Klub Enigma

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Klub Enigma

Post autor: setme3 »

W lokalu gdzie jeszcze niedawno był pub "Miś" teraz powstał klub "Enigma" (11 listopada, nad delikatesami "Contra").
Jak narazie to nic nie słyszałem o imprezach, tylko jak przjeżdżałem to zauważyłem, że w oknie lokalu napis "Klub Enigma". Wie ktoś coś więcej :?:
...set me free...
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Mieszkam w bloku obok tego klubu ale o żadnych imprezach nie słyszałem :lol:
Awatar użytkownika
szajbus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2005, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: szajbus »

w tym lokalu były już dyskoteki. Z tego co pamietam to było 25 i 26-tego. W tygodniu dyskoteki są od czwartku do niedzieli i co ciekawe to az do 5 rano. Co do muzyki ......hmmmm nie wiem. Trzeba sie tam przejsc.....



PS. sylwka też tam oragnizują po 30 zł za osobę ze stolikiem.


Gonzo pisze:Mieszkam w bloku obok tego klubu ale o żadnych imprezach nie słyszałem :lol:
powinieneś się cieszyć że nic nie słyszałeś - gorzej jakbys do 5 rano słyszał :P

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

w 1 dzien swiat bylo chyba otwarcie tego lokalu samo otworzenie go pewnie troche kosztowalo wiec moze juz wlascicielowi nie starczylo hajsu na reklame
Awatar użytkownika
Finezja
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: Finezja »

A wlaśnie miałam się udać na dyskoteke tam 1 dnia świąt, ale zrezygnowałam gdyż zobaczyłam na reklamującej ten klub ulotce iż wjazd kosztuje 20zł...No cóż nie lubię kupywac kota w w worku i stwierdziłam że nie ma sensu, :?
***** tych,którzy rujnują wiarę w nasze marzenia!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

na poczatku wpuszczali za free a jak wiecej ludzi zaczelo przychodzic to wjazd kosztował 5zł :lol:
Awatar użytkownika
szajbus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2005, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: szajbus »

Finezja pisze:A wlaśnie miałam się udać na dyskoteke tam 1 dnia świąt, ale zrezygnowałam gdyż zobaczyłam na reklamującej ten klub ulotce iż wjazd kosztuje 20zł...No cóż nie lubię kupywac kota w w worku i stwierdziłam że nie ma sensu, :?
....nie ma to jak dobra ulotka :P koszt 20 zł dotyczy sylwestra. Co do klubu to jeżeli się go dobrze nie zareklamuje to ludzie nie przyjdą, a nie przyjdą bo nie będą wiedzieli. Dziś widziałem ich małe "plakaciki reklamowe" - muza trance, rave hmmm może być ciekawie.
mArCiNq pisze:na poczatku wpuszczali za free a jak wiecej ludzi zaczelo przychodzic to wjazd kosztował 5zł
fakt 5 zł to fortuna :P. wjazd byl ale od (nie pamiętam której) godziny(a gdzie go nie ma :))

Pozdrawiam
tygrys
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:52

Post autor: tygrys »

Wiecie może kto tam gra?
Bo moim zdaniem muzyka jest wizytówką klubu
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

bylem tam w pierwszy dzien swiat:) klub spodobal mi sie! oswietlenie zajefajne naglosnienie w miare:) w barze piwo z buteleczek lane a nie jakes siki z kija:) ogolnie spox:) malo jeszcze raklamy o nim ale bedzie sie tam duzo ludzi schodzic:)
pozdro.
mała
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37

Post autor: mała »

jak dla mnie baba wkoncu cos nowego w tej dziurze,bylam tam w pierwszy dzien swiat i wcale :roll: nie zaluje,muzyka spoko,fajna atmosfera,naprawde polecam,jeszce bardziej klub rozleklamowac i bedzie najlepszym klubem w miescie :!: :!: :!: :!:
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

hmmm.. :shock:
moze ja sie wypowiem w tym temacie,bo cosik juz wiem :>
tak czytam i nie wierze?
jesli nie wiecie jak tam jest to trzeba sie przejsc i zobaczyc!! :wink:

ja sie przekonalam wczoraj! Bylam tam na sylwestra, moze nie odczulam tej zabawy jak wszyscy bawiacy sie tam,ale po drugiej stronie baru tez jest fajnie :lol: a na parkiecie?ech.. Rewelacja!!
wkoncu powstala jakas DYSKA na ktora,ze spokojem mozna isc!!!
przede wszystkim :arrow: jest KULTURA,SUPER MUZA,niezle OSWIETLENIE,naprawde tanio,Bar otwarty bodajze od wtorku do niedzieli! dyskoteki od czwartku do soboty, wjazd za darmo - a jak zrobia,to zapewne z przesilenia ludzi! wiadomo poczatki... narazie nie ma nic do zjedzenia,ale moze wkrotce?hmm..chipsy sa-dobre i to :wink:
Ogolnie SPOXik!

