Remiza/Sala/Lokal do wynajęcia na 18nastkę/Sylwka!

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Tiinka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2009, 21:40

Remiza/Sala/Lokal do wynajęcia na 18nastkę/Sylwka!

Post autor: Tiinka »

Wiem wiem że było już mnóstwo takich tematów ale żaden nie pomaga osobom takim jak ja które poszukują lokalu do wynajęcia! 1stycznia Czyli w sylwestra kończę 18lat i nie mogę znaleść żadnego lokalu który dysponowałby miejscami dla 35-40osób + był nie drogi!! (tak do 600zł)
Jutro zamierzam popytać się w paru miejscach może macie jakiś pomysły na bary? puby? remize? Itd
amfetamina
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 31 mar 2009, 9:56

Re: Remiza/Sala/Lokal do wynajęcia na 18nastkę/Sylwka!

Post autor: amfetamina »

do 600zl watpie ze cos znajde chyba ze jakas meline ;] na sylwka osobiscie polecilbym 3 gwiazdki , kiedys gibon wynajmowal pochodz po pubach mniej znanych w oce i sie popytaj bedzie najszybciej
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Remiza/Sala/Lokal do wynajęcia na 18nastkę/Sylwka!

Post autor: sKaLpeL »

za około taką kwotę to remiza w rzekuniu lub remiza w dzbeninie
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Remiza/Sala/Lokal do wynajęcia na 18nastkę/Sylwka!

Post autor: hempgru »

jesli to sylwester to nie wynajmiesz w rzekuniu za 600 pln
Tiinka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2009, 21:40

Re: Remiza/Sala/Lokal do wynajęcia na 18nastkę/Sylwka!

Post autor: Tiinka »

Popytałam się już i strasznie drogo jest ale jak to sylwek ...
Adrenalina na kościuszki - 75zł od osoby w tym jeden posiłem i reszte za sale czyli na 35osób wychodzi -2625zł !!! bez alkoholu i jedzenia!

Obssesion 1200zł za same jedzenie tzn 2dania+ jakieś 8butelek 0,5 + 12piw chipsy itd ale nie wiem jeszcze ile za lokal ... do obsession nie można wsnościć swojich napoi i jedzenia no chyba ze ciasta i kanapki ...

A remize to prawie wszystkie już zajęęte :(:(:( kurde no można ktoś zna jakieś nr do remiz? np w dzbeninie? albo okolic ostrołęki? Obierwia? Olszewka itd?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Remiza/Sala/Lokal do wynajęcia na 18nastkę/Sylwka!

Post autor: Qrzysio »

Nie znam cen, ale wiem, że jest jeszcze remiza w Lipiance. Kiedyś (a może ciągle) były tam dyskoteki, więc też warto zadzwonić.

Polecam za to lokal "Kacper" na Łęczysku. Mieści się tam do 40 osób. Cena na pewno będzie ok, więc spróbuj. Otwarte codziennie od 14.00. Adres: ul. Łęczysk 38c.

Jest jeszcze "Galaxy" na ul. Reymonta. Cenowo z tego co pamiętam też byli ok. Lokal na 30-40 osób. Nie wiem jednak, czy aktualnie nie jest zamknięty. Z ulicy wchodzi się w dół. Mniej więcej na wysokości GROM-u (troszkę w stronę Sienkiewicza).

Zapytaj także w barze "Orange" w Handlowcu, ale tam raczej do 30 osób, chyba że bez tańców.

Na ul. Skrytej jest pub "Celuloza". Też nieduży lokal, w sam raz na tyle osób. Istnieje niecały rok, więc może jeszcze nie mają zaklepanego Sylwestra, więc spróbuj też tam uderzyć.

Nowym pubem jest jeszcze Alibi na pl. 1 Maja (nad siedzibą ING). Lokal sporo większy, ale nie mam pojęcia jak cenowo.
siero
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2005, 16:42
Lokalizacja: inąd

Re: Remiza/Sala/Lokal do wynajęcia na 18nastkę/Sylwka!

Post autor: siero »

A wiecie coś może o jakichś domach/pensjonatach w okolicach Ostrolęki,
które można by wynająć na sylwestra ?
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Remiza/Sala/Lokal do wynajęcia na 18nastkę/Sylwka!

Post autor: palipies »

jeżeli chcesz wynająć remizę,wydaje mi się,że najlepszą alternatywą jest niejaka galaxy-blaszana remiza,która trochę odbiega wyglądem z zewnątrz od standardowych siedzib straży pożarnej na wsi,gdyż z daleka wygląda,jak hangar,ale w środku jest wszystko,jak być powinno-w sensie,jak w remizie.
ODPOWIEDZ