Cuba Libre - uwagi, opinie, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Cuba Libre - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »

Już 1 dnia Świąt na klubowej mapie Ostrołęki pojawi się nowe, wyjątkowe miejsce –
klub "CUBA LIBRE"
Znajdziecie w tym klubie wszystko, co jest potrzebne do dobrej zabawy i pełnego relaksu – niebanalny wystrój, przyjazny klimat, a przede wszystkim znakomitą muzykę od disco z lat 80 po nowoczesną muzykę elektroniczną! Wstęp od 21 lat + selekcja (stosowny ubiór i prezencja osobista), profesjonalna ochrona
Zapraszamy gorąco…
Obrazek

Adres: Ostrołęka ul.11 listopada 9,nad sklepem NEO-NET
Ostatnio zmieniony 24 gru 2009, 8:29 przez Cuba Libre, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: sKaLpeL »

no proszę, nic na mieście nie było słychać a tu nagle nowy klub, brawo, pogratulować napewno odwiedzę, ale nie w święta :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: GlowA »

powodzenia , czyli dawna enigma ma się rozumieć ??
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Y@rosh »

eheh , na szczęście tylko to samo miejsce :D
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: tomkurpl »

Na czym ta selekcja miała by polegać
Sie ma
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: rbk »

Nie no w Ostrolece selekcja ;) hahahahaha jak w wawce...bedzie polagała na tym ze jak sie nie spodobasz bramkarzowi to niewchodzisz :)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: palipies »

Ciekawa inicjatywa i pomysł godny pochwały oraz uwagi,będe mógł się wypowiedzieć szerzej po wizycie w owym klubie.
Niemniej jednak już teraz jest jedna kwestia,która mnie frapuje chodzi mi mianowicie o wiek,wydaje mi się,że do końca nie jest to dobry pomysł,ale oczywiście mogę się mylić..
Według mnie sama 'selekcja' wystarcza,cenzus wiekowy podniesiony do 21 roku życia uniemożliwia pójście na imprezę np. młodzieży z klasy maturalnej,co zmniejsza zdecydowanie liczbę potencjalnej klientów,osoba która ma 18,19 lat odpowiada sama za siebie i może prezentować 'więcej' niż 30 latek,poza tym jestem ciekaw jaki ubiór będzie preferowany przez osobę,która będzie decydowała o wejściu.
mam nadzieję,że nie będę preferowane pantofle typu cwelki i koszulina.
Deptul
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2009, 13:37

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Deptul »

Witam,

jestem bardzo zaskoczony, że w Ostrołęce pojawił się taki klub, oczywiście pozytywnie. W tym miejscu, niestety, chciałbym zaznaczyć, że do klubu wejść mi się nie udało mimo tego, że mój wygląd osobisty i nazwana tutaj po imieniu "prezencja" nie pozostawiała nic do życzenia. Uważam, że ciemne dżinsy, biała koszula, marynarka, jasne "pseudo sportowe pantofelki i kultura osobista powinna wystarczyć do tego aby móc zapoznać się z ofertą klubu. Niestety jak się wyżej napisało, nie wystraczyło...

Co na plus.
Zanim, jako się rzekło, zostałem odesłany do domu przez ochroniarzy z powodu, i tu cytat "w takich butach nie wejdziesz, musisz mieć takie jak ja", spotkałem przed wejściem kilka osób, które również do klubu wpuszczone nie zostały. Na szczęście, jak się okazało, bo w takim towarzystwie zabawa faktycznie nie musi sprawiać przyjemności.

Z zewnątrz, muzyka wydawała się wysokiej jakości, co w porównaniu z Elbą Bis mogło być nawet uznane za geniusz, bo DJ w wymienionym przeze mnie klubie to jakaś pomyłka.

Co na minus.
Uważam, że ochroniarz o aparycji trolla nie powinien mieć aż takiego wpływu na to, kogo uważa się za "fajnego" a kogo nie. Odniosłem wrażenie, że ci ludzie mieli na sobie pierwszy raz garnitur i pantofle a zachowywali się jakby byli Panami tego klubu. Pomijam fakt, że na "Dobrywieczór" nawet nie raczyli odpowiadać. Tak nie zachowują się nawet bramkarze w warszawskim klubie "Park", kto chodzi, wie o czym mówię.

Podsumowując,
naprawdę świetnie, że taki klub pojawił się w Ostrołęce. Nawet, jeżeli wczoraj nie było zbyt wiele osób to informacja o lokalu szybko pójdzie w świat i będzie można stworzyć dobrą, elitarną atmosferę bez marginesu społeczeństwa. Jestem pewien, że gdy za miesiąc lub dwa ponownie odwiedzę dom, wezmę ze sobą pantofle, ot tak, z ciekawości ...
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Mawashi »

Faktycznie, żeby wejść do Cuba Libre trzeba się odpieprzyć jak na wesele lub komunię.

W środku podobnie jak w warszawskich Hybrydach :) Ok.