I sprostowanie :arrow: Club powstal w tak szybkim czasie,ze nie bylo czasu na reklame!Wlasciciele chcieli zdarzyc aby na swieta byl juz otworty!! i zdarzyli :wink: i z tego co slyszalam,tez bylo super! i wsz.stoliki pozajmowane a parkiet wyprobowany..hehe
Wkrotce beda reklamy.. ale po co na nie czekac jak mozna sie przejsc zanim beda tam sciagac tlumy ?? :lol:

POLECAM i serdecznie ZAPRASZAM WSZYSTKICH do klubu "ENIGMA"! :rotfl:
(nad dawna "Stokrotka"! teraz tzw. Contra)

Za tydzien ide i ja sie tam pobawic i wiem ze napewno nie bede zalowac!
rowniez mieszkam obok w bloku i przez swieta nie slyszyszalam ani muzy,ani krzykow a tym bardziej nie widzialam zadnych bijatyk! I to podstawa.. :!:

niezla konkurencja dla "AVALONU" hehe

tak wiec nie zastanawiac sie!
Brac znajomych i BAWIC SIE :jupi:
dopoki jest miejsce..bo pozniej do baru sie nie dopchacie :?
Daje slowo ,ze bedzie "najlepszym klubem w miescie!!!!!
aaa..tylko nie zapomnijcie wziac dowodu!! hahaha
:] :lol2:

a dodam jeszcze!
Mysle ze jak na Sylwestra - to 20 badz 30zl na osobe to jest malo!!
napewno wczorajsi bawiacy sie NIE ZALUJA!!! :D
pozdr. ^_^

[ Dodano: 01:52, 04.01.2006 ]
hmm..widze,ze chyba wystarczajaco opisalam i rozreklamowalam ten klub? bo juz nikt o nic sie nie pyta?? :lol:
hehe
nie na darmo sie produkowalam :wink: szalonych tancow zycze! :>

:twisted:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jak jest z dowodami, bo niektórzy twierdzą, że można wejść bez okazania dowodu a inni że z dowodami. Uważam, że pomysł z dowodami byłby bardzo trafny.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

nie zgadzam się z tym bo już i stara chata z dowodami jest prawie wszystkie w oce to gdzie się ma bawić młodzierz 17letnia???? wkurza mnie takie cos
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Post autor: lays69 »

no 17 lat to jeszcze przejdzie ale mniej to juz lekka przesada..... a tak wogule to jaki dj gra w tym klubie enigma ??
eskuen
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2005, 10:22

Post autor: eskuen »

wczoraj ( tj. w piatek ) gral DJ QUEST ;)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Soul pisze:nie zgadzam się z tym bo już i stara chata z dowodami jest prawie wszystkie w oce to gdzie się ma bawić młodzierz 17letnia???? wkurza mnie takie cos
niech mlodziez ladnie sie ubierze i urosnie to nie zapytaja o dowodzik
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Enigma - bardzo dobry klub, wystrój spoko, muzyka spoko, obsługa spoko, toalety tez spoko :wink: czyli powinniście tam się przejść.

marcinq :arrow: to ciebie juz nie pytają o dowodzik :?: urosłeś :?: :lol:
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

steward pisze:Enigma - bardzo dobry klub, wystrój spoko, muzyka spoko, obsługa spoko, toalety tez spoko :wink: czyli powinniście tam się przejść.
bylam wczoraj :jupi: bawilam sie i..heh..
nie mam slow zeby opisac jak sie bawilam! :roll:
Jednym slowem SUPER ^_^
takiej DYSKI wlasnie brakowalo..
:wink:


a mlodziez niech doczeka 18 i dopiero rusza na dyskoteki!! :P
i tak przepelniacie kazda dyskoteke i przez was starszyzna nie ma sie gdzie bawic,bo jak zwykle - wszedzie"dzieci" kazdego slowa!! :x
niech chociaz jeden klub jest dla starszych!!!
(tylko nie jechac zaraz po mnie :? )
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

