Klub Enigma

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

no w ten piatek niestety panowie DJ-e nie znaja sie na niczym innym poza graniem nabroili tak ze polowa naglosnienia nie dziala i do tego dopiero jak przybylem z kolega uruchomilismy swiatla, no ale od wczoraj mamy kolejny nowy efekt swietlny w klubie i napewno wam sie spodoba ( no chyba ze juz bedziecie niezle pod wplywem ;) ) a dalej no coz chlopaki naprawde Transowo graja moim zdaniem muza jest dobra ale nie w takim miescie jak ostroleka ;) zeby grac cos takiego to przydal by sie duzy klub i dobrze wypromowany i wtedy zorganizowac imprezy house Trance tak aby przyzwyczajac ludzi z tym rodzajem muzyki, ja jak juz znaczna czesc slyszala preferuje troche indywidualizmu ;) ale postaram sie poprawic :]

[ Dodano: 13:51, 16.01.2006 ]
UWAGA !!!! 26 Stycznia w Klubie ENIGMA Breakdance Party Wjazd 3 PLN i to tyle muza stosownie do klimatu no i napewno bedzie fajnie popatrzec na kilku krecocych sie chlopaczkow ;) gra jeszcze nie wiem kto ale chyba beda mieli swojego czlowieka ;) a pozniej moze jak sie zmecza jakies techno party ?? :>
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

ja juz nie komentuje tamtego piatku :roll:
bylismy w sobote,i co mnie zdziwilo,ze juz miejsca nie bylo.. :? hmm..nono..klub sie rozkreca :lol:
26 zapewnie nie bede..szkoda,bo bym se popatrzyla "na zakreconych chlopaczkow" :D
ale moze w ten piatek.. :? tylko najpierw powiedzcie kto bedzie gral :x
to sie jeszcze zastanowie..hehe
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

hehe..wiktorris a jak się promuje kluby????? chyba przez granie odpowiedniej muzyki i nie tylko...bo jak inaczej ENIGMA ma się wypromować...poczekajmy trochę będą tłumy i tam.... . jak nie będzie takiej muzy to niestety nadal będą wszyscy mówili na Ostrołęke że to wiocha.. i koło sie zamyka....yyya co do nagłośnienia to nie wiem o co chodzi jak ja grałem nic nie słyszałem żeby sie *****..ło.. 8) 8) 8)
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

Y@arosh nie bylo za cicho ?? bo wiekszosc mowila ze jednak ciszej bylo niz zwykle ;) a co do muzyki to mysle ze naprawde nowy klub i odrazu z taka muza to niebardzo naprawde niech przetrzyma klub na stereotypach a jak sie juz ustabilizuje i zdobedzie stalych klientow wtedy mozna zaczac takie wysoki i to tez stopniowo ;) niestety takie nasze miasto ze gwaltowne zmiany sa u nas nie do zaakceptowania :( a ja bardzo bym sie cieszyl gdyby wkoncu otwarto klub w ktorym 24h/dobe byl tylko i wylacznie trance i najlepiej na zywo ;) ale coz jaka dziura takie dzieci ;)
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

nie wytrzymałem!!! wiktor pie...ysz głupoty!!!! jakie trance na żywo!!! jakie stereotypy??? jak Ci nie pasuje to nie się nie pokazuj!!!! i graj sobie zorby i inne mandaryny! a i niezapomnij bawić się kilem!!!!
:D
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

kurde trzeba czytac uwaznie ;) odrazu mowie nikogo nie obrazam, nikomu nic nie zarzucam, poprostu wyrazam swoja opinie ;)

[ Dodano: 21:35, 17.01.2006 ]
dodam jeszcze ze mamy wolnosc slowa wiec nie rozumiem zarzutow w moja strone :]
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
szajbus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2005, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: szajbus »