Ochrona taka sobie, na "Dobry wieczór" nie raczą odpowiedzieć, ale w sumie... Widziałam gorszych. Nie oni są tam najważniejsi.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: palipies »

pomyślcie nad sensem tej dumnie nazwanej selekcji,ponieważ niekoniecznie osoba w nie-pantoflach jest ubrana niestylowo,a w zasadzie częściej w adidasach/trampkach jest bynajmniej,tak jest w normalnych klubach natomiast tutaj prawidłowością oraz głównym elementem selekcji jest pantofelek,co według mnie jest czymś śmiesznym,gdyż oglądając zdjęcia widziałem ludzi,którzy poza pantoflem buli ubrani,jak..no właśnie.
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »

W odpowiedzi na kilka w/w uwag pragniemy poinformować, iż głównym elementem tej "dumnie nazwanej" selekcji nie jest pantofelek. Wejście do lokalu nie wymaga stroju galowego, garnituru, czy lakierków. Prawdą jest, że nie są mile widziane adidasy, a zwłaszcza dresy czy wszelkiego rodzaju sportowe bluzy i stanowią podstawę do odmówienia wejścia do lokalu. Selekcja jest elementem dbałości o jakość i bezpieczeństwo. Ze wszelkie uniedogodnienia serdecznie przepraszamy...Cuba Libre's Staff
Ostatnio zmieniony 30 gru 2009, 22:28 przez Cuba Libre, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Komiksowy Zuoczyńca
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2009, 11:13
Lokalizacja: Rzekuń/Ostrołęka/Olsztyn

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Komiksowy Zuoczyńca »

Życzę powodzenia z nową inicjatywą :)

prawda jest taka, że selekcja to tzw. widzi-mi-się pana selekcjonera i czasami poprostu można nie wejść za byle co (np że się nie powiedziało 'dobry wieczór' podczas gdy selekcjoner i tak miałby to w d***ie ;) )

może właśnie w ostrołęce coś się zmienia i ludzie będą chcieli się bawić w tym lokalu? zła sława Enigmy zniknie i lokal wyznaczy jakieś nowe standardy? Tego życzę inicjatorom ;) pozdo
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: palipies »

Cuba Libre pisze:W odpowiedzi na kilka w/w uwag pragniemy poinformować, iż głównym elementem tej "dumnie nazwanej" selekcji nie jest pantofelek. Wejście do lokalu nie wymaga stroju galowego, garnituru, czy lakierków. Prawdą jest, że nie są mile widziane adidasy, a zwłaszcza dresy czy wszelkiego rodzaju sportowe bluzy i stanowią podstawę do odmówienia wejścia do lokalu. Selekcja jest elementem dbałości o jakość i bezpieczeństwo. Ze wszelkie uniedogodnienia serdecznie przepraszamy...Cuba Libre's Stuff
Jak nie,jak tak,mój znajomy,który wchodzi do klubów,a nie dyskotek,które mają selekcję,a nie bramkaŻa nie został wpuszczony z powodu obuwia,
nie wiem z czego to wynika,ale próbując zrozumieć tok myślenia-ze steorotypu,ale niestety takie myślenie jest błedne.
ok,nie będzie bijatyk,ponieważ nie ma osób,jeżeli tych osób będzie 100-150 pantofel lub adidas nie mają znaczenia,główną rolę odgrywa ochrona wewnątrz,a nie kolunio,który ocenia styl na podstawie bucików.
rozumiem,że są ludzie,którzy reagują tylko na hasła,w sensie:"pantofel=tak,wróć do domu"ale żeby nazwać coś selekcją trzeba i sobą coś reprezentować,a nie zamiast staffu,być stawem.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: palipies »

staff=obsługa

stuff
materiał
surowiec
materia
budulec

i tuczyć również.
Deptul
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2009, 13:37

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Deptul »

Jak wyżej. Uważam, że pomysł genialny. Ja wiem, że 25/12 był zczególnym dniem a na dodatek otwarcie klubu. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że nie każdy reprezentujący wysoki poziom obywatel musi pantofle lubić lub nosić. Uważam, że ochrona powinna być bardziej liberalna co nie znaczy, że powinni wpuszczać wszystkich, pozdrawiam tapeciary stojące i "*****" wniebogłosy przed drzwiami. Trochę mi było szkoda, że zostałem potraktowany tak jak ci ludzie.

No nic, innym razem.
Wytrwałości w realizacji postanowienia.

Pozdrawiam.
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »

Obrazek
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: M. »

Coś wyjątkowego w Wolnej Kubie na ostatki? :P
It's jungle out there...
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: samanta »

miałam okazję być w klubie i wrażenia jak najbardziej pozytywne :) jak dla mnie i moich znajomych ochrona i obsługa bardzo miła, bez żadnych dziwnych odzywek. jeżeli chodzi o ubranie - wystarczy być ogarniętym, tak jak to na imprezę, ludzie którzy chodza wiedzą :) oby tylko pilnowali limitu wieku i pomysleli nad bardziej ambitną muzyką. fajne wnętrze więc troche szkoda jak sie słyszy 'hiciory' z radia :/
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Michał »

Można palić w środku?
Awatar użytkownika
Bercik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:01
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Bercik »

W środku obowiązuje zakaz palenia.


pzdr 8)
no fear
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Michał »

No to już mi się zaczyna podobać. A jak z jutrzejszym dniem? Coś się będzie działo we wtorkowe ostatki?
betik
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2010, 0:22

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: betik »

Lokal jest normalnie otwarty więc coś powinno się dziać.
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »


Zapraszamy wszystkich na ostatnią imprezę karnawału

DZIŚ WIECZÓR!!!
Jak zwykle świetna oprawa muzyczna, wizualna i niepowtarzalna atmosfera gratis!
godz. 20:00
Wstęp: Free
Awatar użytkownika
Tej
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:00
Lokalizacja: Ostrołeka/Poznań

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Tej »

jakaś cisza? co sie dzieje w Cuba Libre? czy będą organizowane jakieś imprezy house? w końcu to nie dyskoteka :)
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: M. »

Jedyne miejsce, w którym (czasami naprawdę niewielkim kosztem) można się pobawić bez obawy o uszkodzenie ciała...na parkiecie :) Ostatnio chciałam tam zarezerwować stolik, ale nie znalazłam żadnego telefonu kontaktowego....czy taki w ogóle istnieje?
It's jungle out there...
ODPOWIEDZ