steward pisze:marcinq :arrow: to ciebie juz nie pytają o dowodzik :?: urosłeś :?: :lol:
no popatrz ze ludzi szanowanych w tym miescie nie pytaja o takie rzeczy :wink:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Moi znajomi mówili, że mało miejsca jest trochę. Poza tym dym puszczany (przez DJ?) idzie w stoliki a to nie jest wygodne. Jak sam tam dotrę to na pewno będę miał własną opinie, ale podobno ogólne wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

witam chcialem powiedziec ze od niedawna zdaza mi sie troszke tam zagrac ;) odrazu mowie nie wazne kto gra a jak gra a szanowna barmanka z sylwestrowego szalenstwa w klubie trzeba przyznac ze bylo widac jak dobrze sie bawila :) ja osobiscie serdecznie zapraszam nie tylko w piatki i soboty ale tez pozosale dni z wyjatkiem poniedzialku wtedy odpoczywamy po tylu dniach szalenstwa ;) a zapewniam ze jak 2 osoby graja to jest naprawde swietnie jeden podkreca drugi uspokaja i tak do bialego rana ktore bedzie o 5 rano za jakies pol roku :D oki to na tyle jak cos ZAPRASZAM bo warto ;)
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

ha..kolejny DJ sie odezwal..juz chyba wiem ktory :wink:
Tak,jak jest 2 tez jest fajnie...a szczegolnie jak na me zyczenie cos sie znalazlo :) tak zescie podkrecali ze wyszalam sie za caly tamten rok :lol: jak klub jest spoko,to zawsze DOBRZE sie bawie :wink:
jeszcze nie raz sie tam wybiore,moze tym razem w piatek?!
-zobaczyc jak Dj QUEST podkreca atmosfere :lol:
pozdrawiam wszystkich DJow,"ochrone",Barmana,kolege od kurteczek :wink: noi przedewszystkim wlascicieli :D
aby tak dalej :>

Qrzysiu a z tym dymkiem,to naszczescie za czesto go nie puszczaja!
tak wiec da rade potanczyc i posiedziec przy stoliczq,
bez przesady..nie sluchaj opinii tylko sam sie tam wybierz :wink:
a co do dowodow,to hmm..nie sprawdzaja.. :cry:
tak se tylko napisalam :wink: z podtekstem..hehe
Ale powinni to wprowadzic!
Ja jako Barmanka nie sprzedalabym mlodemu alkocholu,bo wrazie jakiejs wpadki to na 1miejscu odpowiada Barmanka potem dopiero wlasciciele!
wiec uwazam ze powinni wpuszczac tylko za okazaniem dowodu,bo po co ryzykowac?po co my mamy za mlodzianych odpowiadac?? :?
Jeszcze sie w przyszlosci nabawia,wiec narazie niech nie szaleja po dyskach-domowe imprezy tez sa fajne ;D

heh..To tylko moje zdanie,a jak bedzie to sie okaze..
miejmy nadzieje ze klub za szybko swego zywotu nie zakonczy :roll:

pozdr.all! :wink:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ps.jakby Ktos slyszal,ze poszukuja Barmanki?!
to bylabym wdzieczna jakbyscie dali znac.. :wink:
szukam pracy w tym zawodzie!! doswiedczenia mam..z nie jednego baru w Oce :D wiec jak cos to na PW zapraszam!!
- to tak przy okazji odskakujac od tematu :D
SORRY Qrzysiu :wink:
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

co do dowodow to racja powinny byc sprawdzane ;) no chyba ze sa znani i powszechnie lubiani przez starszyzne ktora ich zna ;) a tak pozatym malolaty moga sie pobawic w markusie a nie doroslym przeszkadzac ;) to chyba tyle :P
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Szkoda że tak mało ludzi...ale ogólnie było SPOX... :-)
pzdr..@ll DJs
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

tez bylam wczoraj..i powiem szczerze,ze fajniej jednak bylo w sobote tancowac :roll: wcz.dopiero po 2h wyszlam na parkiet i po 12 juz w domu..a tydzien temu juz po pol godz.szalelismy i tak do 5 :jupi: to nie znaczy,ze wczoraj bylo zle..ale nie zabaradzo wiedzielismy jak przy techno-trabce tanczyc :lol2: moze to i fajne,ale nie dla nas :F
no ale pozniej djQUEST zapodal cosik i bylo juz LUX :D

Ostrołęka nie jest jeszcze przyzwyczajona do TRANCE-klubow..
miejmy nadzieje,ze niedlugo sie to zmieni..
i wiecej ludqf bedzie po parkiecie smigac :wink:
bo jak narazie wsz.niesmiali :cry:
Zablokowany