panowie, panowie..... powolutku.
Prawda jak zwykle leży pośrodku. Y@rosh ma racje - klub trzeba wypromować. Nie każdy słucha takiej samej muzy więc w piątek jest "ostrzej" grane. Jest wiele osób, które lubia sie przy takiej muzyce bawić. Takiej muzyki brakuje w ostrołęce więc jak dla mnie piątkowe wieczory w Enigmie to "strzał w dziesiątkie" - QUEST oby tak dalej (to nie wazelina :P) W soboty jest muzyka "lżejsza" dla ucha :) Więc jak ktoś nie lubi za bardzo muzyki techno, trance to niech przyjdzie w sobote(i na odwrót - dotyczy to osób lubiących techno). Tak niech pozostanie. Enigma to nowy klub więc trzeba czasu aby sie w nim "ułożyło" . Pozostaje jeszcze QUEST vs. Wiktorioss... QUEST daruj sobie przycinki w stylu "....graj sobie zorby i inne mandaryny! a i niezapomnij bawić się kilem!!!!" bo to jedynie świadczy o Twoim braku tolerancji do takiej muzyki (ludzi też). Poza tym zorbę to ja puściłem (na parkiecie wszystkim się podobało - nie mówiąc o tych co zerwali się ze stolików) - kawałek wsam raz co by się ludzie troche rozerwali. Co do mandaryny to jeszcze jej nie było...... Wiktorioss pisze to co go wkurza(trochę przesadza) - wolnośc słowa jest i nie zawsze trzeba brać to co ktoś powie na serio....poważnie przez całe życie to się nie da... poza tym daleko nie macie więc pogadajcie w 4 oczy a nie na forum. Co do mnie to ja gram w Enigmie(wraz z Wiktorioss'em). Staram sie grać tak aby ludzie dobrze się bawili, robie to co lubie (nie miałem wcześniej okazji aby grać na playerach - tylko na kompie na priv imprezach - ale szybko się ucze, a z muzyką jestem "zwiazany" od dobrych 16 lat :P) To by było na tyle.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Wiktorioss pisze:a co do muzyki to mysle ze naprawde nowy klub i odrazu z taka muza to niebardzo naprawde niech przetrzyma klub na stereotypach a jak sie juz ustabilizuje i zdobedzie stalych klientow wtedy mozna zaczac takie wysoki i to tez stopniowo ;) niestety takie nasze miasto ze gwaltowne zmiany sa u nas nie do zaakceptowania :( a ja bardzo bym sie cieszyl gdyby wkoncu otwarto klub w ktorym 24h/dobe byl tylko i wylacznie trance i najlepiej na zywo ;) ale coz jaka dziura takie dzieci ;)
Spoko spoko... bat Aj dont anderstend U...! jeżeli walniesz z grubej rury dobry klimat to ludzie o drazu go zapamiętaja ,lecz jeżeli bedzie to samo co wszędzie to pomyslą że "znowu to samo"...(to chyba oczywiste) Stereotypy dla wszystkich są w sobotę a w piatek poprostu "bardziej zaawansowana muzyka".
co do gwałtownych zmian to kiedys trzeba było tak zrobić.. a na 24/h transu to jeszcze poczekamy ze 20 lat.. w ten piątek znajdzie się i House...w różnych odmianach..
pozdrawiam..
Awatar użytkownika
szajbus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2005, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: szajbus »

Y@rosh pisze:
Wiktorioss pisze:a co do muzyki to mysle ze naprawde nowy klub i odrazu z taka muza to niebardzo naprawde niech przetrzyma klub na stereotypach a jak sie juz ustabilizuje i zdobedzie stalych klientow wtedy mozna zaczac takie wysoki i to tez stopniowo ;) niestety takie nasze miasto ze gwaltowne zmiany sa u nas nie do zaakceptowania :( a ja bardzo bym sie cieszyl gdyby wkoncu otwarto klub w ktorym 24h/dobe byl tylko i wylacznie trance i najlepiej na zywo ;) ale coz jaka dziura takie dzieci ;)
Spoko spoko... bat Aj dont anderstend U...! jeżeli walniesz z grubej rury dobry klimat to ludzie o drazu go zapamiętaja ,lecz jeżeli bedzie to samo co wszędzie to pomyslą że "znowu to samo"...(to chyba oczywiste) Stereotypy dla wszystkich są w sobotę a w piatek poprostu "bardziej zaawansowana muzyka".
co do gwałtownych zmian to kiedys trzeba było tak zrobić.. a na 24/h transu to jeszcze poczekamy ze 20 lat.. w ten piątek znajdzie się i House...w różnych odmianach..
pozdrawiam..
... i dalej to samo. Co do stereotypu to bym się nie zgodził. W sobote jest grane sporo kowałków które nie są "stereotypem ostrołeckich dyskotek". Tak jak pisałem wcześniej piatek to piatek a sobota to sobota koniec kropka a kłócąc się narobicie więcej szkody nie dla siebie ale dla klubu. Trzeba ludzi zachęcać a nie kłócić się nad wyższością muzyki takiej a takiej, to tak jakbyście kłócili się czy lepsza konsola czy pecet do grania (to dla wtajemniczonych).
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

no i jest spoko... :-) :lol: :lol: :lol: 8) 8) :P
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

no i super :jupi:
bo czytac sie juz "odechciwalo" :roll:
:wink:

pozdro chlopaki i do zobaczenia w ENIGMIE (mam nadzieje) :D
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

Wielkich środków finansowych wlasciciel nie wlozyl w lokal. Marzy mi się, żeby wreszcie kiedyś w Ostrołęce wystąpiła selekcja, bo niektorzy naprawde niepowinni być wpuszczami na imprezy, bo psują jedynie wizerunek i atmosfere.. to było uogólnienie.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

kueRten moze majątku nikt nie wpakował w ten lokal.. jednak zeby przerobić lokal ze speluny typu "Miś" na klub "Enigma" ktoś musiał sporo się napracować.. trzeba tez na to spojzeć i to docenić :wink:

