muzycy i zespoły z Ostrołęki

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
natalia1
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:13

muzycy i zespoły z Ostrołęki

Post autor: natalia1 »

Czy dużo jest muzyków i zespołów w naszym mieście? W jaki sposób mogą promować się młodzi artyści w Ostrołęce?
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: muzycy i zespoły z Ostrołęki

Post autor: BikeRider »

Albo żarty sobie robisz albo nietutejsza jesteś. Promować w Ostrołęce. W sumie można ale chyba w oczku.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Zombek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2008, 19:12

Re: muzycy i zespoły z Ostrołęki

Post autor: Zombek »

Z doswiadczenia wie, że można się promować we własnym zakresie, wszelkie instytucje zawsze widzą jakies ale ;D
kaktusiak
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2009, 8:56

Re: muzycy i zespoły z Ostrołęki

Post autor: kaktusiak »

W Pubie Adrenalina odbył się ostatnio koncert ostrołęckich grup hip-hopowych a 12 grudnia będzie można zobaczyć koncert ostrołęckich grup rockowych. :P
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: muzycy i zespoły z Ostrołęki

Post autor: palipies »

no i bardzo dobrze,dobrym pomysłem byłoby zapraszanie rokujących niekoniecznie rockujących,ale również :) artystów z ostrołęki,którzy chcieliby się promowć nie za kwit,ale np. za możliwość zagrania koncertu i szeroko pojętego baletu,wydaje mi się,że byłaby to obopólna korzyść,gdyż oni mogliby się promować,a ludzie mieliby rozrywkę inna niż muzyka z radia.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: muzycy i zespoły z Ostrołęki

Post autor: palipies »

chodziło mi o ludzi również i nie z Ostrołęki
Awatar użytkownika
Komiksowy Zuoczyńca
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2009, 11:13
Lokalizacja: Rzekuń/Ostrołęka/Olsztyn

Re: muzycy i zespoły z Ostrołęki

Post autor: Komiksowy Zuoczyńca »

W ciągu kilku ostatnich lat dowiedziałem się że w Ostrołęce jest sporo ludzi tworzących muzykę, co jest naprawdę spoko. Są nawet jednostki robiące rzeczy na całą Polskę, które później oglądacie na Vivach i takich tam.

nie wiem jak odnosicie się do muzyki elektronicznej, ale w Oce jest kilku twórców takiej muzyki. Wiem jaki jest stosunek do muzyki tworzonej na kompie - często kogoś się dyskfalifikuje tylko dla tego że nie ma gitary i perkusji tylko zastępuje to wygenrowanymi samplami. ALE... mamy tu np Sebastiana Sanda, który jest naprawdę zdolnym MUZYKIEM (tak, nie boję się użyć tego słowa) ja też coś tam ostatnio tworzę i coraz bardziej mnie to kręci. Sebastian wydaje od kilku lat w niemieckiej wytwórni, ja jestem na etapie kończenia materiału dla angielskich 'lejbeli' ;) Jest jeszcze Feeldii - nie znam go osobiście, a jego 'eskowa' muza definitywnie nie trafia do mnie. Pomijam całą masę dj-ów, których nie klasyfikuję jako muzyków bo to zwykli 'record players'.

Fajnie było by zorganizować coś na szerszą skalę, jakieś takie spotkanie wszystkich muzyków (zespoły rockowe, hip hopowe, producenci elektroniki) z Ostrołęki, można było by wymienić się doświadczeniami, poszerzyć co nie co horyzonty muzyczne ;) itd. To mogło by być interesujące

EDIT: promocja? jest tylko internet, ciężko jest zainteresować swoją twórczością tutejsze media, bo informacja kulturalna w Oce leży. Mogło by się wydawać że w tym mieście nikogo nie obchodzi że ktoś coś tam tworzy, że niektórzy mają już nawet jakieś sukcesy
ODPOWIEDZ