Szkoda też, że jego poprzedniy puszczali straszne smuty.
PS. Brakowało jeszcze jednego - dwóch równie mocno grających kolumn bo IMO było troche za cicho.
RaQ

Post autor: RaQ »

"Wczoraj w Ostoi gościł jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów – Angelo Mike.
Impreza ściągnęła około 1.000 fanów muzyki. Za komenatrz niech posłuży nasza galeria, do której serdecznie zapraszamy. "

Bym napisał.. bez komentarza :))) :roll: :roll:


jaka tam była średnia wieku? 13 lat?
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

stary byłeś??? średnia wieku ....16-28 tak że nie ma na co narzekać..a impreza była ...zaj.... w oce nie było takiej przez 0,5 roku!!!!

[ Dodano: 20:40, 31.08.2005 ]
zamot pisze:Jakby sprawdzali to by było jeszcze mniej ludzi, a i tak dużego tłumu nie było.
IMO impreza dobra. Angelo pokazał klase, choć brakowało kilku takich naprawde szybkich i dynamicznych kawałków. Szkoda też, że jego poprzedniy puszczali straszne smuty.
PS. Brakowało jeszcze jednego - dwóch równie mocno grających kolumn bo IMO było troche za cicho.
a jak myslisz ...???..trzeba zacząć od lekkich brzmień aby skończyć na maxa!!!
ODPOWIEDZ