Co do selekcji o której kuerten napisał absolutnie się zgadzam... powinno być jak w Poranku kojota: "W dresach nie wpuszczamy" ew. "W sportowym obuwiu nie wpuszczamy, nie ma wjazdu dla dresiarzy" :wink: + zakaz wstępu dla kilku osób siejących tylko zamęt w ostrołęckich lokalach... :?
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

steward pisze:"W dresach nie wpuszczamy"
zgadzam sie
steward pisze:"W sportowym obuwiu nie wpuszczamy
do tego juz sie nie zgadzam bo w takim obuwiu tanczy sie wygodniej niz w jakichs lakierkach
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

mArCiNq nie miałeś jeszcze studniówki więc do końca nie wiesz jak to jest...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Qrzysio pisze:mArCiNq nie miałeś jeszcze studniówki więc do końca nie wiesz jak to jest...
a co do tego ma studniówka to po pierwsze a po drugie nie skąd wiesz że nie miałem może jednak i miałem ale mniejsza o to

mówimy o dyskotece w ostroleckich lokalach a nie o studniowkach weselach czy innych zabawach tego typu bo wiem ze na takich wlasnie zabawach tanczyc sie w pantoflach w ktorych da sie przetanczyc jedna noc co jakis czas ale zeby tak co tydzien to odpada :P
Bartix
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2006, 18:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Bartix »

:D Panowie o czym wy gadacie, jakeś studniówki wam w głowach. Zamiast na nie to lepiej iść do enigmu na impre. Tylko nie w dresach ;) Ale mokasynki z frendzelkami też pszesada!!! Luzik ludziska i tyle anie jakaś wiocha, w końcu to porządny klub. Więc naco czekacie do enigmy marsz!!! 8)
Bartix
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

w pantoflach w ktorych da sie przetanczyc jedna noc co jakis czas
Otóż obuwie "niesportowe" jest standardem nie tylko na weselach, ale również w porządniejszych klubach. I mArCiNq uwierz, że nie tyczy to się tylko lakierków i pantofelków. Istnieje masa innych modeli obuwia, które swietnie się nadają do tańczenia, a nie mają trzech pasków z boku...
Tyle ,ze w mniejszych miastach taki patent jest nie do przepchnięcia - z wiadomych względów. I nie ma co się temu dziwić.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Bartix
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2006, 18:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Bartix »

Ex Hoppler pisze:Tyle ,ze w mniejszych miastach taki patent jest nie do przepchnięcia - z wiadomych względów. I nie ma co się temu dziwić.
No i z tym sie całkowicie zgadzm!!! tym bardziej że miszkamy w bardzo nietolerancyjnym mieście gdzie na ulicy można zarobić za zły wygląd! CO niektórzy powinni się wstydzić :oops: Ludzie tolerancji więcej!!!
Bartix
Awatar użytkownika
nentos
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2006, 18:32

Post autor: nentos »

Jak chcecie poważnie dyskutować , to najpierw wylejcie sobie na głowę wiadro zimnej wody i ochłońcie, bo chyba czegoś tu nie rozumiecie, zbyt dużo piszecie zbyt mało rozumiecie z tego co piszecie .
Lepiej się czuję po zejściu z karuzeli niż po przeczytaniu waszych postów chcecie sie dowartosciować pisząc takie bzdury czy chodzi wam tylko o to aby zaistnieć na forum pozatym , każdy ma jakieś poglądy na temat muzyki jakie by nie były to są jego poglądy i trzeba to uszanować .Dla przykładu weź daltonistę, jak myślisz czy dla niego piękno róży będzie tym samym co dla ciebie? dlatego nie ma co sie spierać o to co komu sie podoba a co komu nie tym bardziej nikt nie powinnien nikomu narzucać jego upodobań do rodzaju muzyki ....

P.S W nocy wszystkie koty są szare...
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

hmm... lipa sie robi z tego tematu :?
przesadzacie panowie.... :x

W tygodniu w ENIGMIE jest jeszcze fajniej,
szczegolnie dzis bylo :jupi:
to tyle NA TEMAT !!!!
:roll:
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Nie byłam w Enigmie ale z tego co piszecie to wydaje mi sie ze ten klub jest mały a co do trancu to mi tam się podoba sala w X :D to jest to hym a przy tych trancowych kawałkach łatwo się tanczy wystarczy się wczuć;P :roll: :lol: sobota X fly:D :twisted:
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Beretka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2006, 13:28

Post autor: Beretka »

Wcale nie jest taki małyten parket napewno jest większy niz w Elbie i fajniesza muza :) Barmani super ,bramkarze równiez :lol:
Beretka
KURCZAK
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2006, 16:18

Post autor: KURCZAK »

beretka z kim ty tak nawijasz o siłowni jak chce niech chodzi nad rzekę się kompać :ble:
ZWIERZAK
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Soul pisze:Nie byłam w Enigmie ale z tego co piszecie to wydaje mi sie ze ten klub jest mały a co do trancu to mi tam się podoba sala w X :D to jest to hym a przy tych trancowych kawałkach łatwo się tanczy wystarczy się wczuć;P :roll: :lol: sobota X fly:D :twisted:
X klub i trance chyba nie wiesz co to Trance ..nie obraz się ale dziewczyno opanuj sie proszę...nie wiesz co piszesz.... 8) heheeepozdrawiam...
Zablokowany